Info
X
info

Marirea sanilor!!!
Pagina 2 din 6

Toate forumurile » Frumusete » Marirea sanilor!!! » Pagina 2 din 6

Voteaza:
Rating curent Marirea sanilor!!!: (3.9 din 18 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina:
envy007654 Avatarul lui envy007654
Citeaza Raspunde

Postat de envy007654 pe 7 Iulie 2009 la 19:33

nu are nici un efect phisiobust!l-am incercat de doua ori
envy011453 Avatarul lui envy011453
Citeaza Raspunde

Postat de envy011453 pe 7 Iulie 2009 la 20:28

De la: kristina174, la data 2009-07-07 17:25:35Am vazut ca s-a mai scris dar .... tinctura de marar provoaca dereglari hormonale foarte importante, in rau...aveti grija cu mararul.
Eu am cumparat crema Siluette , am luat si nu stiu ce pastule foarte scumpe, de afara, cica sunt bune garantat...vax albina,nimic....si eu si o prietena am inceput in acelasi timp si nu am vazut nici un rezultat din pacate si ne-a costat sute de EUR
Se garanteaza banii inapoi in 60 de zile daca nu functioneaza, insa tu incerci macar 2 luni tratamentul....cine mai da banii inapoi dupa??

Deci de faza cu pastilele miraculoase si creme minune m-am lecuit, si aveam atata speranta....

O sa ma uit dupa Schinduf asta....dar parca nu mai am incredere decat in implant....
Blackfoxy Avatarul lui Blackfoxy
Citeaza Raspunde

Postat de Blackfoxy pe 7 Iulie 2009 la 21:03

Buna fetelor...Am vazut ca ati recomandat mai multe metode de marire a sanilor, fie ele naturiste sau nu. Sfatul meu e ca inainte de a face tratament, sa va faceti un consult la un medic endocrinolog si sa-i spuneti ca vreti sa urmati un astfel de tratament. Eu am luat o perioada tinctura de marar si, pe moment, sanii devenisera mai fermi. Dar pt ca am luat dupa ureche si nu la recomandarea unui medic, am avut probleme. Tinctura de marar, ca si alte pastile pt marirea sanilor, contin fitoestrogeni, si pot produce dezechilibre hormonale. Eu m-am ales cu ovare polichistice din cauza excesului de estrogen.Plus ca imi cadea parul groaznic. Si...dupa oprirea tratamentului cu tinctura, sanii au revenit la forma anterioara. Nu zic ca face rau tuturor, dar trebuie urmat un astfel de tratament abia dupa o dozare a nivelului de estrogen si o recomandare a medicului
envy005675 Avatarul lui envy005675
Citeaza Raspunde

Postat de envy005675 pe 7 Iulie 2009 la 21:17

eu zic ca pt marirea sanilor...e mult de munca...in primul rand trebuie sa si gene sa arate bine...si cred ca si sportul..face bine..mai ales exercitiile special
matei_alina Avatarul lui matei_alina
Citeaza Raspunde

Postat de matei_alina pe 7 Iulie 2009 la 21:54

vai fetelor, ma faceti sa rad la ideea de a inghiti capsule cu diferite substante sau datul cu geluri, pt marirea sanilor. nici macar nu exista tratament pt astfel de "reactii". poate in cel mai rau caz, sa dai in cine stie ce dereglari hormonale, dar in niciun caz sa ti sa mareasca sanii. e o prostie sa credeti in povesti de genul asta. va vorbesc din experienta, pt ca nu de mult si eu ma confruntam cu aceeasi problema. am 30 de ani, iar la varsta de 25 de ani am nascut. cat timp am alaptat eram mandra de sanii mei, insa dupa aceea nu ramasesem decat cu urma lor. poate nici macar asta. eram plata, daca intelegeti ce vreau sa spun. ideea e ca in urma cu 5 luni am apelat la implantul mamar. este singura si sigura cale pt a-ti mari sanii. acum sunt multumita cu mine insumi. sanii sunt perfecti, par 100% la 100% naturali, iar ca marime sunt exact in armonie cu corpul meu. deci nu sunt de dimensiuni mari. ci sunt potriviti, atat cat sa ma simt feminina. ideea e, ca va sfatuiesc sa nu dati banii pe acele pastile "minune", pt ca in veci nu veti avea un rezultat. nu faceti decat sa va dati organismul peste cap.
alynastoian Avatarul lui alynastoian
Citeaza Raspunde

Postat de alynastoian pe 7 Iulie 2009 la 22:17

De la: matei_alina, la data 2009-07-07 21:54:24vai fetelor, ma faceti sa rad la ideea de a inghiti capsule cu diferite substante sau datul cu geluri, pt marirea sanilor. nici macar nu exista tratament pt astfel de "reactii". poate in cel mai rau caz, sa dai in cine stie ce dereglari hormonale, dar in niciun caz sa ti sa mareasca sanii. e o prostie sa credeti in povesti de genul asta. va vorbesc din experienta, pt ca nu de mult si eu ma confruntam cu aceeasi problema. am 30 de ani, iar la varsta de 25 de ani am nascut. cat timp am alaptat eram mandra de sanii mei, insa dupa aceea nu ramasesem decat cu urma lor. poate nici macar asta. eram plata, daca intelegeti ce vreau sa spun. ideea e ca in urma cu 5 luni am apelat la implantul mamar. este singura si sigura cale pt a-ti mari sanii. acum sunt multumita cu mine insumi. sanii sunt perfecti, par 100% la 100% naturali, iar ca marime sunt exact in armonie cu corpul meu. deci nu sunt de dimensiuni mari. ci sunt potriviti, atat cat sa ma simt feminina. ideea e, ca va sfatuiesc sa nu dati banii pe acele pastile "minune", pt ca in veci nu veti avea un rezultat. nu faceti decat sa va dati organismul peste cap.

cat te-a costat operatia si unde ai facuto??? daca poti sa-mi dai mai multe amanunte pe alynastoian@yahoo.com
envy006236 Avatarul lui envy006236
Citeaza Raspunde

Postat de envy006236 pe 7 Iulie 2009 la 22:27

buna! mai fetelor..aceasi problema am avut-o si eu (si ink o mai am) :) si d aceea vreau sa spun tuturor fetelor k am incercat toate variantele posibile..incepand chiar cu varsta d 15/16 ani (acum am 23) crezand k luand din pripa..poate cva va da rezultate.Am incercat tinctura d marar..d m-i s-a acrit..am incerca pastile d toate felurile..Bio bust..Super bust..geluri..nici nu as mai stii sa le insir p toate..din pacate..nici unele nu au dat roade :(( doar bani cheltuiti aiurea(pt k nu erau f ieftine)si probabil probleme cu ficatul..:D d la atatea pastile/acum incerc din c in c mai mult sa ma impac cu gandul acesta..dak asa e sa fie..poate dupa o nastere.. si ma mai consolez cu ideea in momentul in care vad fete cu sani f mari..dar.."uratei" lasati...ma rog..noi celelalte..macar sa ii avem fermi si frumosi..(faceti exercitii pt ei)si sa stim sa ne punem in valoare alte frumuseti ;) sfatul meu?! : Lasati prostiile astea /cine alege sa va iubeasca va va placea oricum
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 7 Iulie 2009 la 22:59

Salut!
Si eu am luat tinctura de marar si rezultatele le-am vazut dupa cateva zile,insa dupa ce n-am mai luat au trebuit tot cateva zile pentru a reveni la marimea initiala.
Am mai luat si Divine(pastile,"elixir"-care este un amestec de tincturi,ulei pt masaj si inca o solutie pt comprese).Vreau sa va spun ca dupa vreo 7-8 zile eram extaziata!Sanii mi se marisera considerabil,erau fermi si frumosi!Normal ca am continuat sa le iau.
Dar...la fel,dupa vreo o saptamana dupa ce nu am mai facut tratamentul,s-a dus si "minunea".
Am ajuns la concluzia ca implantul este singura solutie durabila.Nu are rost sa ne mintim,luand tot felul de pastilute si tincturi,dupa care sa ne mai trezim si cu,vorba altora,dereglari hormonale sau alte probleme.
denisadalila Avatarul lui denisadalila
Citeaza Raspunde

Postat de denisadalila pe 7 Iulie 2009 la 23:24

De la: matei_alina, la data 2009-07-07 21:54:24vai fetelor, ma faceti sa rad la ideea de a inghiti capsule cu diferite substante sau datul cu geluri, pt marirea sanilor. nici macar nu exista tratament pt astfel de "reactii". poate in cel mai rau caz, sa dai in cine stie ce dereglari hormonale, dar in niciun caz sa ti sa mareasca sanii. e o prostie sa credeti in povesti de genul asta. va vorbesc din experienta, pt ca nu de mult si eu ma confruntam cu aceeasi problema. am 30 de ani, iar la varsta de 25 de ani am nascut. cat timp am alaptat eram mandra de sanii mei, insa dupa aceea nu ramasesem decat cu urma lor. poate nici macar asta. eram plata, daca intelegeti ce vreau sa spun. ideea e ca in urma cu 5 luni am apelat la implantul mamar. este singura si sigura cale pt a-ti mari sanii. acum sunt multumita cu mine insumi. sanii sunt perfecti, par 100% la 100% naturali, iar ca marime sunt exact in armonie cu corpul meu. deci nu sunt de dimensiuni mari. ci sunt potriviti, atat cat sa ma simt feminina. ideea e, ca va sfatuiesc sa nu dati banii pe acele pastile "minune", pt ca in veci nu veti avea un rezultat. nu faceti decat sa va dati organismul peste cap.

Buna! te rog..mai posteaza detalii...sunt interesata de subiect..la fel si eu, dupa ce am terminat cu alaptatul..am ramas cu aproape nimic..dupa vreo 3 ani si-au mai revenit cat de cat, insa sunt lasati :( si nu sunt multumita deloc de aspectul lor!

Si as mai vrea sa stiu un lucru: am auzit ca dupa implant - sanii sunt reci?! e adevarat? e intradevar diferenta intre temperatura corpului si sani (cu implant) ??

multumesc mult!
envy008718 Avatarul lui envy008718
Citeaza Raspunde

Postat de envy008718 pe 8 Iulie 2009 la 01:01

Acum, ce sa va spun, fetelor, ce e drept, nici eu nu prea as avea incredere sa ma reped la tinctura asta de marar, cand am auzit ca e vorba de hormoni....he,he, daca apuci sa/i dai peste cap, Dumnezeu sa te fereasca.. eu am avut o astfel de xperienta, dupa nastere am facut un dezechilibru hormonal si nu e prea placut sa ai menstruatie vreo 7/8 zile si sa nu stii ce sa mai faci, sa ti se usuce tenul ingrozitor, samd...In alte pilule si alifii magice oricum nu cred, iar varianta cu implanturi o fi cea mai sigura(desi nu stiu chiar cat de sigura e...) dar nu prea e la indemana tuturor...ce sa zic, am sa caut sa ma mai informez despre acest schinduf(parca) si te rugam draga noastra care deja il incerci sa ne tii la curent cu evolutia ta si a "dumnealor"!
gaby_shaka Avatarul lui gaby_shaka
Citeaza Raspunde

Postat de gaby_shaka pe 8 Iulie 2009 la 08:43

neata!e prima oara knd ma implic in discutiile dupa un forum...cu referire la marirea sanilor...tinctura de marar este foarte buna,te vor durea foarte mult dar este semn k ei cresc...trebuie sa iei kate o lingurita inainte de fiecare masa si trebuie sa mananci de trei ori pe zi...inceark!...:*
matei_alina Avatarul lui matei_alina
Citeaza Raspunde

Postat de matei_alina pe 8 Iulie 2009 la 10:57

nici vorba ca ar exista posibilitatea schimbarii temperaturii corpului. ar putea fi o mica perioada, imediat dupa interventia chirurgicala cand 2 saptamani vei sta cu gheata pe sani. numai atunci ii vei simti reci. in resc nicio schimbare.
monis_t Avatarul lui monis_t
Citeaza Raspunde

Postat de monis_t pe 9 Iulie 2009 la 12:46

Hi ! mi-am achizitionat si eu capsulele pt. marirea sanilor ERDIC. Nu am trecut la o marire superioara a sutienului, insa km dupa o luna de tratament sanii au devenit mai fermi, ma dureau un pic si-i simteam mai plini, era clar o senzatie placuta de feminitate care se mentine si acum.; deci oricum e clar ca organismele raspund diferit la acesti stimuli. Am o prietena care dupa ce a inceput administrarea acestor pastile a ramas insarcinata si nu a mai putut urma un astfel de tratament si, dak intereseaza pe cineva sa isi cumpere capsulele, scrieti-mi pe adresa monis_t@yahoo.com si discutam cum puteti intra in posesia lor si la ce pret. Sanatate si plaja fara arsuri vara aceasta !
iordachitza_g Avatarul lui iordachitza_g
Citeaza Raspunde

Postat de iordachitza_g pe 9 Iulie 2009 la 23:18

buna fetelor...sa stiti ca am citit ceea ce ati scis voi pana acum...si subiectul mi se pare foarte interesant...ideea este ca la un moment dat m-a batut gandul sa imi fac si eu un implant..dar nu a fost posibil momentul respectiv...si am auzit ca daca iau anticonceptionale iti mai cresc..asa ca m-am dus la un medic sa imi recomande o marca de astfel de pastile...si ce credeti? chiar a mers...si in rest sa stiti ca nu m-am ingrasat deloc! aviz celor care vor sa isi puna implanturi! aveti grija fetelor ca o astfel de operatie este destul de riscanta..au fost cazuri de fete care au murit din cauza asta...va pup
anca_negru2000 Avatarul lui anca_negru2000
Citeaza Raspunde

Postat de anca_negru2000 pe 10 Iulie 2009 la 11:50

buna... legat de "schinduf ", cate pastile iau pe zi si cate zile...? si eu vreau sa-mi mai cresca putin sanii. multumesc si daca vrea cine sa-mi trimita un mail...pe anca_negru2000
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 10 Iulie 2009 la 16:50

buna fetelor.am citit si eu mesajele voastre si m-am apucat si eu de tratamentul cu schinduf. am cautat bine pe net...si mi am luat seminte din care fac ceai. vreau sa zic ca...simplu, are un gust oribil mai ales daca e cald.insa eu il indulcezc cu un pic de miere de albini (pe langa zahar) si ii mai schimba gustul.si oricum tb sa l las sa se raceasca. am dat 3 lei pe o cutie de 50 g (la un plafar in iasi).cand se termina ma bate gandul sa mi iau pulberea dar..nush cum am sa o inghit..ma mai gandesc pana atunci.capsulele nu ma tenteaza delok.sunt si mai scumpe si mai mananc si plastic...va tin la curent cu rezultatele. cat despre tinctura de marar, ulei superbust si toate pastilele care exista si promit minuni....le am incercat pe toate. la cati bani am dat pe ele...daca ii strangeam cred ca imi faceam implanturi cat despre acest schinduf...eu chiar ma bucur ca am aflat de el..pentru ca am vazut ca mai vindeca si alte boli d ecare eu sufeream, e si cicatrizant si creste si imunitatea...asa incat..chiar daca sanii nu vor creste..poate macar mai rezolv din celelalte probleme...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 11 Iulie 2009 la 06:03

Buna fetelor, deci ca sa lamuresc niste chestii.... STIU ca tinctura de marar se BEA ,,ca asta am facut 2 luni de mi-am vomitat si sufletu din mine , eu vorbeam de uleiul super bust sau nu mai stiu cum ii zice care contine MARAR. Ziceam doar k la mine nu a avut rezultate.
Ok, acum sa raspund colegelor ce mau intrebat de Schinduf , eu l-am gasit la plafar este de la favisan e 7 ron cutia.
"Schinduful este principala componentă a preparatelor care determină creșterea sânilor!

Administrare: zilnic 3 x 1 sau chiar 6 x1 capsule, cu puțin lichid, în timpul meselor (capsula se poate desface și parful poate fi consumat prin adăugarea acestuia în ceai).
" Si chiar de curiozitate am cautat la toate produsele astea gen Countour, Breast plus, Divine etc...chiar Schinduful (fenugreek) e principala componenta . CITEZ
"There are a lot of different herbs that trigger breast enlargement,
but one herb stands head and shoulders above the rest: FENUGREEK.

In fact, fenugreek is the quickest way I know to grow bigger
breasts!

Fenugreek is most commonly used as a spice in Indian food, but
it's also an ancient healing herb. Fenugreek is legendary for it's
breast enlarging powers.

In his book, "The Green Pharmacy," master herbalist Dr. James A.
Duke tells the story of a woman who experienced *unintential*
breast growth after eating too many fenugreek seed sprouts. Who
wouldn't love a surprise like that?

Fenugreek triggers breast enlargement in two ways:

By a.) mimicking the effects of estrogen and b.) stimulating the
production of prolactin. Estrogen and prolactin are two powerful
breast enlarging hormones.

Why not give this wonder herb a try?

Fenugreek capsules can be purchased from any health food store for
just a few dollars. Start by taking one capsule three times per day
and increase as needed (making sure not to exceed the
manufacturer's recommended dosage).

For an even greater effect, fenugreek should be combined with an
anti-testosterone herb like saw palmetto. The key is to PROGRAM
your hormones for maximum breast growth.
" acum dati pe www. translate.google.com :) daca nu intelegeti ceva .....
Eu iau de ceva timp pastilele astea si intr-adevar imi simt sanii mai umflati dar mam obisnuit cu ideea ca NU SE VOR MARI MULT...asa ca ma multumesc cu ei asa...ideea ca sunt parca mai voluminosi ..
Astept si eu sa vad ca mai incearca cineva , sa pot compara Vam pupat
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 11 Iulie 2009 la 06:08

De la: kiss, la data 2009-07-10 16:50:36buna fetelor.am citit si eu mesajele voastre si m-am apucat si eu de tratamentul cu schinduf. am cautat bine pe net...si mi am luat seminte din care fac ceai. vreau sa zic ca...simplu, are un gust oribil mai ales daca e cald.insa eu il indulcezc cu un pic de miere de albini (pe langa zahar) si ii mai schimba gustul.si oricum tb sa l las sa se raceasca. am dat 3 lei pe o cutie de 50 g (la un plafar in iasi).cand se termina ma bate gandul sa mi iau pulberea dar..nush cum am sa o inghit..ma mai gandesc pana atunci.capsulele nu ma tenteaza delok.sunt si mai scumpe si mai mananc si plastic...va tin la curent cu rezultatele. cat despre tinctura de marar, ulei superbust si toate pastilele care exista si promit minuni....le am incercat pe toate. la cati bani am dat pe ele...daca ii strangeam cred ca imi faceam implanturi cat despre acest schinduf...eu chiar ma bucur ca am aflat de el..pentru ca am vazut ca mai vindeca si alte boli d ecare eu sufeream, e si cicatrizant si creste si imunitatea...asa incat..chiar daca sanii nu vor creste..poate macar mai rezolv din celelalte probleme...

kiss, eu mi-am luat pastile si chiar nu le simti ptr k au invelisul ala, capsula. Miam luat si ceai dar nu imi place deloc la gust asa ca am ramas doar la pastile..poate o sa ai efecte mult mai bune.
AAA si inca ceva, mai citeam undeva ca e bine sa pui 2-3-4 capsule de pulbere de schinduf in putina crema de corp...si iti masezi sanii....ideea principala nu e sa stai 1 ora amortindu`ti mainile cu masajul (am incercat si asta) ci sa intre in piele , cica se absoarbe mult mai bine, eu nu am incercat inca ptr. ca nu prea am timp. team pupat,Bafta
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 11 Iulie 2009 la 06:12

De la: anca_negru2000, la data 2009-07-10 11:50:44buna... legat de "schinduf ", cate pastile iau pe zi si cate zile...? si eu vreau sa-mi mai cresca putin sanii. multumesc si daca vrea cine sa-mi trimita un mail...pe anca_negru2000

Anca pe cutie scrie ca se ia 1 cps/ de 3 ori pe zi , eu iau cateodata si cate 2, oricum nu depasesc 5, si oricum e natural, o capsula are doar 0.5 grame, si trebuie sa te tii de "tratament" mai ceva ca de anticonceptionale
caramea Avatarul lui caramea
Citeaza Raspunde

Postat de caramea pe 12 Iulie 2009 la 13:58

sal fetele mi-am cumparat tinctura de marar dar am o intrebare km se ia pur si simplu kte o lingurita inaite de masa k 15 in?? sau diluata in 100ml de apa?? ast raspr , poop
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 13 Iulie 2009 la 13:46

De la: caramea, la data 2009-07-12 13:58:23sal fetele mi-am cumparat tinctura de marar dar am o intrebare km se ia pur si simplu kte o lingurita inaite de masa k 15 in?? sau diluata in 100ml de apa?? ast raspr , poop

din cate imi amintesc se dilueaza in apa inainte cu 15 min de masa, de 3 ori pe zi. am incercat si eu varianta asta dar...atat :D am incercat doar... ca avea un gust de imi venea sa numai cand vedeam sticluta . cat despre ceaiul de schinduf...nici asta nu e foarte bun la gust, dar indulcit cu miere de albine si baut cand e rece...e mai bunicel.mult mai acceptabil oricum decat mararul. cat despre tot ce contine marar...la mine nu a mers nimic...nici tinctura, nici uleiul, nici pulberea (seminte de marar macinate si tinut sub limba cate o lingurita nush cate minute apoi inghitite; dar la gustul care il au..eu nu prea am reusit sa le inghit ca avea acelasi efect ca la tinctura )
deci...bafta fetelor.
va pup si mai vb.
caramea Avatarul lui caramea
Citeaza Raspunde

Postat de caramea pe 14 Iulie 2009 la 23:14

multumesc :*:**
o sa incerc si schinduf ala :D
show
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 15 Iulie 2009 la 12:31

buna!acum vreo 12-13 ani aproximativ,am citit intr-o revista un tratament pt marirea sanilor pe baza de propolis.se luau pastilele gradat,in nr crescator nu stiu vate zile,apoi descrescator...poate isi mai aminteste si altcineva despre acest tratament,la mine chiar a dat"roade",desi eram slabutza,mi-au crescut sanii foarte frumos.acum am slabit foate mult intr-un timp foarte scurt,si sanii au cam...disparut.chiar m-ar interesa si pe mine sa refac acel tratament daca si-l mai aminteste cineva.
envy011453 Avatarul lui envy011453
Citeaza Raspunde

Postat de envy011453 pe 15 Iulie 2009 la 17:06

buna
ilenusha Avatarul lui ilenusha
Citeaza Raspunde

Postat de ilenusha pe 4 August 2009 la 14:43

Alexandra
Sunt foarte noua pe aici.Am citit discutiile voastre,dar aceasta mi s-a parut cea mai interesanta si am decis sa zic si eu ceva.Am 21 de ani si am sanii foarte mici, cum ar trebui sa ii aiba un copilas de clasa a 5-a. M-ar interesa si pe mine metoda de marire cu tinctura de marar.Dar spuneti-mi exact ce efecte are, cum se prepara si cum se ia. Va pup!
Carmen86 Avatarul lui Carmen86
Citeaza Raspunde

Postat de Carmen86 pe 23 August 2009 la 10:40

Daca veti da un search pe google, veti gasi cateva metode naturiste de "marire a sanilor", insa nu dau rezultate si cu timpul pot aparea dereglari hormonale ... Ce vi se pare voua dupa cateva zile este doar un rezultat psihologic produs de mintea voastra pentru ca va doriti foarte mult acest lucru ... Oricum sanii se maresc putin in perioada premenstruala ... Tot ce puteti face e sa-i faceti sa fie mai fermi si sa-si schimbe putin forma, prin a folosi o crema dupa baie, cu exercitii fizice si o alimentatie cat mai sanatoasa, dar rezultatele se vad dupa cateva luni daca faceti lucrurile acestea regulat, nu dupa cateva zile ... Stiu ca in prezent, sunt in voga fetele cu sanii XXL, insa in loc sa ni-i maltratam si sa ni-i uram pentru ca nu au marimea pe care o dorim, am putea sa ii acceptam si sa avem grija de ei, la urma urmei conteaza atitudinea pe care o ai fata de corpul tau, ca sa il placa altii, trebuie mai intai sa-l placi tu ...
Citeaza Raspunde

Postat de envy007654 pe 30 August 2009 la 12:53

am inceput si eu sa iau tinctura de marar de trei zile si nu e nici un rezultat deocamdata,dar va voi tine la curent cu evolutia sanilor,daca va fi vreuna. vreau sa incerc si schinduf dar pot oare sa le iau pe amandoua? a mai luat cineva doua tratamene odata?
Individual_blue Avatarul lui Individual_blue
Citeaza Raspunde

Postat de Individual_blue pe 30 August 2009 la 15:24

Salut fetelor! Eu de cand ma stiu sunt slaba, inalta si sani.... ciuciu! Intotdeauna purtam haine mai largi, tricouri (rar maieuri) si eram f complexata
La un moment dat mi s-a pus pata, am facut imprumut la banca si mi-am pus implanturi cu gel siliconic La inceput m-au durut destul de tare din cauza ca muschii erau tensionati de la intindere, dar numai gandul k o sa arat si eu a femeie ma consola f tare!
Acum au trecut vreo 3 ani si n-am avut probleme, daca am o saltea mai moale pot sa dorm chiar pe burta asa cum imi place mie cel mai mult Bafta fetelor si aveti grija de voi!
Citeaza Raspunde

Postat de envy007654 pe 6 Septembrie 2009 la 15:38

hello fetelor! vreau sa va spun ca am o saptamana de cand iau tinctura de marar si se vede efectul!sanii sunt mai mari si mai fermi si mai ales fermi,adica sanii mei erau lasati f.tare de cand am nascut si acum sunt din nou tari,ca atunci cand eram domnisoara.vreau sa va zic ca am un baietel de 6 ani,iar eu am 29 ,asa ca sa va faceti o idee. am inceput de ieri sa ma dau si cu super bust,doar ca eu nu am rabdare sa ma masez 15 min.si nu stiu daca isi va face efectul. schinduf nu am gasit de cumparat nici ceai,nici pastile si nici praf. oare de unde sa procur?oricum,continui cu mararul ca vad ca da rezultate.
ladyliz Avatarul lui ladyliz
Citeaza Raspunde

Postat de ladyliz pe 8 Septembrie 2009 la 03:12

buna fetelor sunt si eu noua pe forum. ce mai stiti tratamentul asta cu schinduf? merge sau ba?
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina: