Info
X
info

Ceas
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Moda » Accesorii » Ceas » Pagina 1 din 1

Voteaza:
Rating curent Ceas: (4 din 3 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

nutzy_2008 Avatarul lui nutzy_2008
Citeaza Raspunde

Postat de nutzy_2008 pe 15 Ianuarie 2009 la 12:16

Acu cateva zile m-am hotarat sa imi achizitionez un ceas si se pare ca alegerea mea e din ce in ce mai dificila avand in vedere ca un ceas care sa nu fie fake sau replica e foarte scump,am incercat pe net si am gasit ceva dragut,ce parere aveti despre:

www.time-experts.ro/casio-ltp1237d1-p-214.html
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 19 Ianuarie 2009 la 20:46

e dragut . . . si elegant . . . o prietena are ceva asemanator dar este de la pierre cardin . . . si nu mi se pare nici scump . . . ;)
lilih Avatarul lui lilih
Citeaza Raspunde

Postat de lilih pe 3 Februarie 2009 la 16:28

Ceasul Casio este frumos.
Dar depinde cu ce tinuta il porti.

Liliana
roxanadentist Avatarul lui roxanadentist
Citeaza Raspunde

Postat de roxanadentist pe 3 Februarie 2009 la 16:45

eu pot doar sa iti spun ca mi-am comandat un ceas de pe net de la o firma celebra si l-am dus la verificat sa vad daca este autentic si mi s-a spus ca este..asa ca...decat sa dai aici bani in plus pe ceva care este real in sanse de 80% mai bine te incumeti sa iei de pe net..dar ai grija prin cine comanzi..bafta:D
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 8 Februarie 2009 la 13:18

Eu sunt fan Guess :-D imi plac hainele ,accesorile -mai ales ceasurile
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 9 Februarie 2009 la 01:51

Ei, Nutzy, cum e ceasul? L-ai luat? Ma bate gandul sa imi iau si eu unul la fel. Am cautat alte modele si nu prea m-a convins nimic... E buna alegerea ta.Mai astept o zi -doua , poate imi raspunzi si il comand si eu.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 15 Februarie 2009 la 11:14

Si eu sunt fan ceasuri guess,pot fi purtate la orice tinuta si au garantie 10 ani,lucru care rar il primesti la un ceas.Si cel de la Casio e frumos,dar depinde si ce stil ai tu.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 15 Februarie 2009 la 16:38

Subiectul nu mai e de actualitate. L-am comandat , dar nu e pe stoc, asa cum scrie pe site. Deci, putem doar sa vorbim despre ceasuri in general. Ma gandesc ca nu e o idee buna cumparatul ceasului de pe net. Platesti si abia apoi vezi cu adevarat pe ce ai dat banii. Din moment ce exista ceasuri cu 10-11 ani garantie, nu stiu de ce am cumpara altele care ni se par dragutzele si doar atat.
Jaque Avatarul lui Jaque
Citeaza Raspunde

Postat de Jaque pe 14 Martie 2009 la 17:17

Daca tot am un ceas..macar sa fie unul pe bune..sincer
Simona0504 Avatarul lui Simona0504
Citeaza Raspunde

Postat de Simona0504 pe 31 Martie 2009 la 12:38

Buna Roxana! Imi poti spune ce situri sunt bune pt a comanda ceasuri originale? Vreau sa-i cumpar unul prietenului meu si nu stiu ce site e de incredere. Am vazut ca tu ai cumparat unul asa. Ma poti sfatui? Mersi :)
niko_fox Avatarul lui niko_fox
Citeaza Raspunde

Postat de niko_fox pe 5 Aprilie 2009 la 06:52

buna!
daca doriti un ceas care sa vi se potriveasca incercati sa cumparati din magazine...comandat pe net s-ar putea sa nu va placa. va puteti trezi cu un ceas prea mare si gros care nu poate fi purtat.
geo82 Avatarul lui geo82
Citeaza Raspunde

Postat de geo82 pe 7 Iunie 2009 la 09:34

hello! am vazut si eu pe net niste ceasuri fossil care mi s-au parut absolut superbe ..iar in scurt timp le-am vazut in magazin si am avut o mare dezamagire..erau mari,grosolane...asa ca mare atentie !
anddabi Avatarul lui anddabi
Citeaza Raspunde

Postat de anddabi pe 21 Iunie 2009 la 17:55

si eu imi doresc un ceas de la ATLANTIC, doar ca nu il mai gesesc, am inteles ca au scos o noua colectie si sunt tare dezamagita. am tot cautat prin bucuresti, dar nimic. eu am mana foarte subtire si nu mi gasesc ceas din zale ca sa pot sa mai dau si jos din ele. ceasurile bune sunt mari rau pt mana mea. daca stie cineva ceva mai mic astept raspuns
multumesc
metropolitan_cosmetice92 Avatarul lui metropolitan_cosmetice92
Citeaza Raspunde

Postat de metropolitan_cosmetice92 pe 30 Martie 2010 la 18:51

Inscriu reprezentanti Metropolitan Romania! Esti in cautarea unei activitati care sa-ti ofere un venit suplimentar fara obligativitatea unui program fix? Vrei sa ai un castig suplimentar si substantial fara sa investesti nimic si fara sa depui un efort prea mare? Castig 30% din vanzarile proprii si 10% din vanzarile persoanelor recomandate! Vrei sa ai propria Ta afacere, sa cunosti mai bine produsele sau sa le cumperi la un pret redus? Cu Metropolitan poti avea toate acestea. Vino si tu!

Intrati pe site-ul companiei www.metropolitanS.ro la rubrica ''creati-va cont''.completati formularul,iar la codul reprezentantului care va recomandat introduceti codul GD9refzg (dati copy-paste)

Detalii la id-ul de mess:metropolitan_cosmetice92
creatza_89ct Avatarul lui creatza_89ct
Citeaza Raspunde

Postat de creatza_89ct pe 2 Aprilie 2010 la 08:24

www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=anca.&id_user=12617
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 8 Aprilie 2010 la 17:59

De la: niko_fox, la data 2009-04-05 06:52:11buna!
daca doriti un ceas care sa vi se potriveasca incercati sa cumparati din magazine...comandat pe net s-ar putea sa nu va placa. va puteti trezi cu un ceas prea mare si gros care nu poate fi purtat.

magazinele online sunt obligate prin lege sa accepte returnarea sau schimbarea in 2 saptamani parca, daca e intact, cu ambalajul original etc.. deci nu e nici un pericol - nu e ce ti-ai dorit, il returnezi.
plus ca multi au depozite in care poti vedea produsul inainte sa-l cumperi, daca vrei..exista solutii :)
eu sunt foarte multumita de magazinele online..
andrade Avatarul lui andrade
Citeaza Raspunde

Postat de andrade pe 24 Iulie 2010 la 15:42

Pentru cele interesate de rcohii,bijuterii si parfumuri la preturi mici recomand :
www.okazii.ro/catalog/42399299/Cercei-argint-Nike.html
www.okazii.ro/catalog/42861534/Parfum-Gucci-Envy-la-pret-special.html
www.okazii.ro/catalog/42399027/Rochie-Venezia-White.html
www.okazii.ro/catalog/42332790/Fard-de-pleoape-Sephora.html
www.okazii.ro/catalog/42332703/Farduri-L-Oreal.html
www.okazii.ro/catalog/42399092/Cercei-perle.html
www.okazii.ro/catalog/42399156/Cercei-lungi-argint.html
www.okazii.ro/catalog/42462389/Cercei-eleganti-placati-cu-aur-US.html
www.okazii.ro/catalog/42462776/Cercei-placati-cu-Aur.html
www.okazii.ro/catalog/42462443/Cercei-placati-cu-aur-Meli-Melo.html
CryMe Avatarul lui CryMe
Citeaza Raspunde

Postat de CryMe pe 18 Iunie 2011 la 08:30

De la: miaunim, la data 2010-04-08 17:59:02
De la: niko_fox, la data 2009-04-05 06:52:11buna!

magazinele online sunt obligate prin lege sa accepte returnarea sau schimbarea in 2 saptamani parca, daca e intact, cu ambalajul original etc.. deci nu e nici un pericol - nu e ce ti-ai dorit, il returnezi.
plus ca multi au depozite in care poti vedea produsul inainte sa-l cumperi, daca vrei..exista solutii :)
eu sunt foarte multumita de magazinele online..

buna, si eu am luat de la ceasuridama.ro si m-am speriat cand l-am primit pt ca era nuanta diferita .. ma rog nu imi placea si au fost foarte draguti cei de acolo .. l-au primit inapoi si am optat pt alt ceas .. siteul mi-a fost recomandat de o prietena care si-a luat un guess foarte frumos si am zis sa incerc si eu .. recomand si eu la randul meu
blue65 Avatarul lui blue65
Citeaza Raspunde

Postat de blue65 pe 13 Februarie 2012 la 09:47

buna!vand ceas Folli Follie nou, in cutie-original!detalii la adresa eujoc2010@yahoo.com
model FOLLI FOLLIE Ceas Minimalistic Red
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 15 Iunie 2012 la 17:54

Uitati fetelor un video vlog despre moda , stil si bun gust. Este un vlog unde o sa primiti mereu sfaturi utile despre cum sa va imbracati bine.
In curand vor fi si tutoriale interesante.Merita urmarit

youtu.be/DUtiAIxChXc