Info
X
info

Marirea sanilor!!!
Pagina 5 din 6

Toate forumurile » Frumusete » Marirea sanilor!!! » Pagina 5 din 6

Voteaza:
Rating curent Marirea sanilor!!!: (3.9 din 18 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina:
envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 18 Aprilie 2010 la 19:12

Dorinta asta de a avea sani mari, vine dintr-o mare neincredere in propria persoana, din dorinta disperata de a fi luata in seama....doar ca marirea sanilor nu rezolva problema de fond...
envy007654 Avatarul lui envy007654
Citeaza Raspunde

Postat de envy007654 pe 18 Aprilie 2010 la 22:13

esti psiholog,sau ceva de genu?daca tu nu ai probleme de genul acesta atunci nu mai posta mesaje asa aiurea. eu studiez psihologia si nu sunt de acord cu tine. sunt persoane care se vad in oglinda si recunosc daca ceva nu e bine in legatura cu fizicul lor,asta e un mare pas inainte,spre deosebire de acele persoane care se cred printese perfecte si nu sunt nici pe departe.daca ai un sfat,atunci e binevenit.
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 19 Aprilie 2010 la 07:18

probabil e ceva in gen "pastile de slabit"!eu nu cred ,dar fiecare cu alegerea sa.ai grija sa nu ajungi prin spitale! o zi buna!
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 19 Aprilie 2010 la 15:33

Envy 007654, daca esti intr-adevar psiholog, trebuie sa stii ceea ce spun eu...nu cred ca toate cele care posteaza sunt atat de dezavantajate din punct de vedere al marimii sanilor, incat sa trebuiasca sa ia neaparat masuri...problema vine dintr-o nemultumire, dintr-un complex, din "dorinta de afirmare", cand alte "mijloace" nu au la dspozitie, din pacate...intai trebuie tratata "nemultumirea din bibilica", apoi se ia decizia...dar asta trebuia sa o stii tu...nu o biata "muritoare" ca mine...Si, la urma urmei, nu trebuie sa fii zana ca sa reusesti in viata......e suficient sa fii isteata...
Mihaela_Carmen Avatarul lui Mihaela_Carmen
Citeaza Raspunde

Postat de Mihaela_Carmen pe 19 Aprilie 2010 la 15:46

only_u Avatarul lui only_u
Citeaza Raspunde

Postat de only_u pe 19 Aprilie 2010 la 16:05

Draga Ionysa,am inteles cat se poate de bine ce ai vrut sa spui.E deranjant insa modul in care iti expui parerea si faptul ca te apuci sa condamni dorintele anumitor persoane,doar pentru ca tu nu vezi lucrurile asemenea lor. Eu nu am nevoie de nimic. Ma simt foarte bine in pielea mea si sunt multumita de "dotarile" cu care am venit pe lume. Sunta satula insa de romani care stiu doar sa "arunce" cu vorbe si sa faca mistouri de persoane pe ale caror nevoi nu le inteleg. In fine...las-o mai moale cu jignirile in stil academic, caci nu se potrivesc deloc cu statutul de doamna inteligenta. Numai bine!
only_u Avatarul lui only_u
Citeaza Raspunde

Postat de only_u pe 19 Aprilie 2010 la 16:09

Scuze, Ionysa...nu tie iti era adresat primul meu raspuns si nici acesta. Pentru envy 015676 erau de fapt.
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 19 Aprilie 2010 la 19:34

Ma bucur ca recunosti stilul "academic"...Cat despre jigniri, imi pare rau, dar a nu fi de aceeasi parere cu cineva nu inseamna jignire...aici se posteaza pro si contra...traim intr-o diversitate si nu trebuie sa fim de acord in toate...
Sa ai o seara placuta!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 17 Mai 2010 la 16:47

Buna! stiu ca nu este locul pentru astfel de posturi insa va rog din suflet sa ma ajutati sa-mi implinesc un vis! E nevoie de un click si voi avea sanii pe care mi doresc si care m-ar ajuta sa ma simt femeie sani-perfecti.sanatateatv.ro/concurenti/catty
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 23 Mai 2010 la 18:05

Doamne, mare ti-e gradina si multe credule in ea....
envy025301 Avatarul lui envy025301
Citeaza Raspunde

Postat de envy025301 pe 25 Iunie 2010 la 18:07

Sunt niste nenorociti, m-am imbolnavit de inima de la pastilele PHISIOBUST am luat tratamentul pentru 45 de zile, fara nici un rezultat,(mentionez ca l-am luat foarte corect, am respecat toate cerintele, ba chiar luam la ore fixe pastilele iar gelul il foloseam in fiecare seara) dimpotriva, la inceput nu puteam sa respir cum trebuie, dupa care acuzam junghiuri ale inimii, nu puteam sa stau sub nici o forma pe partea dreapta, tin sa precizez ca sunt o persoana care face sport zilnic, nu fumez, nu beau si nu am avut asftel de durereri pana acum. Drept urmare am mers la cardiolog si mi-a confirmat banuielile,asta in conditiile in care spun ca pastilele sunt 100 % naturale.....prostii!!! intradevar pastilele PHISIOBUST au fost cele care au dus la proasta functionare a inimii. Sa nu va lasati impresionate de cele scrise pe site-ul lor pentru ca nu este nici cat negru sub unghie adevarat,daca intradevar facea minuni acest tratament era de la sine inteles ca trebuia sa fie extraordinar de scump.In momentul de fata iau tratament pentru durerile de inima si intentionez , avand dovezii analizele medicale sa ii dau in judecata, nenorocitii dracu, abuseaza de sensibilitatile femeilor ca sa le vanda tot felul de prostii, ca doar na, disperarea te impinge sa crezi multe. ASA CA AVETI MARE GRIJA FETELOR, NU VA LASATI IMPRESIONARE PENTRU CA ESTE FOATE POSIBIL SA PATITI CE AM PATIT SI EU!!!!
Citeaza Raspunde

Postat de envy025301 pe 25 Iunie 2010 la 18:07

Sunt niste nenorociti, m-am imbolnavit de inima de la pastilele PHISIOBUST am luat tratamentul pentru 45 de zile, fara nici un rezultat,(mentionez ca l-am luat foarte corect, am respecat toate cerintele, ba chiar luam la ore fixe pastilele iar gelul il foloseam in fiecare seara) dimpotriva, la inceput nu puteam sa respir cum trebuie, dupa care acuzam junghiuri ale inimii, nu puteam sa stau sub nici o forma pe partea dreapta, tin sa precizez ca sunt o persoana care face sport zilnic, nu fumez, nu beau si nu am avut asftel de durereri pana acum. Drept urmare am mers la cardiolog si mi-a confirmat banuielile,asta in conditiile in care spun ca pastilele sunt 100 % naturale.....prostii!!! intradevar pastilele PHISIOBUST au fost cele care au dus la proasta functionare a inimii. Sa nu va lasati impresionate de cele scrise pe site-ul lor pentru ca nu este nici cat negru sub unghie adevarat,daca intradevar facea minuni acest tratament era de la sine inteles ca trebuia sa fie extraordinar de scump.In momentul de fata iau tratament pentru durerile de inima si intentionez , avand dovezii analizele medicale sa ii dau in judecata, nenorocitii dracu, abuseaza de sensibilitatile femeilor ca sa le vanda tot felul de prostii, ca doar na, disperarea te impinge sa crezi multe. ASA CA AVETI MARE GRIJA FETELOR, NU VA LASATI IMPRESIONARE PENTRU CA ESTE FOATE POSIBIL SA PATITI CE AM PATIT SI EU!!!!
Citeaza Raspunde

Postat de envy025301 pe 25 Iunie 2010 la 18:09

Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 11 Iulie 2010 la 15:25

Cat de prost poti fi sa iei toate porcariile crezand ca iti cresc sanii...si ce dobandesti crescandu-ti sanii, daca mintea e la fel de scurta?
envy025982 Avatarul lui envy025982
Citeaza Raspunde

Postat de envy025982 pe 29 Iulie 2010 la 14:55

De la: envy008718, la data 2009-06-30 17:32:49Buna! Sunt destul de noua pe acest forum, dar imi place f. mult sa citesc discutiile voastre(ca intre noi, fetele, ca altfel nu prea am timp de stat la taclale cu prietenele...) si sa aflu astfel o multime de lucruri sau sa am confirmarea unora pe care le stiam deja, sa cunosc diverse idei, pareri despre o varietate de subiecte...
Acum am si eu un subiect de inaintat spre discutie: cunoasteti ceva metode de marire a sanilor? Si nu ma refer la implantul de(cu) silicon, ci la metode mai la indemana, mai naturale sau... Intelegeti ce vreau sa spun(ca tot e mania asta a sanilor mari)??
Astept parerile voastre, Denisa

Buna! Si eu sunt noua pe forum Eu iti pot recomanda ceva ce am incercat si chiar a fuctionat la mine. Niste pastilue si niste creme. Daca vrei sa vb mai multe te astept pe maria_aly123@yahoo.com Te pup
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 29 Iulie 2010 la 20:46

Da....cineva are ceva de vanzare....
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 29 Iulie 2010 la 23:21

De la: envy025982, la data 2010-07-29 14:55:15
De la: envy008718, la data 2009-06-30 17:32:49Buna! Sunt destul de noua pe acest forum, dar imi place f. mult sa citesc discutiile voastre(ca intre noi, fetele, ca altfel nu prea am timp de stat la taclale cu prietenele...) si sa aflu astfel o multime de lucruri sau sa am confirmarea unora pe care le stiam deja, sa cunosc diverse idei, pareri despre o varietate de subiecte...
Acum am si eu un subiect de inaintat spre discutie: cunoasteti ceva metode de marire a sanilor? Si nu ma refer la implantul de(cu) silicon, ci la metode mai la indemana, mai naturale sau... Intelegeti ce vreau sa spun(ca tot e mania asta a sanilor mari)??

Buna! Si eu sunt noua pe forum Eu iti pot recomanda ceva ce am incercat si chiar a fuctionat la mine. Niste pastilue si niste creme. Daca vrei sa vb mai multe te astept pe maria_aly123@yahoo.com Te pup

....cum se poate sa existe persoane care cred ca o pastila sau o crema sau tot felul de uleiuri le vor mari sanii?? fetele care se lauda ca aceste solutii le-au ''ajutat'' au UITAT SA SPUNA CA INCA SUNT IN CRESTERE !!!!!!! adica ele inca se dezvolta ,deci cresterea bustului se datoreaza schimbariilor hormonale care au loc pana la varsta de 22 de ani daca nu ma insel,sau de la ingrasat si poate de la anticonceptionale(desi nu cred),sa fim serioase!!!!!!! DE CE E ASA DE GREU SA TE ACCEPTI ASA CUM ESTI????????? ... oricum toata lumea stie ca singura solutie pentru marirea bustului este SILICONUL!!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 29 Iulie 2010 la 23:23

De la: co_ral_y2_yahoo_com, la data 2010-07-29 23:21:24
De la: envy025982, la data 2010-07-29 14:55:15

....cum se poate sa existe persoane care cred ca o pastila sau o crema sau tot felul de uleiuri le vor mari sanii?? fetele care se lauda ca aceste solutii le-au ''ajutat'' au UITAT SA SPUNA CA INCA SUNT IN CRESTERE !!!!!!! adica ele inca se dezvolta ,deci cresterea bustului se datoreaza schimbariilor hormonale care au loc pana la varsta de 22 de ani daca nu ma insel,sau de la ingrasat si poate de la anticonceptionale(desi nu cred),sa fim serioase!!!!!!! DE CE E ASA DE GREU SA TE ACCEPTI ASA CUM ESTI????????? ... oricum toata lumea stie ca singura solutie pentru marirea bustului este SILICONUL!!

..probabil ca nu prea mai tine nimeni la sanatatea lui...
nmrk345 Avatarul lui nmrk345
Citeaza Raspunde

Postat de nmrk345 pe 30 Iulie 2010 la 02:03

as vrea sa stiu si eu cum pot face comanda la capsule si gel d pe : www.physiobust.ro/ ,pt k mie imi da error
envy025982 Avatarul lui envy025982
Citeaza Raspunde

Postat de envy025982 pe 30 Iulie 2010 la 15:43

De la: envy025301, la data 2010-06-25 18:07:51Sunt niste nenorociti, m-am imbolnavit de inima de la pastilele PHISIOBUST am luat tratamentul pentru 45 de zile, fara nici un rezultat,(mentionez ca l-am luat foarte corect, am respecat toate cerintele, ba chiar luam la ore fixe pastilele iar gelul il foloseam in fiecare seara) dimpotriva, la inceput nu puteam sa respir cum trebuie, dupa care acuzam junghiuri ale inimii, nu puteam sa stau sub nici o forma pe partea dreapta, tin sa precizez ca sunt o persoana care face sport zilnic, nu fumez, nu beau si nu am avut asftel de durereri pana acum. Drept urmare am mers la cardiolog si mi-a confirmat banuielile,asta in conditiile in care spun ca pastilele sunt 100 % naturale.....prostii!!! intradevar pastilele PHISIOBUST au fost cele care au dus la proasta functionare a inimii. Sa nu va lasati impresionate de cele scrise pe site-ul lor pentru ca nu este nici cat negru sub unghie adevarat,daca intradevar facea minuni acest tratament era de la sine inteles ca trebuia sa fie extraordinar de scump.In momentul de fata iau tratament pentru durerile de inima si intentionez , avand dovezii analizele medicale sa ii dau in judecata, nenorocitii dracu, abuseaza de sensibilitatile femeilor ca sa le vanda tot felul de prostii, ca doar na, disperarea te impinge sa crezi multe. ASA CA AVETI MARE GRIJA FETELOR, NU VA LASATI IMPRESIONARE PENTRU CA ESTE FOATE POSIBIL SA PATITI CE AM PATIT SI EU!!!!

Si eu am vrut sa comand aceste produse si ma bucur ca nu le-am comandat! Aveti mare grija cu ce comandati! Din cate vad, PHISIOBUST nu merita sa existe pe piata!
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 30 Iulie 2010 la 15:52

Stiti vorba...capu' face, capu' trage....
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 16 August 2010 la 00:22

Eu mi-am pus proteze mamare la dr.Velicu din Brasov este cel mai tare chirurg plastician,superprofesionist,un om de o calitate deosebita,cu multa experienta,cit am stat internata am vazut ca face toate tipurile de operatii si toti pacientii erau multumiti,cele mai bune preturi,eu am sondat bine piata.Vi-l recomand cu toata increderea,va pot da nr de tel la care m-am programat 0722309097,opereaza la sp jud Brasov si la o clinica privata Vitalmed.Sanatate
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 24 August 2010 la 18:07

Buna, as vrea sa stiu, in final a dat rezultat tratamentul ?
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 24 August 2010 la 18:18

Buna, e interesant ceea ce spui despre schinduf si m-ar interesa daca ai avut in final un rezultat pozitiv; deasemenea, ce doza zilnica ai folosit?.
Multumesc
envy026597 Avatarul lui envy026597
Citeaza Raspunde

Postat de envy026597 pe 27 August 2010 la 11:56

a avut cineva probleme cu pilozitatea dupa ce a luat phyhobust
Citeaza Raspunde

Postat de envy026597 pe 27 August 2010 la 11:57

ma refer cine a luat acum 2 ani phyhobust daca a remarcat o schimbare
Citeaza Raspunde

Postat de envy026597 pe 27 August 2010 la 11:59

Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 30 August 2010 la 00:43

Schimbarea vine de la bibilica...de la modul in care te apreciezi...
envy027038 Avatarul lui envy027038
Citeaza Raspunde

Postat de envy027038 pe 16 Septembrie 2010 la 13:33

fetelor eu am luat breast success timp de 4 luni si am avut o crestere super vizibila,primele rezultate s-au lasat asteptate intr-adevar dupa 1 luna dar s-a meritat credeti-ma.Acum sunt fermi .mai mari si super frumosi.Nu sunt ca sanii nicoletei Luciu dar Imi place ce vad,daca vreti sa va dau informatii privind modul de ajutare a acestui produs nu ezitati sa ma contactati pe id-ul meu stefy21stefy@yahoo.com
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 16 Septembrie 2010 la 17:33

Ce basm ....
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina: