Info
X
info

Gene false
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Frumusete » gene false » Pagina 1 din 1

Voteaza:
Rating curent gene false: (5 din 2 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

paula09 Avatarul lui paula09
Citeaza Raspunde

Postat de paula09 pe 9 Iulie 2009 la 16:09

care este diferenta dintre gene false cu nod sau fara nod? help mee??care sunt mai ok?

iordachitza_g Avatarul lui iordachitza_g
Citeaza Raspunde

Postat de iordachitza_g pe 9 Iulie 2009 la 23:22

sincera sa fiu nu stiu...dar nu inteleg de ce gene false? chiar nu se poate face nimic cu un rimel bun? eu am genele medii..si crede-ma k rimelul face toti banii mai ales daca stiii cum sa il aplici... te pup
paula09 Avatarul lui paula09
Citeaza Raspunde

Postat de paula09 pe 10 Iulie 2009 la 14:43

as vrea sa fac o schimare, pt un eveniment...bineinteles.de ce nu?
envy013294 Avatarul lui envy013294
Citeaza Raspunde

Postat de envy013294 pe 13 August 2009 la 11:56

Aplic gen false de cea mai buna calitate.Garantie 60 de zile !!!!

Genele false sunt cheia pentru a obtine repede si usor ochi bine conturati cu o privire intensa si seducatoare.Nu ezita:INCEARCA !!!
mail_to_roxana Avatarul lui mail_to_roxana
Citeaza Raspunde

Postat de mail_to_roxana pe 27 August 2009 la 15:22

Make-up artist realizez machiaj profesional pt diverse evenimente inclusiv sedinte foto si nunti !
Aplic gene false extensii de gene ce rezista pana la 3 saptamani!

Pt programari ma gasiti pe iID: mail_to_roxana

Valabil pt orasul Constanta

Pentru mai multe detalii vizitati professional-make-up-doll.blogspot.com/
eucuminesiirina Avatarul lui eucuminesiirina
Citeaza Raspunde

Postat de eucuminesiirina pe 29 Septembrie 2009 la 22:43

intrebarea mea este : genele false nu le afecteaza pe cele naturale, ca in cazul unghiilor?
carmi_tucu86 Avatarul lui carmi_tucu86
Citeaza Raspunde

Postat de carmi_tucu86 pe 13 Octombrie 2009 la 18:39

lasa un id de mess..si din ce oras esti..eu sunt din timisoara si m-ar interesa foarte mult genele false
GenePerfecte Avatarul lui GenePerfecte
Citeaza Raspunde

Postat de GenePerfecte pe 16 Octombrie 2009 la 15:20

Vrei Gene Lungi, Gene Perfecte, Gene False, Gene Permanente?

Aplicare gene false din par natural, zona sect 3 Vitan Mall - Real.

Aplicarea Genelor Artificiale Permanente se poate executa Fir cu fir sau Grupuri de fire lungi sau de dimensiuni diferite. Cea mai simpla si rapida modalitate de a creea efectul de ochi mai mari, o reprezinta aplicarea genelor false.

tel: 0765 535 284
IDMess: geneperfecte
Pagina web: www.genefalse.go.ro
Bucuresti
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 1 Noiembrie 2009 la 22:45

La sugestia unei prietene , am incercat extensiile la gene. Nu stiu daca aveau nod sau nu, dar erau aplicate in buchetel (tipa de acolo le spunea "smoc" , dar mi se pare ca suna cam urat), lipite de-a lungul bazei genelor. Efect super- m-am bucurat ca am renuntat la rimel pentru o saptamana. Da, o saptamana, pentru ca dupa vreo patru zile , au inceput sa cada. La sfarsitul saptamanii eram tare ciudata pentru ca aratau foarte aiurea locurile unde cazusera si in plus, asimetria stanga-dreapta m-a facut sa incerc sa le scot singura pe cele care nu cazusera. Stiu ca nu e indicat, ca iti rupi si genele tale odata cu extensiile, dar am facut tot posibilul sa actionez delicat si sa le salvez pe cele naturale. Adevarul e ca, desi imi statea foarte bine cu ele, m-am simtit mai libera si mai in largul meu fara. Poate ca alte persoane le suporta si se impaca bine cu ele de vreme ce le" reimprospateaza" din luna in luna, dar eu nu fac parte din categoria lor.
unghii_false Avatarul lui unghii_false
Citeaza Raspunde

Postat de unghii_false pe 15 Noiembrie 2009 la 09:00

aplic ieftin si calitativ unghii tips-gel diferite modele 80 ron.gel pe unghie naturala=manechiura-pedichiura permanenta diferite modele 40 ron.intretinere 40 ron.aplic gene false fir cu fir.pensez.coafez.machez.flory 0765329197...id mess flory_sica . www.unghiifalse.go.ro

Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 29 Noiembrie 2009 la 11:18

Oferta valabila doar pentru Bucuresti.

Aplic extensii de gene Ardell, din par uman 100% stilizat, intre 80-100 lei.

Alte servicii de infrumusetare:

- permanent de gene 50 lei + vopsit gene gratuit

- pensat (forma) si vopsit sprancene - 25 lei

- epilare cu ceara de unica folosinta

Activitatea se poate desfasura la domiciliul meu sau al clientei.

Tel : 0723004987
envy015642 Avatarul lui envy015642
Citeaza Raspunde

Postat de envy015642 pe 2 Decembrie 2009 la 12:59

apropo de gene false sau naturale,pe mine m-ar interesa un rimel bun,care sa faca din genele mele naturale o minune,adica sa arate ca si cele false.Puteti sa imi spuneti o marca de rimel foarte bun???
merci,fetele!!!
envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 4 Decembrie 2009 la 16:43

Diorshow. L-am incercat asta-vara in strainatate si are efect de gene false. De altfel, vanzatoarea mi-a spus ca e folsit de majoritatea vedetelor de la Hollywood. Daca esti tanara, ti-l recomand calduros.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 25 Ianuarie 2010 la 14:42

Nu stiu cum este in cazul genelor,dar in cazul unghiilor poti sa te asigur nici un fel de manichiura tehnica nu-ti va afecta mostenirea genetica.Odata ce unghia pe care a fost aplicat ceva ,chiar si un lac colorat,creste ,respectiv se elimina prin crestere,ce ramane este ceea ce ai avut inainte de orice manevra.
ebadjika Avatarul lui ebadjika
Citeaza Raspunde

Postat de ebadjika pe 26 Ianuarie 2010 la 12:25

genele false de la TopChoice, le recomand, pt ca sunt profesionale; Au si ornamente deunghii profesionale. Nu-s prea scumpe :)
cori_nas Avatarul lui cori_nas
Citeaza Raspunde

Postat de cori_nas pe 26 Ianuarie 2010 la 14:31

mie mi le-a afectat mi-am pus gene false individuale si m-au tinut cam o luna dupa care au inceput sa cada si se smulgeau cu ele si genele mele..norocul meu ca au crescut repede
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 18 Martie 2010 la 18:22

Indragostita de gene false, extensii de gene, permanent de gene, machiaj? Acum le poti avea pe toate la cel mai mic pret de pe piata cu un singur click: www.genutze.ro/
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Aprilie 2010 la 10:17

Cele mai ok gene sunt cele naturale. Daca nu ai gene dese si lungi dar ai ochii senini si sinceri, chiar nu mai conteaza ca nu arati ca o papusa Barbie. Nu putem avea toate genele Stelianei Sima. Ochii sunt oglinda sufletului, n-are rost sa-i ascundem sub un pamatuf de gene false care le umbresc personalitatea si sinceritatea. Eu nu am gene bogate dar exista ceva trucuri ca sa le putem imbunatati aspectul. Putem folosi ulei de ricin care este foarte nutritiv, o mascara cu efect de volum sau alungire, etc. Am cumparat o data o pereche de gene false, asa, sa vad cam cum ar fi. Dupa ce le-am aplicat, mi se parea ca sunt ciudata rau :)
envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 15 Aprilie 2010 la 08:20

Ciudat arata toate care le folosesc...doar ca nu isi dau seama...iar cei din jur, le lauda, apoi se intorc sa rada...nici de asta nu sunt constiente...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 18 Aprilie 2010 la 09:51

nu intotdeauna arata ciudat genele false, doar cind sunt aplicate de cineva care nu stie sa le aleaga si/sau sa le aplice. Sunt o multitudine de tipuri de gene, printre care foarte multe care arata natural. Trebuie doar sa stii sa-ti alegi ce ti se potriveste (si in functie de efectul dorit)
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Aprilie 2010 la 19:11

Indragostita de gene false, extensii de gene, permanent de gene, machiaj?
Acum le poti avea pe toate cu un singur click: www.genutze.ro
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 25 Aprilie 2010 la 18:38

Eu sunt total nemultumita de adezivul pt gene individuale, deoarece:
1. la aplicare au efect mentolat care duce la lacrimarea intensa a ochilor.
2. nu tin decat maxim 2 ore, dupa care le simti cum atarna... te uiti in oglinda si vezi una cate una cum pica... (am folosit gene individuale).
3. daca cumva te si machezi, adica dai cu fard pentru a diminua impactul vizual, pica instant... se dezlipesc adica...
Nu recomand deloc adeziv.
ma deranjeaza ca se face reclama ca tin pana la 6 saptamani.
Le-am folosit in mai multe zile cu acelasi rezultat dezamăgitor.
envy_161930 Avatarul lui envy_161930
Citeaza Raspunde

Postat de envy_161930 pe 18 Mai 2015 la 15:52

Rezultate bune am avut cu extensiile de gene fir cu fir la Chic Lashes. Gene cu volum si cu lungime potrivita ce au totusi aspect natural.