Info
X
info

Marirea sanilor!!!
Pagina 3 din 6

Toate forumurile » Frumusete » Marirea sanilor!!! » Pagina 3 din 6

Voteaza:
Rating curent Marirea sanilor!!!: (3.9 din 18 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina:
andrushkd_yahoo_com Avatarul lui andrushkd_yahoo_com
Citeaza Raspunde

Postat de andrushkd_yahoo_com pe 8 Noiembrie 2009 la 21:10

buna as vrea si eu sa incerc metoda asta dar mi-e putin teama..........oare nu te poti ingtasa daca ei pastile cu schinduf sau ceaiuri...ms astept raspuns
DumitruDan Avatarul lui DumitruDan
Citeaza Raspunde

Postat de DumitruDan pe 9 Noiembrie 2009 la 15:20

Pentru o marire naturala, exista diferite produse naturiste, cu rezultate foarte bune. Unul ar fi Breast Success, o marca internationala de renume care mareste sanii cu pana la 2 numere.
envy014831 Avatarul lui envy014831
Citeaza Raspunde

Postat de envy014831 pe 11 Noiembrie 2009 la 10:02

Fetelor eu am descoperit un tratament de marirea sanilor minune....nici nu am cuvinte si in plus nu este nici costisitor nii dureros ca operatiile estetice. Tratamentul este crema + pastile. Dupa o luna deja sanii mei au inceput sa fie mai fermi si mi-au crescut cu jumatate de numar. Tratamentul se numeste Breast Actives Pastile si Breast Actives Crema. Intrati pe www.marireasanilor.com daca vreti sa stiti mai multe detalii va las si id-ul meu: oana_eu2009 Incercati-l si nu veti regreta, eu una sunt extrem de fericita....
Va pup
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Noiembrie 2009 la 20:08

parerea mea este ca tinctura de marar asa cum scrie peste tot stimuleaza cresterea, deci probabil ajuta persoanele are caror sani sunt in crestere, dar fiecare organism este diferit nu toate reactioneaza la fel, probabil la unele persoane raman modificarile iar la altele sanii revin la forma initiala, nu stiu incercarea moarte n-are ;))
envy014831 Avatarul lui envy014831
Citeaza Raspunde

Postat de envy014831 pe 3 Decembrie 2009 la 11:37

Eu am o metoda experimentata de mine si care chiar a dat rezultate. Pastilele Breast Actives sunt un supliment natural pentru marirea sanilor.
Va sfatuiesc sa le incercati si voi pentru ca nu veti regreta si veti avea mai multa incredere in voi dupa tratament.
Va las id-ul pentru mai multe detalii: oana_eu2009
O zi buna!
envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 6 Decembrie 2009 la 07:55

Dar un tratament de marire a "creierului" sau a culturii genrale nu va preocupa?
invidioasa Avatarul lui invidioasa
Citeaza Raspunde

Postat de invidioasa pe 8 Decembrie 2009 la 15:38

Dragelor, hai sa lamurim niste chestii...
In ceea ce priveste mararul, tinctura sau seminte tinute sub limba sau cum s-o mai folosi... Intr-adevar, produc o crestere, dar pe perioada tratamentului si uneori are consecinte negative asupra organismului.
Hmm am auzit de schinduf, dar nu prea m-am interesat.
Anticonceptionalele umfla sanii, datorita retinerii de apa in organism. Plus ca sunt cancerigene.
Am citit pe un site ceva interesant "practicat" in China- supa din cap de gaina. Nu, nu glumesc .
Capul gainii contine estrogen, hormonul feminin, pentru necunoscatoare/ ignorante. Deci... ce-i mai natural de atat ?! Scria in acel articol si de rezultatele acestei supe minunate.
Personal, sunt cam vegetariana, asa ca... Dar de ce nu ?
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 8 Decembrie 2009 la 21:35

Citeaza
Raspunde Postat de 3041977 pe 7 Iulie 2009 la 07:57

buna!
si eu as vrea sa am sanii o idee mai ...plini...nu neaparat mai mari dar mai plini si fermi
si se pare ca am gasit solutia pe care ti-o impartasesc .
este vorba de PHYSIOBUST gel si capsule .am gasit site-ul din intamplare www.physiobust.ro
am citi cu atentie informatiile despre produs dupa care l-am comandat .
partea convenabila : il poti returna daca nu esti multumita de rezultat...scrie acolo,plus ca nu mi se pare foarte scump.
totusi sa citesti cu atentie info de pe site ,ininate de a-l comanda,ca sa fii tu impacata cu decizia.
eu fac tratamentul de doar 3-4 zile si sincer o mica modificare se vede...dar daca vrei sa mai astepti inca cateva zile ...ar trebui sa se observe ceva mai evident diferenta si iti pot spune
in plus fac zilnic 5 min de exercitii pt tonusul bustului
p.s am auzit si eu de marar...dar ,ma indoiesc

Am folosit si eu Physiobust am luat un tratament pentru 3 luni mi se pare recunosc ca nu am folosit cremele care insoteau pastilele....si ca rezultat mi s-au umflat putin sanii cat timp am facut tratamentul(gen cum se intampla inainte de ciclu) deci nu s-au umflat foarte mult...iar apoi dupa ce s-au terminat pastilele....au revenit la forma lor initiala...ba parca si mai mici...desi am mai pus cateva kg pe mine intre timp...deci eu m-am lecuit de pastilele minune de pe net.Mentionez ca am mai folosit si Grobust...si la fel.
stefinica Avatarul lui stefinica
Citeaza Raspunde

Postat de stefinica pe 8 Decembrie 2009 la 22:27

decat sa luati pastile mai bine va duceti la sala si sunt acolo oameni care stiu exercitii perfecte pentru fermitatea sanilor si pentru marire(nu ca si cu silicoane!)dar e mai acceptabil decat sa va indopati cu pastile sau alte minuni
joanna_love06 Avatarul lui joanna_love06
Citeaza Raspunde

Postat de joanna_love06 pe 8 Decembrie 2009 la 22:27

Buna fetelor..am citit topicul.. si eu eram "disperata" sa am sani mai mari..si toate astea din adolescenta..in cele din urma mi-am implinit visul..marirea sanilor cu proteze din gel coeziv..nu regret nicio secunda ca am facut aceasta interventie..am facut-o acum 2 luni si sunt foarte bine...sunt naturali, sunt ok, nu am avut nicio durere nici dupa operatie, nici acum (asta la o paranteza la ceea ce a spus una dintre fete ca au durut-o ingrozitor si ca abia dupa 2 sau 3 ani poate dormi pe burta)- eu dorm pe burta de aproape 1 luna de la interventie si nu am saltea moaleeee la pat..daca nu va simtiti bine in pielea voastra, toate sacrificiile financiare pe care le veti face vor fii facute cu folos daca optati pentru interventia chirurgicala; veti vedea cata incredere puteti avea in voi insiva, cat de frumoase va veti vedea cand va veti privi in oglinda, cat de mandre veti merge pe strada- eu asa sunt de luni incoace..era ceva ce imi lipsea, era ceva ce simteam ca ma poate completa sa fiu EU, sa ma simt bine... pe aceasta cale , pentru toata grija, pentru tot profesionalismul de care a dat dovada, de metoda folosita, de absolut orice, ii multumesc Dnei Dr Rodica Crutescu...
apropo- nu am copii, dar aceste implanturi si metoda folosita, imi vor permite sa alaptez cand voi deveni mamica, sunt proteze ce au forma naturala (nu sunt mingii de fotbal), sunt garantate pe viata (nu trebuie sa le schimb decat daca imi vor veni "pitici pe creier" sa le maresc ..va urez mult noroc..daca vreti sa cititi cum a decurs operatia puteti intra pe site-ul feminis, cautati articolul: "Jurnalul Ioanei- cum mi-a schimbat viata marirea sanilor"..
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 10 Decembrie 2009 la 20:55

Mai bine mariti-va bagajul de cunostinte. Degeaba aveti sani mari si creier mic, barbatii va vor trata ca atare.
joanna_love06 Avatarul lui joanna_love06
Citeaza Raspunde

Postat de joanna_love06 pe 11 Decembrie 2009 la 15:14

De la: envy015676, la data 2009-12-10 20:55:29Mai bine mariti-va bagajul de cunostinte. Degeaba aveti sani mari si creier mic, barbatii va vor trata ca atare.

marirea de sani nu se face pentru a atrage privirle barbatilor sau ca nu exista creier.. marirea se face sa te simti tu bine cu tine insati.. sa te apreciezi pe insati..sa te simti frumoasa... important e sa te simti bine in pielea ta... asa ca inainte de a face aceste afirmatii incearca sa intelegi de ce se apeleaza la astfel de metode
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 12 Decembrie 2009 la 18:45

Dragelor, in acest caz exista o problema de personalitate. Credeti ca nu puteti atrage barbatii si nu va simtiti bine in pielea voastra decat daca aveti sani supradimensionati. Eu cred ca asta tine de autoapreciere. Trebuie sa pui pret pe tine, nu sa astepti sa ti-l puna altii, functie de marimea organelor...Din aceasta cauza plangeti pe net ca baietii isi bat joc de voi si cereti sfaturi in legatura cu luna de pe cer pe care vreti sa le-o puneti la picioare. Atunci nu asteptati sa va aprecieze, daca va umiliti in fata lor. e clar, veti fi tratate ca niste carpe, ca niste "gauri' si asta numai pentru ca nu va pretuiti. Eu cred ca ei ar trebui sa umble in limba dupa voi, sa va aduca luna de pe cer, nu sa va dea note in functie de "prestatie'. Dar, daca doar asta conteaza la voi si nu aveti mandrie, comportati-va ca niste oi si ei va vor trata ca atare, ca doar au de unde alege....
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 12 Decembrie 2009 la 18:48

Nu va imaginati ca sanii mari va vor aduce succesul dorit. e doar o iluzie de moment. A cuceri si mai ales a pastra un barbat, tine de inteligenta, nu de sani.
envy008718 Avatarul lui envy008718
Citeaza Raspunde

Postat de envy008718 pe 13 Decembrie 2009 la 10:29

Draga, pot sa spun ca esti clar un model de prostie crasa, si probabil si foarte urata care incearca sa se amageasca pe sine insasi ca in lumea asta aspectul fizic nu conteaza! Ba, din pacate, conteaza chiar foarte mult! Si mai pot adauga, draga noastra f desteapta, ca nu esti singura preocupata de imbogatirea cunostintelor si ...marirea creierului(desi la tine se pare ca are efect invers!!)..nu degeaba sunt la al doilea master si cred ca tot nu degeaba primesc diplomele pe care le primesc pt performante in domeniul meu! dar asta nu poate anula simtul realitatii, draga, si dorinta de a fi din ce in ce mai frumoasa pentru mine insami si pentru cei pe care il iubesc...degeaba esti doctor docent daca copiilor tai le va fi rusine sa spuna tare:"aceasta este mama mea!"....
GreenBubbles Avatarul lui GreenBubbles
Citeaza Raspunde

Postat de GreenBubbles pe 13 Decembrie 2009 la 11:19

Salut!
eu am gasit siteul asta: www.sanii-tai.ro insa sunt cam sceptica. despre ce metode o fi vorba? oare chiar functioneaza? merita dat banii? (mereu e acelasi pret de 59 de lei,tot timpul e redus, ca sa isi faca reclama cred)
voi ce parere aveti?
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 13 Decembrie 2009 la 16:29

Copiilor nu le niciodata rusine cu mama lor. Se vede ca nu ai, de aceea nu stii. Daca te preocupa marimea tatelor, e clar ca nu vrei prea curand familie si copii. Dar asta e problema fiecaruia. Sa stii ca nu ma impresioneaza masterele. Stim cu toate cum se iau: copiezi de pe internet un articol-doua si le prezinti ca eseu, iti cumperi licenta si, cand ajungi sa te angajezi si directorul vede ca nici ortografie nu cunosti, poate te ajuta marimea tatelor sa "faci fata" interviului. Crede-ma , am cunoascut destui impotenti mintal cu 3-4 diplome, care nu stiu nici macar sa scrie corect si masterele nu le-au ajutat...cat despre tate, trebuie sa fii tare nemultumita de aspectul si inteligenta ta, daca ai recurs la astfel de metode pentru a fi remarcata. Poti fi frumoasa si minte slaba si atunci iei flit de la barbati, oricat de mari ti-ar fi tatele....
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Decembrie 2009 la 12:23

