Info
X
info

Marirea sanilor!!!
Pagina 4 din 6

Toate forumurile » Frumusete » Marirea sanilor!!! » Pagina 4 din 6

Voteaza:
Rating curent Marirea sanilor!!!: (3.9 din 18 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina:
envy021868 Avatarul lui envy021868
Citeaza Raspunde

Postat de envy021868 pe 16 Martie 2010 la 14:05

eu nu cred in produse naturiste pt marirea sanilor
envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 16 Martie 2010 la 15:19

Fata isteata...lasa ca sunt destule toante care cred....
nicoalex2006 Avatarul lui nicoalex2006
Citeaza Raspunde

Postat de nicoalex2006 pe 18 Martie 2010 la 15:09

FOLOSITI TINCTURA DE LEMN DULCE.............ESTE MULT MAI BUNA DECAT TINCTURA DE MARAR,,,CARE POATE PROVOCA O DEREGLARE SERIOASA A HORMONILOR.....AICI NU AI CE SA RISTI,NICI K ITI IESE CELULITA, SI NICI PAR.......ASTA AM AUZIT CA ESTE CEA MAI BUNA SI AM PRIETENE CARE AU FACUT ASTA,,,,,
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 19 Martie 2010 la 18:05

Asa e , ca patrunjelul in zeama...sau ca apa sfintita...nici nu drege, nici nu strica....
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Martie 2010 la 09:52

Buna, ai putea sa ne spui si cat costa produsul daca tot l-ai cumparat?
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Martie 2010 la 14:42

Buna,am eu cred ca cea mai buna solutie este sa mergem la ENDOCRINOLOG sincer...am auzit o gramada de urmari ale acestor tratamente cu hormoni GRAVE bineinteles,(noduli,chisturi ...)..nu stiu ce sa zic...poate sunt eu prea fricoasa,si oricum in ziua de azi nici tratamentele supravegheate de catre medici nu mai dau rezultate,asa ca probabil singura solutie pt noi sun silicoanele un lucru la fel de ne-sanaatos ca si tratamentele...deci din punctul meu de vedere nu prea avem ce face...decat sa ne conformam si poate atunci cand vom avea un bebe ni se "regleaza" si noua formele....
Mihaela_Carmen Avatarul lui Mihaela_Carmen
Citeaza Raspunde

Postat de Mihaela_Carmen pe 21 Martie 2010 la 19:38

cu pastile am incercat si eu dar nu a dat rezultate in schimb cu tinctura de marar si tinctura de lemn dulce sa marit putin si nu sunt scumpe se gasesc si in faemaci si la plafar succes
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 22 Martie 2010 la 07:11

Ce pacat ca tincturile nu ti-au marit si IQ-ul...
dragutza2 Avatarul lui dragutza2
Citeaza Raspunde

Postat de dragutza2 pe 23 Martie 2010 la 11:08

Cat te`a costat operatia si unde ai facut`o?:)
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 24 Martie 2010 la 01:53

"din greseala" mi s-au marit sanii cu 2 marimi in 2 luni :D cand am inceput sa folosesc plasturele anticonceptional Evra
cel mai fericit e iubitul meu ;)
plasturii ii folosesc 3 sapt iar in sapt a 4-a , de pauza, sanii imi scad.. nu-i o schimbare placuta..mai ales ca se schimba si forma putin.. si pierd din elasticitate :| ma chinui in timp cu o crema de firming si impotriva vergeturilor + multe exercitii pt sani ..si cand toate astea or da roade..va fi timpul pt un copil ..si duse pe apa sambetei
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 24 Martie 2010 la 16:41

Sa speram ca nu o sa ai surprize cand o sa vrei un copil, de la anticonceptionalele luate cu rost si fara rost...atunci vei vedea ce importanta e sanatatea...si ca iubitul sau sotul incantat acum de marimea bustului, te va parasi rapid pentru una poate mai putin dotata, dar fertila...dar, sa speram ca nu e cazul tau...
Citeaza Raspunde

Postat de Mihaela_Carmen pe 25 Martie 2010 la 15:26

ba ne-ar preocupa si un tratament de cultura generala ce zici pentru marirea creierului nu eventual unul pentru marirea IQ-ului ce zici te bagi pa fetelor
Citeaza Raspunde

Postat de Mihaela_Carmen pe 25 Martie 2010 la 15:29

cred ca IQ tau este suficient de mic daca nu te intereseaza nu citi si nu fa comentarii OK
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 25 Martie 2010 la 18:30

produsele pt cresterea sanilor care le gasesti pe situri, indiferent ca sunt pastile sau gel, sunt niste porcarii!! eu am comandat tratament pt 3 luni.. la inceput s-a observat o schimbare- sanii erau mai fermi si mai plini- in a doua luna erau la fel...asa ca va las pe voi sa decideti daca sunt bune sau nu.
eu sunt de parere ca exercitiile pt sani sunt mult mai bune. de cand am inceput sa le fac sunt mult mai multumita de bustul meu decat cu tot felul de creme si pilule!!! dar pt o adevarata schimbare chirurgia platica este cea care o poate face!!
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 26 Martie 2010 la 15:23

Mihaela Carmen, du-te la pascut in lanul de marar, dar nu incerca sa mai convingi si alta lume sa faca asta...
envy017488 Avatarul lui envy017488
Citeaza Raspunde

Postat de envy017488 pe 28 Martie 2010 la 12:44

pastilele tot plante contin inclusiv tinctura de marar si alte plante ce vizeaza estrogenii si hormonii.pastilele pot ingrasa nu am incercat dar am auzit.Oricum orice tratament ce are la baza implicarea hormonala produce un efect mai mult sau mai putin vizibil asupra kilogramelor.
Voi incerca direct plantele si sportul bineinteles fara el nu aveti rezultate maxime , este cel mai bun tonifiant pt muschi pieptului si masajul.
Bafta fetelor si retineti este important sa te simti bine asa cum te-a dat Dumnezeu si foarte mult sport.
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 28 Martie 2010 la 19:46

Nu fi sigura ca pastilele contin doar plante...s-a vazut si cu SuperSlim-ul cel de plante, dar cu amfetamine in compozitie...Observ ca, totusi, ai o gandire sanatoasa si pozitiva, spre deosebire de majoritatea timoratelor de pe aici vis-a-vis de marimea sanilor, dar deloc timorate de nivelul IQ-lui....
Citeaza Raspunde

Postat de Mihaela_Carmen pe 30 Martie 2010 la 08:27

pentru envy15676 asculta inteligent-o dute tu la pascut cu tot neamul tau poate va creste si alt ceva in afara de sani pentru ca te crezi foarte desteapta o mai fost una ca tine si ...... daca nu te intereseaza stai de o parte si nu fa pe grozava fetele cer sfaturi nu comentari inteligent-o
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 30 Martie 2010 la 19:24

Mersi , superisteato: sa-ti dau cateva exemple din minunata ta "cultura"(4 randuri, 5 tampenii): "dute", "alt ceva","comentari", "inteligent-o"...in loc de "du-te", "altceva", 'comentarii", "inteligento"...ti-am recomandat corect, mergi la pascut sa-ti cresca sanii, ca IQ-ul iti e pana la genunchiul broastei si nu mai ai ce face...se vede ca nu ai prea dat pe la scoala, ci doar la cursurile de crescut sanii...asa ca intai invata sa scrii si pe urma baga-te la sfatuit...pe aici nimeni nu a mai scris asa prost...
Citeaza Raspunde

Postat de Mihaela_Carmen pe 1 Aprilie 2010 la 20:08

ma bucur penrtu tine ............. ai tot ce iti trebuie mai putin bun simt dar nu conteaza in ziua de azi tupeul e pe primul loc etc
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Aprilie 2010 la 21:58

Incercati masajul zilnic.....am auzit ca ar avea efect....daca stiti ceva anuntati-ma si pe mine,merci!
envy017710 Avatarul lui envy017710
Citeaza Raspunde

Postat de envy017710 pe 6 Aprilie 2010 la 18:03

Vreau sa va zic k tinctura de marar nu e buna decat in timp si ce o iei si apoi sanii revin la normal.Asa ca va sfatuiesc sa nu luati!pupici
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Aprilie 2010 la 10:09

Cunosc eu o metoda de marire a sanilor. De fapt, 2!
1. Ramai insarcinata :))
2. Ingrasa-te 10 kg :)
Eu m-am ingrasat cu 30 de kg :) Sanii mei, deasemenea :) Evident, nu m-am ingrasat doar la sani, asa ca, de cate ori prietenele mele slabe si cu sanii mici se plang de sanii lor ucigandu-i pe ai mei cu privirea, le arat si toate kg in plus asezate pe burta :) Plus un morman de vergeturi asezate exact acolo unde se pot vedea mai bine :) Astea sunt cele 2 metode naturale ideale de marire a sanilor. Sora mea avea sanii foarte mici pana sa ramana insarcinata, dupa care sanii ai s-au marit de vreo 3 ori. Si s-au lasat de vreo 5 ori :)) Acum ii ajung pe la buric :) Concluzia: multumiti-va cu ce aveti! Sanii mici nu se lasa niciodata!! De regula, fetele slabute si minione au sanii mici, in perfecta armonie cu corpul. Si asa trebuie sa fie, o fata mai micuta de statura cu sanii mari arata un pic ciudat. Important e sa avem sanii sanatosi, pana la urma sanii au rolul de a ne hrani copii nu de a atrage toate privirile pe oriunde mergem. Nu putem fi toate o Nicoleta Luciu. Fiecare femeie are calitatile ei, totul e sa ne descoperim atuuri-le si sa le punem in valoare. Cuvantul femeie este sinonim cuvantului frumusete. Sunteti frumoase!
only_u Avatarul lui only_u
Citeaza Raspunde

Postat de only_u pe 14 Aprilie 2010 la 12:59

Esti incredibil de enervanta.Atat de enervanta,incat ma obosesc sab postez acest mesaj. Daca ai fi suficient de inteligenta, ti-ai fi pastrat parerile rautacioase pentru tine si ai intelege ca exista persoane care vor mai mult de la propria persoana. Dorinta de a arata bine , indiferent ce intelegem fiecare dintre noi prin asta, nu trebuie condamnata si nici nu exclude preocuparea pentru "cresterea IQ-ului". O femeie adevarata poate foarte bine sa fie preocupata simultan de ambele aspecte. Daca tu te uiti in oglinda si realizezi ca ,din pacte, nu poti aduce nicio imbunatatire fizicului tau,nu incerca sa le impiedici pe altele sa incerce acest lucru.E foarte mult spus ca incerci sa le impiedici- n-ai cum sa faci asta pe un forum-insa ma gandesc ca aceleasi sfaturi "sanatoase" le dai si prietenelor tale. Daca si ele gandesc ca tine...e de rau. Imi este mila de barbatii din jurul vostru.
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 15 Aprilie 2010 la 08:22

Ce nu pricepi tu e ca un barbat te iubeste si fara ultimul numar la sutien...pentru asta iti trebuie un IQ rasarit...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 17 Aprilie 2010 la 21:53

Da!asa e un barbat te iubeste asa cum esti!nu pentru marimea bustului!nici eu nu sunt "dotata" si chiar am ajuns sa ma cert cu prietenul meu din cauza "obsesiei "mele...si intr-un final cand i-am mai spus si despre silicoane mi-a spus ca pot sa-mi pun ...dar atunci sa imi caut pe altcineva...deci sa nu faceti greseala sa va puneti silicoane sau sa sa luati tot felul de med.toxice sau cine stie ce pt.ca va distrugeti organismul si o sa pierdeti si persoana draga de langa voi...puteti sa iesiti in evidenta si fara sa va expuneti sanii ...sper sa nu va suparati pe mine dar toate suntem frumoase in felul nostru..nu putem fi perfecte...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 17 Aprilie 2010 la 22:01

A si inca ceva : o fata e mai atragatoare NATURALA daca sti sa te aranjezi astfel incat sa iti stea bine,nu TUNATA sau falsa cum spun BAIETII (o fata tunata e buna pentru altceva..in schimb una naturala e ok pt toate si de iesit in oras si de a face copii si de a realiza ceva in viata ...deci sincer uitati-va in oglinda pt ca sigur aveti multe atu-uri pe care o fata "foarte tunata " sigur nu le are
Sigina Avatarul lui Sigina
Citeaza Raspunde

Postat de Sigina pe 18 Aprilie 2010 la 15:50

Tu vrei sani mari doar din cauza "maniei sanilor mari" sau pentru ca ai intr-adevar nevoie? Daca ai o constitutie armonioasa, nu cred ca e cazul sa iti faci probleme. In afara de bisturiu, s-ar putea sa gasesti in magazinele naturiste produse de echilibrare hormonale, care s-ar putea sa aiba ca efect si cresterea sanilor. De exemplu, exctractul gemoterapic de zmeur de la Plant Extrakt ajuta mult in echilibrarea sistemului endocrin, mai ales daca ai probleme cu ciclul, dureri etc, iar daca sanii nu iti cresc din cauza acestor dezechilibre s-ar putea ca un efect sa fie si cresterea acestora. Mai sunt insa produse special pentru aceasta, cred ca tot o farmacista iti poaste spune cel mai bine.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 18 Aprilie 2010 la 17:47

Violeta, razvratita mica care esti :)) Se vede ca n-ai inteles nimic din ceea ce am spus :) Cat despre mila pe care o nutresti fata de barbatii nostrii, pastreaz-o pentru al tau, aroganta mica si infatuata :) Barbatul meu ma iubeste asa cum sunt, ma iubeste pentru ca in decursul a 10 ani de relatie am stiut cum sa ne construim o poveste de iubire, bazata pe respect si sinceritate, nu pe numarul de kg pe care le-am pierdut sau acumulat. Sa nu crezi ca femeile care gandesc ca fericirea de cuplu nu se bazeaza neaparat pe calitati fizice sunt niste "ingalate", neepilate si imputite. Daca era asa, plecau de mult barbatii de langa noi la fete care pun mare pret pe calitatile fizice, asa, ca tine. Evident ca ceea ce spun eu aici e doar parerea-mi proprie, ar trebui sa fi prea slaba de inger (ca sa nu zic stupida) ca sa ma consideri pe mine un formator de opinie si sa-mi copiezi stilul de viata. Eu mi-am expus doar parerea, nu cred ca ar trebui sa deranjeze atat de mult. Actiunile femeilor care vor sa arate bine cu orice pret pot fi incurajate dar eu am niste limite. Niciodata nu imi voi incuraja prietenele sa-si puna silicoane dar le voi incuraja sa-si iubesca trupul asa cum este, Dumnezeu nu e un amator, creatiile lui nu pot fi decat perfecte. Te incurajez sa-ti corectezi miopia cu o operatie laser, asta te ajuta sa vezi fara sa mai porti ochelarii aceaia enervanti si din cauza carora ai ramas cu semne pe nas. Te incurajez sa-ti faci o schimbare de hairstyle dar nu te pot incuraja sa-ti umflii sanii cu plastic. Nu te pot incuraja sa te minti pe tine, nu-ti pot oferi iluzia ca cei din jur o sa-ti aprecieze mai mult calitatile, daca-ti maresti sanii. Poate ca ai sanii mici dar ai atitudine! Asta conteaza cu adevarat, nu cupa de la sutien. Toate prietenele mele au sanii mici si mereu le spun ca eu ar trebui sa le invidiez pe ele, sanii lor nu le vor ajunge la genunchi cand vor avea 45 de ani. Draga mea Violeta, iti doresc mult succes in viata. Ce bine ar fi daca s-ar face si implant de IQ :)
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 18 Aprilie 2010 la 19:10

Felicitari!
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina: