Info
X
info

Marirea sanilor!!!
Pagina 6 din 6

Toate forumurile » Frumusete » Marirea sanilor!!! » Pagina 6 din 6

Voteaza:
Rating curent Marirea sanilor!!!: (3.9 din 18 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Pagini: << 2 3 4 5 6
Sari la pagina:
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 6 Decembrie 2010 la 23:12

cum se numesc pastilele?eliza
envy031163 Avatarul lui envy031163
Citeaza Raspunde

Postat de envy031163 pe 12 Iulie 2011 la 15:03

Buna tuturor.Am 21 de ani si in dorinta de a-mi mari sanii am incercat mai multe tratamente,insa fara nici un rezultat.La recomandarea unei prietene am inceput un tratament cu pastilele Breast Active ce contin ingrediente 100% naturale,si nu au reactii adverse.Rezultatele sunt vizibile din prima luna de tratament.Sunt foarte multumita de ele si vi le recomand cu mare incredere.Daca vreti sa va dau informatii nu ezitati sa ma contactati pe id meu iulia_305@yahoo.com
envy_607 Avatarul lui envy_607
Citeaza Raspunde

Postat de envy_607 pe 28 Mai 2012 la 13:19

Buna fetelor. Eu folosesc Grobust de 4 luni si intr-adevar am obtinut rezultate pana acum. Am reusit sa schimb sutienul de la cupa A la cupa B. Sunt foarte multumita acum de sanii mei, dar se poate si mai bine. De aceea vreau sa continui tratamentul inca 2 luni ca sa reusesc sa ajung la cupa C. Vorbim mai multe pe privat: eu.miky23@yahoo.com
envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 28 Mai 2012 la 16:12

De la: envy_607, la data 2012-05-28 13:19:04Buna fetelor. Eu folosesc Grobust de 4 luni si intr-adevar am obtinut rezultate pana acum. Am reusit sa schimb sutienul de la cupa A la cupa B. Sunt foarte multumita acum de sanii mei, dar se poate si mai bine. De aceea vreau sa continui tratamentul inca 2 luni ca sa reusesc sa ajung la cupa C. Vorbim mai multe pe privat: eu.miky23@yahoo.com

Inca una care se crede smechera si lasa e-mail-ul...
envy_693 Avatarul lui envy_693
Citeaza Raspunde

Postat de envy_693 pe 9 Iulie 2012 la 13:20

Buna fetelee, la mine nu au mers solutiile astea! am incercat cu tinctura de marar, am mancat cu ft mult marar si mi-am luat tot felul de creme dar degeaba ca sanii mei nu s-au marit deloooc ...poate ca sa ma oftic mai tare!Mi-s tare incapatanata asa ca am cautat sa ma informez bine peste tot legat de operatie,prietene,rude ,net, toate mijloacele posibile.Am fost la mai multe consultatii dar m-am hotarat la dna dr.Silvia Stanculescu pentru ca mi s-a parut cea mai deschisa si m-am simtit cel mai comod in prezenta dumneaei.Nu cred ca exista alte solutii mai sigure ca operatia, dar fiecare avem un organism diferit si e posibil sa mearga solutiile naturale la unele fete...Fiecare cu alegerea lui! daca sunteti curioase in legatura cu preturile,mie mi-a picat bine clinica-metamorphosis.ro .
Pt cine mai vrea sa incerce ca metoda naturala, am mai auzit ca semintele de susan ar fi bune! Va tin pumnii fetelor :P
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 7 Martie 2013 la 14:08

Buna! La 18 ani sanii ajung la maturitate, adica nu mai cresc. Iar tratamentele de crestere a sanilor sunt la fel de bune ca alea de marire a penisului.. adica deloc... Singura solutie este implantul. Dar trebuie sa alegi bine medicul, conteaza enorm ca sa nu fie probleme, dureri mari si rezultatul sa fie frumos. Daca vrei recomandare, eu am fost la doamna doctor Adina Alberts si sunt fff multumita. E un medic exceptional si foarte draguta. Mergi pe forumul clinicii ei bit.ly/W7tlHC sau suna la telefon si sigur iti raspunde si iti da un sfat, iti mai explica ea...
envy_1755 Avatarul lui envy_1755
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1755 pe 26 Martie 2013 la 12:50

Eu beau zilnic ceaiul Rithual Buste,l-am luat de pe www.rithual.ro si e foarte bun,da rezultate bune.Nu il administrez de mult timp,de o luna si trei saptamani si deja sanii mei au crescut 2cm,nu are efecte adverse si e placut la gust.
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 27 Martie 2013 la 08:38

De la: envy_1755, la data 2013-03-26 12:50:38Eu beau zilnic ceaiul Rithual Buste,l-am luat de pe www.rithual.ro si e foarte bun,da rezultate bune.Nu il administrez de mult timp,de o luna si trei saptamani si deja sanii mei au crescut 2cm,nu are efecte adverse si e placut la gust.

Bea-l si lasa-neeeeee....
envy_1895 Avatarul lui envy_1895
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1895 pe 8 Mai 2013 la 14:10

La mine au mers de minune suplimentele pe baza de plante numite Breastfast. Initial eram destul de sceptica in privinta lor, dar ma bucur ca pan ala urma le-am cumparat. In 3 luni am reusit sa pun inca o cupa la sutien, ceea ce pentru mine e mai mult decat bine. Sunt extrem de incantata si as vrea sa recomand tuturor fetelor cu asemenea probleme acest produs. Eu l-am luat de pe sit-ul www.breastfast.ro, dar sunt ferm convinsa ca mai exista si pe alte sit-uri.
alex_snake Avatarul lui alex_snake
Citeaza Raspunde

Postat de alex_snake pe 8 Mai 2013 la 16:48

Sincer nu sunteti normale. Sanii frumosi sunt de marime mici, sau mari, rotunzi sau in forma de para,...etc. Frumusetea vine din interiorul sufletului. Cele mai bune tratamente pt sani sunt exercitiile fizice, astfel ei sa pot intari si devin mai rotunzi, fermi.
Banii cheltuiti pe astfel de operatii sunt o mare prostie, mai bine va hraniti sufletul cu o vacanta de lux, sau dati-i la case de orfelinat. Barbatul nu va iubeste pt sani, sau buze, ....ci pt ceea ce sunteti si ce oferiti. Asa ganditi-va de doua ori inainte sa va mutilati.
envy_1896 Avatarul lui envy_1896
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1896 pe 9 Mai 2013 la 09:27

Intr-adevar Breastfast sunt facute doar din plante si functioneaza pe cea mai mare parte dintre metabolisme. Si pe mine m-a ajutat sa-mi maresc sanii. Initial vroiam sa-mi fac operatie, dar un apropiat mi-a spus de aceste suplimente si mi-am zis sa incerc! Pastilele sunt bune si la gust. Acum sanii mei sunt mai mari, mai ridicati si au o senzivitate mai mare in zona mamelonului!
Sunt foarte incantata!
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1895 pe 10 Mai 2013 la 09:17

Pt 1896
Trebuie sa fi foarte atenta in timpul tratamentului, ce mananci , trebuie sa te odihnesti mai mult si sa faci anumite exercitii! In Romania lumea inca nu stie si de metodele astea de marire si se duc direct la chirurg. Dar cu bani mult mai putini poti obtine aceleasi rezultate!
envy_1973 Avatarul lui envy_1973
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1973 pe 30 Mai 2013 la 13:50

eu am incercat mai multe pastie magice dar nu au avut efect, dupa care mi-am pus silicoane la dr fodor din cluj
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1895 pe 7 Iunie 2013 la 09:20

Dupa cu am mai zis pastilele functioneaza in functie de metabolismul fiecarei persoane in parte si in functie de programul de exercitii si dieta al fiecarei persoane in parte.
Sper sa faceti alegerile cele mai bune!
envy_1896 Avatarul lui envy_1896
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1896 pe 13 Iunie 2013 la 14:31

Conteaza foarte mult si tipul de metabolism, dar daca suplimentele sunt naturale si sunt alcatuite din ingredienti corect alesi atunci ceva efecte ar trebui sa apara pe orice metabolism. Mai putine pe unele persoane si mai bune pe altele , dar trebuie sa existe rezultate!
envy_159529 Avatarul lui envy_159529
Citeaza Raspunde

Postat de envy_159529 pe 8 Iulie 2013 la 14:42

Pe mine m-au ajutat cat de cat suplimentele Breastfast. Dupa o cura de 2 luni nu arat eu ca Pamela Anderson, dar ceva modificari se observa. Per ansamblu sunt destul de multumita! Totusi nu te poti astepta la rezultate precum in cazul implanturilor.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 8 Iulie 2013 la 23:35

Fetelor!!! Nu Mai luati pastile si creme pentru ca nu sunt bune!!!! Nu se intampla nimic ! Nu creste nimic!! Eventual va deregleaza hormonii ,vi se formeaza chisturi pe ovare la sani .. Doamne fereste!! Fiti realiste!! Stiti bine ca doar siliconul va va oferi rezultatele pe care Le doriti....invatati sa va acceptati asa cum sunteti! Sunteti frumoase si fara sani Mari! :)
envy_159643 Avatarul lui envy_159643
Citeaza Raspunde

Postat de envy_159643 pe 31 Iulie 2013 la 14:32

Problema mea este ca prietenul meu mi-a spus ca am sanii prea mci. Sunt cu el de 3 saptamani, dar nu vreau sa-l pierd. Eu chiar as fi dispusa sa incerc acele suplimente, si sunt ferm convinsa ca si alte fete fortate de anumite imprejurari vor incerca. Operatia mi se pare prea costisitoare si prea riscanta. Acum chiar nu conteaza numele pastielleor, ca e Breastfast ca e ""breastslow":) trebuie sa ma conving pe pielea mea!
O zi buna!
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 31 Iulie 2013 la 15:08

De la: envy_159643, la data 2013-07-31 14:32:29Problema mea este ca prietenul meu mi-a spus ca am sanii prea mci. Sunt cu el de 3 saptamani, dar nu vreau sa-l pierd. Eu chiar as fi dispusa sa incerc acele suplimente, si sunt ferm convinsa ca si alte fete fortate de anumite imprejurari vor incerca. Operatia mi se pare prea costisitoare si prea riscanta. Acum chiar nu conteaza numele pastielleor, ca e Breastfast ca e ""breastslow":) trebuie sa ma conving pe pielea mea!
O zi buna!

Prietenul?O sa te convingi pe pielea ta ca il doare in cot de tine.
tfetik Avatarul lui tfetik
Citeaza Raspunde

Postat de tfetik pe 11 Ianuarie 2014 la 23:21

salut eu pina am nascut aveam sinii cam mici ear dupa ce am nascut erau foarte mari apoi mia pierdut laptele si din ce in ce mai mici sa facut ear acum mii rusine ca nu prea am si nici in rochii numa pot inbraca dar in sutieni nici nu am ce pune ce pot face ca sami fac macar cit de cit mai mri?
Pagini: << 2 3 4 5 6
Sari la pagina: