Info
X
info

De unde cumparam haine ieftine si de calitate?
Pagina 1 din 4

Toate forumurile » Moda » Intrebari » De unde cumparam haine ieftine si de calitate? » Pagina 1 din 4

Voteaza:
Rating curent De unde cumparam haine ieftine si de calitate?: (3.2 din 13 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Ultimele postari in "De unde cumparam haine ieftine si de calitate?"

Ultimul post pe 1 Septembrie 2013 la 11:11 • Ultima pagina a discutiei »

Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 1 Septembrie 2013 la 11:11

Buna !
Magazinul cu cele ma bune oferte gasite de mine pana acum este www.ilovebrands.ro .Cine cauta produse originale de la branduri ok poate gasi aici si reduceri de 75%.In ultimul an am putut cumpara de la ei 19 produse de la incaltaminte pana la geci.Sigur va va placea iar abonarea la newsletterul lor va va aduce cele mai bune oferte !
envy_159721 Avatarul lui envy_159721
Citeaza Raspunde

Postat de envy_159721 pe 15 August 2013 la 20:36

eu si prietenele mele ne cumparam incaltamintea de la www.stonecreek.ro
preturi bune, calitate ok.
envy_159651 Avatarul lui envy_159651
Citeaza Raspunde

Postat de envy_159651 pe 2 August 2013 la 01:16

shopping-with-style.blogspot.ro - blog cu haine, incaltaminte si accesorii de firma (Miss Sixty, Zara, H&M, D&G, Lee Cooper, Promod, Skechers, Pull&Bear...etc) la preturi foarte accesibile.

Toate postarile din "De unde cumparam haine ieftine si de calitate?"

Pagini: 1 2 3 4 >>
Sari la pagina:
IoanaA Avatarul lui IoanaA
Citeaza Raspunde

Postat de IoanaA pe 9 Ianuarie 2009 la 12:15

Sugestii, idei?
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 9 Ianuarie 2009 la 13:31

Mini Prix, Beta, magazin pe la Ciurel, in statia de autobuz 41 de dinainte de pasaj. Si in outleturi gasesti. Mai mult, e sezonul reducerilor, dei acum gasesti garla de haine ieftine si dragutze
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 13 Ianuarie 2009 la 17:24

EU UNA NU AM GASIT NICI HAINE SCUMPE DE CALITATE ! IN NICI UN CAZ DE LA KENVELO...
ji_cri_mar Avatarul lui ji_cri_mar
Citeaza Raspunde

Postat de ji_cri_mar pe 18 Ianuarie 2009 la 11:45

Asa e,ieftine si de calitate cred ca sunt antonime..
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 25 Ianuarie 2009 la 11:53

da la second hand.sunt si ieftine,si de firma si unele chiar de efect...fiind vintage.se pot face super combinatii daca stii ce sa alegi
dumitrasculavinia Avatarul lui dumitrasculavinia
Citeaza Raspunde

Postat de dumitrasculavinia pe 25 Ianuarie 2009 la 18:02

DE LA REDUCERI IN GENERAL, ECONOMISITI PENTRU PERIOADA ASTA,
SI INCA UN PONT AR MAI FI IN 1 MAI SAU LA SIR, EXACT IN STATIE LA 41 AM VAZUT 2 MAGAZINE, ALE FABRICII CU PRETURI FOARTE AVANTAJOASE,
EU CU SECOND-HAND- UL NU PREA MA OMOR, AM CEVA IMPORTIVA ...MA ROG, CRED CA E PSIHIC,,,:))
raluca008 Avatarul lui raluca008
Citeaza Raspunde

Postat de raluca008 pe 26 Ianuarie 2009 la 10:16

in general calitatea costa!
Parerea mea, doar in foarte putine cazuri vei gasi ceva de calitate in magazine precum "SIR"...
Si marile magazine au destule "scapari", dar eu iti recomand cu incredere Esprit - desi au preturi destul de ridicate eu zic ca merita, sau, ca "masura de urgenta" , Terranova - se intampla sa mai gasesti si pe acolo cate ceva bunicel..
efzozo Avatarul lui efzozo
Citeaza Raspunde

Postat de efzozo pe 27 Ianuarie 2009 la 12:31

SH - nu.. kenvelo - no way..
printre magazinele in care imi place sa intru si mai gasesc ceva sunt: esprit (iubirea mea) time out - la fel :D , diadora, MNG, Zara, motivi, angel, reserved, oliver's sunt mai multe da' acum imi scapa :P .. ca sa pierd timpul mai intru si prin altele mai mici si daca se intampla sa gasesc ceva iau.. ideea e ca nu tot ce e de firma e si de calitate, si nu tot ce e ieftin e si prost..
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 27 Ianuarie 2009 la 22:15

nu inteleg de ce nu incercati si lucruri facute in romania... credeti ca cele facute in Asia (ca cele mentionate de voi) au ceva deosebit?! Fiecare cu gustul lui, nimic de zis, dar mie imi par de cele mai multe ori, niste carpe cu eticheta, atata tot....si prea scumpe pt. "atata tot"

corryna24 Avatarul lui corryna24
Citeaza Raspunde

Postat de corryna24 pe 28 Ianuarie 2009 la 23:01

de la K.A.Y.A.
corryna24 Avatarul lui corryna24
Citeaza Raspunde

Postat de corryna24 pe 28 Ianuarie 2009 la 23:03

de la RINASCIMIENTO, MINI PRIX, KAYA, TATU
girtanmihaela Avatarul lui girtanmihaela
Citeaza Raspunde

Postat de girtanmihaela pe 3 Februarie 2009 la 08:34

Sincer eu ma imbrac de unde gasesc ceva care imi place si mi se pare a fi de calitate.
Adica sa fim sinceri acum, cand intri uneori la Zara, Mango, Terranova(unde rar gasesti ceva k lumea) etc si vezi niste zdrente pe care nu le-as cumpara nici la 5 lei bucata iti vine sa mergi in Sir unde de bine de rau mai gasesti o bluza, un blug....de calitate. Asa ca, pentru mine calitatea conteaza, nu firma.
Sa nu va mai povestesc de atatea perchi de incaltaminte luate de la firme cu renume si facute praf dupa o luna de purtare, ba talpa crapata., ba "pielea" crapata.....
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 3 Februarie 2009 la 10:08

De la Motivi , Terranova si Madame, dar numai in perioada de reduceri... nu ocoliti insa Pavilionul H din Herestrau, sunt (la etaj, intrarea dinspre capatul lui 41) cateva magazine cu haine dragute si accesibile ca pret, cam tot timpul anului. Plus ca apoi faceti si o plimbare prin Herastrau... :)
mysteriousmary Avatarul lui mysteriousmary
Citeaza Raspunde

Postat de mysteriousmary pe 8 Februarie 2009 la 13:15

Buna! In magazinul Tonka - Maghereu am gasit hainute frumoase si dragute,au genti din piele frumoase si la preturi bune!
dumitrasculavinia Avatarul lui dumitrasculavinia
Citeaza Raspunde

Postat de dumitrasculavinia pe 8 Februarie 2009 la 15:23

N U la "Sir"m-am rerefir.
Acolo gasesti haine din Europa, IDM, Unirea, Cocor, ma suzi,,, nu
Langa Sir, in statia la 41, este un magazin cu albastru.
Imi pare rau daca n-am fost prea clara in exprimare.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 9 Februarie 2009 la 21:14

www.laredoute.ro pt detalii add la id dobermanitza
tinas Avatarul lui tinas
Citeaza Raspunde

Postat de tinas pe 24 Februarie 2009 la 16:31

Ref. la mesajul celei cu ID Olea_maria:

LAREDOUT.... am 2 colege care acum 2 sapt erau fff incantate ca au posibilitatea sa cumpere din Romania hainute de la acest brand. Mare dezamagire cand au constatat ca preturile sunt uneori chiar TRIPLE fata de cele din Franta! Mai rau de atat: NU SE MAI LIVREAZA COMENZI DIRECT DIN FRANTA CATRE ROMANIA, intrucat, NISTE "ADEVARATI AFACERISTI" AU LUAT FRANCHIZA PE ROMANIA SI, se pare, EXCLUSIVITATE! FFFF AIUREA CACI ASTA SEAMANA CU UN SOI DE MONOPOL AL MARCII sau ABUZ sau DISCRIMINARE!!!!

RUSINE CELOR DE LA "REDOUT" - Romania!!! Am dat in lucru colegilor mei de pe Competition Law, sa vedem care e treaba! Nu mi se pare corect!

Super hainute pt copii, de ex., 1 pereche pantofiori pt fetite in Franta costa 10-15 Eur iar in Romania 30 Euro!!!!!!!!!!! DE CE??????
redkunker Avatarul lui redkunker
Citeaza Raspunde

Postat de redkunker pe 24 Februarie 2009 la 18:41

Nu stiu daca va intereseaza, dar eu de cateva luni am desoperit o sursa sigura de a achizitiona cateva articole de imbracaminte, chiar dragute si de calitate , adica din bumbac si croiala moderna. E un magazin de 12 lei fiecare articolo vis a vis de Ministerul Transporturilor , pe linia lui 62. Au lucruri chiar fistichii, daca stii sa ai rabdare cand cauti si sa revii cam de doua ori pe luna, Nu stiu de ce va legati atata de kenvelo ? acum 4 -5 ani, kenvelo chiar aveau haine de calitate si nu se gasea pe toate partile cate o reprezentanta; e ca un fel de H&M in strainatate . si mai au si acum haine de calitate, daca stii cand sa prinzi momentul ;) Apropo de H&M, s a deschis de curand pe la gara de nord, un magazin de haine ce se vrea un fel de outlet, cu haine de mai multe branduri. Am vazut chiar si niste genti H&M si am ramas surprinza de preturi - 99 lei si mai aveau si pretul in euro- 19,90. Haideti sa fim seriosi. Eu de fiecare data cand ajung in viena , dau o fuga prin H&M urile lor si niciodata n am dat mai mult de 10 euro pe o geanta.Acum depinde si de gusturi. spor la shopping !
milica_albulescu Avatarul lui milica_albulescu
Citeaza Raspunde

Postat de milica_albulescu pe 10 Martie 2009 la 10:56

De la: dumitrasculavinia, la data 2009-01-25 18:02:36DE LA REDUCERI IN GENERAL, ECONOMISITI PENTRU PERIOADA ASTA,
SI INCA UN PONT AR MAI FI IN 1 MAI SAU LA SIR, EXACT IN STATIE LA 41 AM VAZUT 2 MAGAZINE, ALE FABRICII CU PRETURI FOARTE AVANTAJOASE,
EU CU SECOND-HAND- UL NU PREA MA OMOR, AM CEVA IMPORTIVA ...MA ROG, CRED CA E PSIHIC,,,:))

Poti sa spui mai exact, in care statie la 41? Nu prea merg pe linia aceea. Multumesc.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 19 Martie 2009 la 08:34

de la Infinity-trade.ro am gasit citeva lucruri chiar dragute (genti,ciorapi,rochii,bluze,lenjerie>>)prin inscriere,care este GRATUITA obtineti reducere de 30% si termen de plata 30 de zile.
Pentru intrebari va stau la dispozitie cu mare placere.Este pacat sa ratati aceasta sansa!
necunoscut Avatarul lui necunoscut
Citeaza Raspunde

Postat de necunoscut pe 11 Aprilie 2009 la 20:19

am vazut ca au lansat unii un site de reduceri, anunta promotiile din magazinele din Bucuresti. Se cheama www.discounted.ro. Aveau unele chestii faine ;)
rhynna Avatarul lui rhynna
Citeaza Raspunde

Postat de rhynna pe 13 Aprilie 2009 la 16:01

imi plac cele de la Pull &Bear si mi se par si rezonabile k pret
rovana Avatarul lui rovana
Citeaza Raspunde

Postat de rovana pe 14 Aprilie 2009 la 15:50

ai putea sa incerci in Mall-ul din Baneasa..am fost eu acum o saptamana si am vazut o gramada de chestii la preturi acceptabile...( de ex mi-am luat o camasuta la 40 ron de care sunt foarte incantata- era la reducere )
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 28 Aprilie 2009 la 10:07

Haine de calitate si ieftine pe la noi mai rar...doar daca se "indura" sa faca reduceri..si atunci trebuie sa fii pe faza ca sa prinzi ceva...parerea mea e ca cine poate calatori in strainatate sau are rude acolo trebuie sa profite de ocazie...am stat doi ani in Italia si atatea perioade de reduceri cate am prins nici nu mi-a venit sa cred..in plus gama de produse e mai variata...Motivi, Artigli, Zara si lista poate continua...
duduruza_mona Avatarul lui duduruza_mona
Citeaza Raspunde

Postat de duduruza_mona pe 26 Mai 2009 la 20:22

eu imi iau haine de pe 1mai langa mega imagine este un magazin mic langa plafar f frumoase haine si preturi buni blugi de la zara cu 130 si in magazin 300lei,si de asemenea in minipris militari f bun haine super ieftine si de calitate dar sa ai rabdare sa cauti
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 28 Mai 2009 la 10:22

Eu imi iau hainute frumoase si de calitate tot din afara si din magazinase mici si cochete. Ce am observat ..cel putin in Spania ca Zara si MNG, brandurile lor, au numai haine de proasta calitate iar la ei cei saraci si turistii cumpara de la zara si MNG. Daca vrei haine de calitate dai un ban dar stii ca face. Esprit face hainute mai dragute, naf naf (la noi nu prea aduce ce e afara). Cei drept sunt mai scumpe...dar stiti vorba aia sunt prea sarac sa-mi iau lucruri ieftine.La noi Esprit aduce hainele la preturi foarte mari fata de alte tari (e site si va alegeti tara si faceti comparatie). Mie imi place foarte mult Tommy hilfiger dar hainele mi se par prea scumpe. Mereu zic sa-mi iau de la tommy dar imi iau altele si pana la urma cheltui tot aceiasi bani pe lucruri care nu mi le doream cu adevarat dar erau relativ mai ieftine. din nou la noi sunt mult mai scumpe in afara pulover 90 de euro la noi 459 ron... deci no comment. Mai stiu un magazin in care se aduc haine de firma la preturi f bune. este f micut,iar hainele de firma se deosebesc de celelalteele prin faptul ca au etichetele taiate. Deci n-o sa prea stiti ce firma purtati dar sunt de buna calitate. Nu stiu cum se cheama magazinul dar va pot spune unde este.: stefan cel Mare aproape de statia OBOR ..pe undeva unde incepe pasajul de la obor cum mergeti spre obor pe partea dreapta este un magazin micut si mov. Este intre un second hand si o blanarie (imi scapa numele). Acolo gasiti fustite, bluzite, camasute, rochii de toate felurile f f misto dar magazinul este mic si trebuie sa va inarmati cu rabdare sa cautati si sa asteptati ca au o singura cabina. Si la second handul de langa gasiti chestii misto si de firma( zara cel putin gasesc mereu acolo) si aduse din afara si multe nepurtate deloc. Si women secret au chestii misto dar la noi sunt cel putin cu 10 euro mai scumpe ca in afara. Am mai descoperit un magazin cochet la intersectie mosilor cu carol langa mega image. Au lucruri frumoase si multe model unicat dar preturile destul de maricele. Sunt stil hippie si retro.Sper ca v-am fost de folos.
inamina Avatarul lui inamina
Citeaza Raspunde

Postat de inamina pe 31 Mai 2009 la 14:08

Pai de la H&M, dar cum nu exista inca in Romania, as spune Zara, Only, Vero Moda...Astea le gasesti si la second uri, sau pe bloguri
necunoscut Avatarul lui necunoscut
Citeaza Raspunde

Postat de necunoscut pe 18 Iunie 2009 la 15:35

buna ,
haine de buna calitate la preturi mici www.cmcollection.ro se gasesc in multe magazine din tara
unikastore Avatarul lui unikastore
Citeaza Raspunde

Postat de unikastore pe 18 Iunie 2009 la 15:59

www.unikastore.ro - jeans, rochite, tricouri, maieuri, fustite, costume de baie, lenjerie intima - accesorizate sau nu cu dantela, matase, cristale, strasuri, capse, etc.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Iulie 2009 la 11:01

Buna,

Eu am descoperit de curand un magazin on line, cu hainute super< care cu siguranta o sa va placa...

Se numeste aniesshop.blogspot.com

Sa-mi spuneti parerea voastra!!!!
Pagini: 1 2 3 4 >>
Sari la pagina:

Inchide Setari

Off