FI SI TU UN MOS CRACIUN SI FA UN DAR DE SUFLET.NU TE COSTA NIMIC,DOAR CATEVA MINUTE DIN TIMPUL TAU.VOTEAZA CEL MAI SCUMP BEBELUS PT A POZA IN CALENDARUL PAMPERS 2010.VA MULTUMESC.concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=3977
Crysttal Avatarul lui Crysttal
Citeaza Raspunde

Postat de Crysttal pe 15 Decembrie 2009 la 19:49

Buna Denisa ..... nu arunca banii pe PHYSIOBUST gel si capsule deoarece stiu sigur ca nu au nici-un efect,chiar si tratamentul pt 60 de zile,cel mai bine mergi la sala sau accepta operatia
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Ianuarie 2010 la 19:01

Eu personal am cautat foarte multe informatii despre mairea sanilor..si le-am gasit pe www.marireasanilor.net. Cartile care se afla acolo chiar functioneaza. Stiu pentru ca o prietena de a mea a cumparat de acolo si a fost ff multumita.
camicami Avatarul lui camicami
Citeaza Raspunde

Postat de camicami pe 25 Ianuarie 2010 la 11:47

Draga envy015676, poate ar trebui sa te gandesti un pic mai mult inainte sa postezi astfel de comentarii. Sincer, nu cred ca intereseaza pe nimeni parerea ta; imi pare rau pt tine, deoarece, din cate reisese din declaratiile tale, ai suferit enorm din cauza barbatilor, dar poate ar trebui sa te adresezi unui psiholog...nu sa iti enumeri frustarile aici, jignind alte persoane.
Daca am gandi toate ca tine, nu ar mai trebui sa avem grija de silueta, sa ne epilam, machiem, imbracam frumos, parfumam, etc....Poate o grija crescuta fata de fizicul nostru este in primul rand legata de barbati, dar eu consider ca are de-a face si cu respectul de sine.
Ideea ta cu privire la naturalete nu este gresita, in sensul ca nu trebuie sa exageram cu anumite lucruri, insa tu te-ai exprimat destul de urat si ai dus la extrem aceasta opinie. Sper ca problemele tale se vor rezolva, fie ele de natura fizica sau sentimentala...
DumitruDan Avatarul lui DumitruDan
Citeaza Raspunde

Postat de DumitruDan pe 25 Ianuarie 2010 la 15:14

cred ca vroia sa spuna www.marireasanilor.com
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 26 Ianuarie 2010 la 07:51

Draga camicami, tin sa te informez ca nu am nici un fel de frustrari si nici probleme de afirmare in societate, drept pentru ca re nici nu ma intereseaza artificii gen marirea sanilor...la aceste trucuri apeleaza persoanele care nu se pot face observate altfel...Sfaturile pe care le primesc cele de pe blog sunt penibile, iar daca mai si cred in ele, sigur IQ tinde spre zero...imi pare rau daca ti-am incurcat vanzarea vreunei creme minune....in fapt vax albina...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 26 Ianuarie 2010 la 09:54

as vrea sa stiu..daca e cineva care si-a facut implant..cat costa?si ce medici recomanzi? multumesc
Katerinna Avatarul lui Katerinna
Citeaza Raspunde

Postat de Katerinna pe 27 Ianuarie 2010 la 01:28

Cam toate tincturile ce echilibreaza sistemul hormonal au tendinta sa mareasca sanii, incercati tinctura de lemn dulce, de branca ursului, de marar...am auzit ca semintele de marar ar fi bune, mestecate zilnic.Au un gust mai neplacut dar stimuleaza estrogenul in mod natural.Sigur ca apar minuni, se mai pot mari dupa nastere si prin exersarea muschilor pieptului.
Katerinna Avatarul lui Katerinna
Citeaza Raspunde

Postat de Katerinna pe 27 Ianuarie 2010 la 01:29

De la: Katerinna, la data 2010-01-27 01:28:03Cam toate tincturile ce echilibreaza sistemul hormonal au tendinta sa mareasca sanii, incercati tinctura de lemn dulce, de branca ursului, de marar...am auzit ca semintele de marar ar fi bune, mestecate zilnic.Au un gust mai neplacut dar stimuleaza estrogenul in mod natural.Sigur ca apar minuni, se mai pot mari dupa nastere si prin exersarea muschilor pieptului.

am vrut sa spun ca nu apar minuni.
GreenBubbles Avatarul lui GreenBubbles
Citeaza Raspunde

Postat de GreenBubbles pe 27 Ianuarie 2010 la 15:20

ceva exercitii pt marirea saniilor nu stiti? ceva cu gantere sau greutati sau cva de genu...ceva sa putem face acasa,nu neaparat la sala...
ayllin Avatarul lui ayllin
Citeaza Raspunde

Postat de ayllin pe 19 Februarie 2010 la 20:32

.....am citit toate postarile voastre....si eu ma confrunt cu aceeasi pb:sani mici!sincer va spun am incercat tinctura de marar,physiobust(tablete +crema),branca ursului(tablete-care promiteau rezultate spectaculare) si inca un tip de la farmacia naturista(tablete+2tipuri de ulei,120ron costa pachetul)insa nu imi mai amintesc numele....dar toate acestea au fost in zadar!Fara nici un rezultat.....doar bani risipiti!Toate aceste "produse de marire a sanilor"sunt doar povesti,minciuni.Eu una mam lecuit....nu mai imi tre asa ceva,avand in vedere k de la atatea porcari miam stricat stomacul si acum am pb....Gagici nu mai stricati banii pe lucruri inutile!va mai pierdeti si timpul degeaba....aceste metode functioneaza dupa parerea mea si dupa cat am citit cam 10% din cazuri...deci noi cele cu sani ffff mici nu vom ajunge niciodata sa avem sani mari doar indopandune cu pastile!Regret k tre sa zic acestea ,dar trezitivati la realitate!am vazut k unele dintre voi ati scris k tinctura de marar are efecte malefice asupra organismului,in ciuda acestui fapt altele au scris k vor sa incerce....nu vreau sa jignesc pe nimeni dar....mare prostie!cu hormonii nu e de jucat!sanatatea inainte de toate,e cea mai importanta! SANATATE,apoi FRUMUSETE!recunosc faptul k m-au facut si pe mine curioasa tabletele cu schinduf....dar nu cred k o sa se vada efecte miraculoase la mine,dar merita incercat avand in vedere k nu dauneaza organismului.Am auzit de cresterea sanilor prin hipnoza.Eu sunt acum in Germania si am vazut la tv k o reporterita a experimentat aceasta metoda, in anglia la doctorul care a inventato...si a reusit sa-si mareasca sani in apr o luna cu o marime.Exista pe piata cduri care sub metoda hipnozei iti poti mari sanii.Cdul costa km 200ron si se gaseste in librari.O sa incerc si eu o sa va tin la curent cu rezultatele.succes indiferent ce metoda alegeti!aveti grija de voi.....
gligor_ina Avatarul lui gligor_ina
Citeaza Raspunde

Postat de gligor_ina pe 14 Martie 2010 la 23:21

De la: the_same_unique, la data 2009-07-11 06:12:24
De la: anca_negru2000, la data 2009-07-10 11:50:44buna... legat de "schinduf ", cate pastile iau pe zi si cate zile...? si eu vreau sa-mi mai cresca putin sanii. multumesc si daca vrea cine sa-mi trimita un mail...pe anca_negru2000

Anca pe cutie scrie ca se ia 1 cps/ de 3 ori pe zi , eu iau cateodata si cate 2, oricum nu depasesc 5, si oricum e natural, o capsula are doar 0.5 grame, si trebuie sa te tii de "tratament" mai ceva ca de anticonceptionale

imi poti spune dupa cat timp ai vazut rezultatele?...k m-ar interesa s p me...mersi mult...va pup
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 15 Martie 2010 la 19:17

Doamne , doamne, voua v-ar trebui pilule de crescut IQ-ul....
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina: