Info
X
info

Kallos
Pagina 1 din 2

Toate forumurile » Magazine » Adrese magazine » Kallos » Pagina 1 din 2

Voteaza:
Rating curent Kallos: (4.8 din 5 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Ultimele postari in "Kallos"

Ultimul post pe 7 Septembrie 2010 la 13:13 • Ultima pagina a discutiei »

stellla Avatarul lui stellla
Citeaza Raspunde

Postat de stellla pe 7 Septembrie 2010 la 13:13

produse de la kallos poti gasi chiar si in IDM basarab sunt 2 standuri care au aceste produse
ca sa vezi unde st reprezentante mai multe intra pe kallos.ro si o sa vezi la :''magazine de reprezentanta'' mai multe adrese. pup si sper ca te-am ajutat
ada_aron Avatarul lui ada_aron
Citeaza Raspunde

Postat de ada_aron pe 14 Ianuarie 2010 la 20:55

salut
am vazut ca a aparul de curand un sampon intr-o sticla foarte mare si multa lume il cumpara si presupun ca este destul de bun. voi ce parere aveti despre el ca eu inca nu m-am convins sa il iau ca am si parul pretentios, daca nu imi prieste samponul fac instantaneu matreata si apoi scap cam greu de ea. folosesc de ceva timp uleiul de par de la Kallos pentru placa si este foarte bun, eu sunt foarte multumita.
nezuferyta Avatarul lui nezuferyta
Citeaza Raspunde

Postat de nezuferyta pe 3 Septembrie 2009 la 16:02

buna...nuantatorul de la kallos este doar pt pers care au parul blond sau suvite...daca ai asa ceva ii zik eu k arata super bn si se comporta bine pe par....iti da o nunanta aparte...dar daca nu ai si esti satena roscata sua bruneta..nu il folosi ca nu se vede nici o schimbare....:)

Toate postarile din "Kallos"

Pagini: 1 2 >>
Sari la pagina:
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 19 Februarie 2009 la 20:14

Stiu ca au cam inceput sa se gaseasca produse Kallos pretutindeni, dar numai ce caut eu nu, nici macar in centrele lor de desfacere. Poate sa ma ajute cineva si sa imi spuna unde pot gasi balsam de la Kallos cu ulei de jojoba si proteine? Este cel care se aplica pe parul umed si fara clatire. Mie imi prieste f tare pt k am parul ondulat, varfurile uscate de la vopsit si este gras la radacina(stiu...combinatia "perfecta"), mi se incurca f repede de cand mi s-au terminat rezervele de balcam si acum nu-l mai gasesc. Ma ajutati, va rog si daca il gasiti pe undeva, cereti si un nr de tel, mi-l puteti da pe andreea_2611 (Y! Mess) Multumesc
alyna_p Avatarul lui alyna_p
Citeaza Raspunde

Postat de alyna_p pe 18 Martie 2009 la 09:22

balsam kallos eu am gasit la Kaufland acum nu stiu dak ei au si tipul asta de balsam pe care il doresti tu
alyna_p Avatarul lui alyna_p
Citeaza Raspunde

Postat de alyna_p pe 18 Martie 2009 la 09:27

dar tot din gama Kallos , nu ai incercat masca de par? la inceput am folosit cea pt par matasos....parul arata super numai k mi se ingrasa repede acum folosesc msca pentru par gras si la mine a facut minuni :D
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 18 Martie 2009 la 21:30

am auzit ca exista un nuantator pentru par de la kallos...
as vrea sa-l folosesc pentru ca am auzit ca e bun si as prefera sa dau cu nuantator decat sa ma vopsesc dupa ce imi decolorez radacinile. foloseste cineva nuantator de par de la kallos? imi poate spune si mie cam cum se comporta cu parul?
duduruza_mona Avatarul lui duduruza_mona
Citeaza Raspunde

Postat de duduruza_mona pe 19 Martie 2009 la 13:07

de la kallos eu folosesc tratament de par lasa parul moale si usor de descurcat il recomand il folosesc de aproape 1an,daca imi dau cu balsam sau alt tratament mi se incurca parul...
vali20008 Avatarul lui vali20008
Citeaza Raspunde

Postat de vali20008 pe 22 Martie 2009 la 08:26

eu am folosit de la kallos sampon, maca ptr par, balsam...dar nu imi place...nu mi-au facut bine...

ji_cri_mar Avatarul lui ji_cri_mar
Citeaza Raspunde

Postat de ji_cri_mar pe 22 Martie 2009 la 09:08

Eu am vazut la un salon de coafura nuantator Kallos,mi l-a recomandat cea la care m-am tuns,dar nu am gasit nci pana acum.Nu au aparut inca pe piata sau unde se gasesc mai exact??? Era nuantator gri,pt ca si eu ma vopsesc blonda.
zagaioly Avatarul lui zagaioly
Citeaza Raspunde

Postat de zagaioly pe 22 Martie 2009 la 09:55

De la: ji_cri_mar, la data 2009-03-22 09:08:59Eu am vazut la un salon de coafura nuantator Kallos,mi l-a recomandat cea la care m-am tuns,dar nu am gasit nci pana acum.Nu au aparut inca pe piata sau unde se gasesc mai exact??? Era nuantator gri,pt ca si eu ma vopsesc blonda.

Acel nuantator in gasesti sigur in kaufland.Mama mea foloseste si ok merge si pe par nevopsit.L-am folosit si eu ceva timp cat am avut suvite blonde si iesea super...un gri fain....insa depinde mult de de nuanta parului. Se numeste daca mai tine bine minte Kallos reflex ...sau ceva in genu asta.
nezuferyta Avatarul lui nezuferyta
Citeaza Raspunde

Postat de nezuferyta pe 22 Martie 2009 la 10:00

buna....sampon nuantator de care zici tu se gaseste pe piata de in jur de 7 lei..se gaseste si in kaufland si peste ot...e nunatator argintiu sau sampon argintiu...
iulia64 Avatarul lui iulia64
Citeaza Raspunde

Postat de iulia64 pe 22 Martie 2009 la 10:24

Nuantatorul il gasesti la Kallos.Este un magazin la p-ta Gemeni, unul in Bucur Obor si la Kaufland. Este f bun, eu il folosesc de mult timp, dar sa nu-ti dai cu el la fiecare spalare.
ji_cri_mar Avatarul lui ji_cri_mar
Citeaza Raspunde

Postat de ji_cri_mar pe 22 Martie 2009 la 19:17

Asa e ,ceva cu reflex e numele nuantatorului,multumesc pentru informatie!!!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 12 Aprilie 2009 la 09:36

Te gandesti la vacanta?
www.taberelemele.ro
deea4dey Avatarul lui deea4dey
Citeaza Raspunde

Postat de deea4dey pe 12 Aprilie 2009 la 19:56

Nuantatorul de care vorbesti se numeste Kallos silver reflex, dar pt a avea nuante de gri pe par trebuie sa ai o nuanta de blond foarte deschis pt ca altfel o sa ai parul verde albastrui...eu am patit-o
lemi Avatarul lui lemi
Citeaza Raspunde

Postat de lemi pe 14 Aprilie 2009 la 16:29

are in cora...dar sa fii foarte atenta cum il aplici ca ai sa iesi mov.in rest e foarte bun si eu il folosesc.
lemi Avatarul lui lemi
Citeaza Raspunde

Postat de lemi pe 14 Aprilie 2009 la 16:31

are in cora.
necunoscut Avatarul lui necunoscut
Citeaza Raspunde

Postat de necunoscut pe 18 Mai 2009 la 20:36

pai sampon kallos silver reflex pt suvite sa le faci gri gasesti la magazin :* eu mi-am luat ieri de exemplu .se gaseste
necunoscut Avatarul lui necunoscut
Citeaza Raspunde

Postat de necunoscut pe 18 Mai 2009 la 20:38

si costa 11,5 lei
mihaela27 Avatarul lui mihaela27
Citeaza Raspunde

Postat de mihaela27 pe 26 Mai 2009 la 10:41

eu mi-am luat din auchan de la kallos si am dat pe el vreo 8 lei , si imi ajunge o sticla cateva luni
www_danez19790 Avatarul lui www_danez19790
Citeaza Raspunde

Postat de www_danez19790 pe 26 Mai 2009 la 13:16

se gaseste nuantoator kallos gri peste tot si cand zic peste tot zic aici in slobozia ei l am folosit fiind blonda si da foarte bine si este si fff bun merita
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Iunie 2009 la 06:06

dragele mele produsul se numeste : kallos silver reflex ,350 ml costa intre 5.5 -7 lei si credeti-ma ma ajunge un an . (ma dau la fiecare spalare ,un bob de mazare, si am de fiecare data alte tonuri de nuanta) nuanta depinde atat de culoare parului cat si de timpul cat stai cu el pana il speli .margo
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Iunie 2009 la 23:53

Nuantator de la Kallos, gri, am cumparat eu din magazinul lor situat in Bucur Obor la etaj, intrarea pe partea din spate a magazinului, inspre piata
maricici21 Avatarul lui maricici21
Citeaza Raspunde

Postat de maricici21 pe 22 Iunie 2009 la 08:46

nuantatorul acela de care vb se gaseste in supermarke-ul auchan (asta dc esti din bucuresti) este un magazin kallos acolo dar si in supermarket la vopsea de par. mai stiam un magazin kallos in obor-magazin la etajul 1 dar ce-i drept n-am mai fost de ceva timp acolo si nu mai stiu dc mai este.
maricici21 Avatarul lui maricici21
Citeaza Raspunde

Postat de maricici21 pe 22 Iunie 2009 la 08:57

de la kallos eu folosesc nuantatorul si uleiul de par si sunt foarte multumita de produse, cu samponul ma dau la fiecare spalare si stau aprox 5 min( sunt vopsita blonda) iar uleiul il aplic pe parul ud numai cand ma intind cu placa.
oana_87_11_05 Avatarul lui oana_87_11_05
Citeaza Raspunde

Postat de oana_87_11_05 pe 15 Iulie 2009 la 22:48

in tg jiu stie cineva unde se gasesc produse kallos?
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 19 Iulie 2009 la 11:01

SI EU FOLOSESC SAMPON NUANTATOR DE LA KALLOS SI ESTE FFF BUN EU SUNT F MULTUMITA DE EL.IL CUMPAR DIN CALARASI NU STIU IN BUCURESTI UNDE POT GASI SINCER AM CAUTAT SI NU AM GASIT
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 19 Iulie 2009 la 11:11

stie cineva si alt nuantuator de la alta firma?eu sunt plecata din tara si nu gasesc aici sampon de la kallos .daca stie cineva va rog sa imi spuneti
colmi Avatarul lui colmi
Citeaza Raspunde

Postat de colmi pe 30 Iulie 2009 la 13:55

Da, nuantatorul se numeste " Silver".....este in nuante de cenusiu....eu il aplic peste parul vopsit blond cenusiu...are efect super. Atentie! Tine 2-3 spalari....dar recipientul este suficient de mare, se utilizeaza ca un sampon pe care-l lasi sa actioneze cam 10-minute.
Mie imi place si pretul este ok....8 Roni
colmi Avatarul lui colmi
Citeaza Raspunde

Postat de colmi pe 30 Iulie 2009 la 13:56

Se numeste Silver si se gaseste. Si eu il folosesc
mihaela27 Avatarul lui mihaela27
Citeaza Raspunde

Postat de mihaela27 pe 30 Iulie 2009 la 16:38

eu stau vreo 2 minute cu el , imi place mult de tot
envy013049 Avatarul lui envy013049
Citeaza Raspunde

Postat de envy013049 pe 2 Septembrie 2009 la 18:04

se numește REFLEX și se găsește cu siguranță în magazinele KAUFLAND,NUANȚATORUL ACELA DE CARE SPUI
Pagini: 1 2 >>
Sari la pagina: