Info
X
info

Cum mi-ar sta blonda?
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Frumusete » Cum mi-ar sta BLONDA? » Pagina 1 din 1

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

alexus Avatarul lui alexus
Citeaza Raspunde

Postat de alexus pe 14 Iunie 2009 la 10:26

am 21 de ani si nu mi-am schimbat niciodata culoarea parului. Vara ma bronzez destul de tare si arat ciudat cu parul saten si tenul inchis ( as face gelos un zulu ). Cum as putea sa aflu cum mi-ar sta cu parul doua-trei nuante mai deschis ?
alexandr Avatarul lui alexandr
Citeaza Raspunde

Postat de alexandr pe 16 Iunie 2009 la 22:38

Intri pe DIvahair.ro,iti poti face cont si te poti "juca" cu pozele tale ,diferite coafuri si culori..insa,nu se adapteaza perfect,sa spun asa..iti dai seama la ce ma refer, daca incerci..sper sa te ajute,totusi..:*
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 13 Octombrie 2009 la 09:40

Stiu ca a trecut ceva timp de la deschiderea topicului, dar: poti incerca suvite blonde, mai putine sau mai dese, depinde de tine. E o metoda buna de a vedea cum iti sta cu aceasta culoare. Si cred ca mai bine suvite decat tot parul blond, arata mai frumos asa.
albinuta_eu Avatarul lui albinuta_eu
Citeaza Raspunde

Postat de albinuta_eu pe 20 Noiembrie 2009 la 13:37

nu prea se potrivesc pe situl divahair
www.utilecopii.ro/copilul-anului/participant-Irina-Nicoleta-Busc...

concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=1226#
envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 4 Decembrie 2009 la 16:32

Foloseste o peruca si iti vei da seama.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 19 Ianuarie 2010 la 15:22

WTF a si tu crezi ca o nuanta mai deschisa ar merge mai bine cu un ten parlit=))>....din moment ce ai creier de blonda zic ca ti s-ar potrivi de minune...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 20 Ianuarie 2010 la 15:17

envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 21 Ianuarie 2010 la 17:32

Bravo, berbeaca!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 22 Ianuarie 2010 la 15:11

:)) nu dar e logic ca o nuanta si mai deschisa chiar nu ar fi de ajutor ...poate mai degraba o solutie ar fi sa nu te mai bronzezi atat de tare...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 23 Ianuarie 2010 la 15:50

Ce-o fi zis berbeaca atat de inteligent incat sa i se zica si "bravo"??....

Mai, noi nu putem sa iti spunem cum iti sta. Nu te cunoastem nu stim cum arati asa ca ai pus o intrebare cam..aiurea. Sunt persoane carora le sta f bine blonde si bronzate, altora nu le prea sta bine cu pielea alba si par blond, altora da...difera de la persoana la persoana.
envy020627 Avatarul lui envy020627
Citeaza Raspunde

Postat de envy020627 pe 3 Februarie 2010 la 18:50

daca iti sta bine cu nunante mai inchise nu ti strik parul..este adevarat k nu tuturor ne sta bine blonde.eu de exemplu aunt bruneta si am tenul deschis...daca m as vopsi blonda mi ar sta naspa :d.cred sau cel putin asta am observat la niste "prietene" :P.sunt divers programe care te ajuta sa iti dai seama qm ti ar sta daca ti ai schimba culoare!inceark sa nu fi ridicola!fi tu!!!
envy012907 Avatarul lui envy012907
Citeaza Raspunde

Postat de envy012907 pe 3 Februarie 2010 la 19:53

pina nu incerci nu poti sa-ti dai seama,din blond negru sau saten poti obtine,daca te vopsesti in nuante mai inchise nu obtii la decolorare nuanta dorita,doar dupa ce iti creste parul tau natural.
Anicyka Avatarul lui Anicyka
Citeaza Raspunde

Postat de Anicyka pe 8 Aprilie 2010 la 12:39

Consider ca blondul e o culoare luxoasa si foarte pretentioasa..necesita ingrijire permanenta iar radacinile trebuie mereu vopsite.Daca vrei sa faci pasul asta trebuie sa ii acorzi o mare atentie,asta in cazul in care nu vrei sa arate ca o matura