Info
X
info

Permanent drept
Pagina 1 din 2

Toate forumurile » General » permanent drept » Pagina 1 din 2

Voteaza:
Rating curent permanent drept: (5 din 1 vot)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Ultimele postari in "permanent drept"

Ultimul post pe 1 Mai 2012 la 17:14 • Ultima pagina a discutiei »

Alexia_B_____1 Avatarul lui Alexia_B_____1
Citeaza Raspunde

Postat de Alexia_B_____1 pe 1 Mai 2012 la 17:14

buna.vreau si eu sa-mi fac indreptare permanenta..am parul fff cret(sunt mulatra).Stiti un salon in craiova la care se face??id:ale_lola98@yahoo.com.pls help.daca stiti ceva contactati-ma la id de mai sus:-*
envy033815 Avatarul lui envy033815
Citeaza Raspunde

Postat de envy033815 pe 25 Ianuarie 2012 la 13:47

imi doresc de mult timp sa-mi fac permanent drept avand parul foarte rebel si observ ca am cateva variante de alegere,am citit si pe facebook-ul acesta din constanta,si la bio ionic,ideea este ca intr-adevar anumite puncte mi se par si mie copiate din site-ul celor de la bio ionic,nu mi se pare corect sa va insusiti anumite drepturi pe care nu le aveti,si ce vrei sa spui cu substante?e cumva laborator de chimie acolo?si exact cum ai spus si tu envy033657,trebuie sa avem grija de parul nostru,tocami din acest motiv m-am informat,si din start eu nu as alege serviciile voastre,asa cum mintiti aici,asa puteti mintii si fiecare clienta care intra la voi in salon
Bio_Ionic_Romania Avatarul lui Bio_Ionic_Romania
Citeaza Raspunde

Postat de Bio_Ionic_Romania pe 24 Ianuarie 2012 la 12:15

Ei bine, tu esti cea care minte si care ia apararea unor impostori care nu au facut altceva decat sa fure, ca daca copiau era altceva.

Pozitia oficiala a Bio Ionic Romania si Bio Ionic SUA este ca acest caz din Constanta este cercetat pentru multe lucruri, nu le mai enumeram aici, ca sa fie surpriza, pentru ca folosesc numele Bio Ionic pentru reclama, folosesc produsele de "indreptat par" in mod neoficial, fara sa fi facut un curs atestat, asa ca treaba voastra clienti dragi care alegeti sa dati bani pe ceva ce nu ati cercetat inainte.

Sfatul nostru este sa intrebati detalii despre produse, despre brand, sa cereti sa vedeti o diploma de calificare, ca altfel va alegeti cu mutilare corporala si asta este caz penal.

Minti cu nerusinare si esti dea dreptul penibila envy 033153, ai comenturi mai jos de pe acelasi cod unde te dai drept alta persoana si faci reclama la produsele alea de 2 lei si acum zici ca esti din constanta si ca te intereseaza indreptarea permanenta si ca nu stii ce si cum,bla bla, sa fim seriosi!
Tu nici nu te gandesti ca se vede codul de ID si data cu ultimele comenturi si ce ai scris in trecut. Este limpede ca esti de la salonul din bucuresti evergreen si faci antireclama la cele din constanta, ce ai cu ele? Daca scriai sincer ce si cum pareai mai serioasa, asa nu stiu cum cineva poate sa mai aiba incredere in tine sau in salonul ala pe care-l ridici in slavi. Tu chiar stai degeaba de iti ataci concurenta din alt oras. revino-ti!

Toate postarile din "permanent drept"

Pagini: 1 2 >>
Sari la pagina:
ancutica_sv Avatarul lui ancutica_sv
Citeaza Raspunde

Postat de ancutica_sv pe 10 Februarie 2009 la 12:32

stiti cumva un salon unde as putea sa imi fac un permanent drept?
g_roxy84 Avatarul lui g_roxy84
Citeaza Raspunde

Postat de g_roxy84 pe 10 Martie 2009 la 12:10

Nu, dar din cate am inteles permanentul drept arde parul mai ceva decat cel clasic. Si cica se vede urat diferenta atunci cand creste parul (de exemplu daca il ai ondulat, vei ramane cu jumatate din par drept - ala facut permanent, si cu jumatate ondulat - ala care creste ulterior).
bestiutza_mv Avatarul lui bestiutza_mv
Citeaza Raspunde

Postat de bestiutza_mv pe 17 Martie 2009 la 19:49

Din cate stiu eu la Geta Voinea...poti suna la ei eventual...
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 18 Martie 2009 la 21:22

arata bine permanentul drept maxim 2 saptamani....
apoi deja se cunosc radacinile ondulate ci arata cel putin ciudat..
in plus arde si foarte foarte foarte tare parul... pentru ca solutia e mai puternica decat cea pentru permanentul obisnuit.
envy001911 Avatarul lui envy001911
Citeaza Raspunde

Postat de envy001911 pe 19 Mai 2009 la 17:55

Depinde de ce fel de solutie folosesti. Sunt si sdolutii care nu ard deloc parul ( sau in cel mai rau caz , cum ar fi un par deosebit de sensibil poate afecta parul cam cum afecteaza o vopsea de par - asa mi sa explicat si asa a fost- ). Eu mi-am luat de pe net si m-am facut acasa . E super drept parul meu acum si mai moale.
Nu stiu cum va arata cand va creste dar sigur ma voi face iar la cateva luni. Logic gandind chiar daca creste 3- 4 cm nu va fi ondulat la radacina din cauza greutatii parului (nici inainte nu era ondulat la radacina )
envy001875 Avatarul lui envy001875
Citeaza Raspunde

Postat de envy001875 pe 24 Mai 2009 la 03:51

indiferent ce solutie folosesti tot acolo ajungi!!!! eu am lucrat cu trei feluri dar,parerea mea ca e cea mai mare porcarie inventata vreodata! da probabil este ok ! dar numai pentru africani!...Nu pot sa zic nimic...el aparent arata ok!..dar dupa doua luni ....cind virfurile arata jalnic!...si trebuie sa te abonezi la salon la tratament si tuns (de virfuri) de te saturi pina il vezi reparat!.. Exact acum trei ani am pus prima data in viata mea acest minunat "permanent" am avut impresia ca am halucinatii!....el arata si miroase precum crema de epilat!....groaznic! m am socat dar nu aveam ce face clienta era pregatita pe scaun...nu mai puteam sa o dau la intors. am crezut ca mor de frica !!..ma gindeam doamne daca pateste ceva si ii cade parul ce ma fac??? dar a fost ok dar dupa doua luni !!!...vai vai ce mai virfuri despicate !! Asta e !
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 24 Mai 2009 la 15:51

Te gandesti la vacanta?
w w w.taberelemele . ro

envy003604 Avatarul lui envy003604
Citeaza Raspunde

Postat de envy003604 pe 2 Iunie 2009 la 09:34

Imi spui si mie te rog de unde de pe net ti-ai luat solutia si cum se cheama?
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Iunie 2009 la 09:56

eu sunt din tm, aici am gasit un salon unde face astfel de permanent. vreau sa zic ca mi-am facut deja de 2 ori. prima oara am fost f multumita , parul era foarte fin si greu (desi eu am un par cu fir subtire si pufos). a doua oara, dupa ce mi-am facut, parul a fost putin mai aspru, dar nu in mod exagerat. adevarul este ca a doua oara mi-a tinut solutia de permanent mai mult decat era recomandat ( tipa a plecat intre timp si cred ca a uitat putin de mine), plus ca mai intai trebuia data la radacina si apoi pe lungime avand in vedere ca era a 2 oara( asta am aflat ulterior de la un baiat ce lucra si el la salon). Ca sa remediez problema am folosit o masca buna de par si mi-am tuns varfurile putin mai des decat de obicei
envy003604 Avatarul lui envy003604
Citeaza Raspunde

Postat de envy003604 pe 2 Iunie 2009 la 15:37

si eu sunt tot din tm. Despre ce salon este vb? M-as duce si eu sa incerc.
envy001911 Avatarul lui envy001911
Citeaza Raspunde

Postat de envy001911 pe 3 Iunie 2009 la 09:08

pe okazii.ro . cea cu manichiura pentru par
christina1 Avatarul lui christina1
Citeaza Raspunde

Postat de christina1 pe 25 Iunie 2009 la 09:40

Eu mi-am facut un permanent drept de la Bio Ionic si sunt foarte multumita de rezultat. Aveam parul ca o perie inainte si dupa ce mi l-am indreptat e super matasos si mult mai sanatos decat era. Indreptarea lor permanenta se foloseste si ca tratament. www.bioionic.ro ptr mai multe detalii, eu asa am aflat
envy018444 Avatarul lui envy018444
Citeaza Raspunde

Postat de envy018444 pe 14 Decembrie 2009 la 23:24

spunemi si mie te rog cum se numeste solutia care ti ai luato si cat costa plss
envy018444 Avatarul lui envy018444
Citeaza Raspunde

Postat de envy018444 pe 14 Decembrie 2009 la 23:27

tu aveai parul decolorat sau vopsit cand ti ai facut permanentul drept??
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 16 Decembrie 2009 la 10:51

badieda.blogspot.com/
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 16 Decembrie 2009 la 21:12

va rog mult,ma puteti ajuta si pe mine doat cu un singur click pe zi la linkul de mai jos? multumesc tare mult. pupici

e-castig.com/index.php?r=EeDE
m3ry Avatarul lui m3ry
Citeaza Raspunde

Postat de m3ry pe 28 Ianuarie 2010 la 11:39

o prietena de-a mea si-a facut intindere permanenta...e oribil..in primul rand k parul tot necesita o intindere din perie macar....si in al doilea rand nu era un par perfect intins si frumos..tot avea volum...mie una chiar nu mi-a placut...sa nu mai spunem k parul se arde foarte tare...nu se obs imediat dupa intindere asta...dar se arde
alinaminis Avatarul lui alinaminis
Citeaza Raspunde

Postat de alinaminis pe 17 Februarie 2010 la 12:52

as vrea sa imi spui si mie ce produse ai folosi,ma intereseaza,mersi
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 17 Februarie 2010 la 14:46

ce produs ai luat????????? :D
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 20 Aprilie 2010 la 13:35

imi spui si mie te rog cum se cheama solutia pe care ai folosito
Lauren_punct Avatarul lui Lauren_punct
Citeaza Raspunde

Postat de Lauren_punct pe 13 Iunie 2010 la 13:00

Vreau sa stiu si e ce solutie ai folosit. e chiar prea mult sa ma fac mereu cu placa.
envy025729 Avatarul lui envy025729
Citeaza Raspunde

Postat de envy025729 pe 15 Iulie 2010 la 16:38

Poti te rog sa imi spui cat te-a costat acel tratament?
beea_ Avatarul lui beea_
Citeaza Raspunde

Postat de beea_ pe 3 Septembrie 2010 la 11:47

sunt din timisoara,si a-si vrea sa stiu ce salon face permanent intins.multumesc anticipat
envy026818 Avatarul lui envy026818
Citeaza Raspunde

Postat de envy026818 pe 7 Septembrie 2010 la 11:18

www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=26030 Cea mai noua promotie originals!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 26 Septembrie 2010 la 05:22

Am incercat si eu indreptarea permanenta la salonul EverGreen cu produse Bio Ionic, cred ca Corina o cheama pe 'stilista' si produsele sunt super, chiar functioneaza indreptarea, in primele saptamani parul a fost chiar drept si nu se electriza de loc, desi mai trebuie lucrat un pic cu peria, numai ca stilista HABAR NU ARE ce face, mi-a distrus portiuni ale parului, de ce nu sunt sigura, ori a lasat produsul foarte mult in anumite locuri, ori nu l-a protejat bine... cand am incercat sa ii cer o explicatie - sunt zone vizibile unde mi se regenereaza parul acum- raspunsul a fost in linii mari ca ea nu e responsabila si poate mi-am distrus singura parul intentionat :))) extrem de neprofesional, chiar penibil,nu recomand sa faceti tratamentul acolo...interesati-va foarte bine pana gasiti un stilist care sa se priceapa, altfel e pacat si de tratament si de parul vostru...
envy030616 Avatarul lui envy030616
Citeaza Raspunde

Postat de envy030616 pe 8 Mai 2011 la 11:43

e simplu sa-ti faci permanent drept si acasa,este o solutie speciala care se poate face acasa,nu in saloane,iti ia cam 2 ore ca sa urmezi toate instructiunile.solutiua o gasesti pe kando.ro/Permanent-Drept/Permanent-drept-cu-manichiura-pentru-pa... iar instructiunile le gasesti pe kando.ro/Accesorii/lion.html credeti-ma ca e super buna solutia.dai comanda si vine prin posta,si-a facut sora mea si vreau sa-mi fac si eu,ea avea parul ondulat,nu avea nicio forma,iar acum e super drept si stralucitor,in primele 3 zile i-a stat la varfuri parca era ares dar dupa a 2a spalare i-a iesit super si si l-a facut dupa ce a folosit solutia cu placa cam de 2 ori ca sa fie sigura ca ii va sta permanent drept,acum are 7 luni de cand l-a facut si ii sta super,i-a crescut si parul si nu se vede naspa,cand creste ii face volum la par si restul de jos e drept,nu va costa nimic sa incercati sa va faceti singure decat in saloane ca e special pt facut acasa si e doar 145 ron solutia.bafta!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 11 Noiembrie 2011 la 14:22

Spune-mi si mie te rog cum si de unde ai cumparat produsul pentru indreptat parul
Mercic :*

P.S.: Am cautat si eu pe net si nu gasesc decat sfaturi si variante de indreptat la salon.
Am accesat kando.ro/Permanent-Drept/Permanent-drept-cu-manichiura-pentru-pa... dar imi apare un mesaj ca nu exista site-ul...
envy033153 Avatarul lui envy033153
Citeaza Raspunde

Postat de envy033153 pe 30 Decembrie 2011 la 16:36

poti merge la salonul organic EverGreen cu toata increderea pentru indreptarea permanenta,eu am fost acolo pentru a-mi indrepta parul si sunt extrem de multumita de serviciul in sine si de produse
envy033153 Avatarul lui envy033153
Citeaza Raspunde

Postat de envy033153 pe 30 Decembrie 2011 la 16:38

tocmai ce spuneam de salonul organic,acolo gaseti multe produse pentru intretinerea parului indreptat permanent si nu numai..
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 8 Ianuarie 2012 la 13:59

Dupa parerea mea nu merita sa-ti faci o indreptare permanenta pentru ca parul tot creste si nu o sa-l poti "obliga " sa creasca drept. Mi se pare o risipa de bani. E mult mai simplu sa incerci sa gasesti un stil care sa te avantajeze si sa se potriveasca si cu parul tau.
Pagini: 1 2 >>
Sari la pagina:

Inchide Setari

Off