Info
X
info

Urgent! unde se gasesc peruci din par natural de vanzare?
Pagina 1 din 2

Toate forumurile » Frumusete » Altele » Urgent! Unde se gasesc peruci din par natural de vanzare? » Pagina 1 din 2

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Ultimele postari in "Urgent! Unde se gasesc peruci din par natural de vanzare?"

Ultimul post pe 5 Iulie 2014 la 18:34 • Ultima pagina a discutiei »

envy_161043 Avatarul lui envy_161043
Citeaza Raspunde

Postat de envy_161043 pe 5 Iulie 2014 la 18:34

buna
peruci foarte frumoase si din par natural am gasit pe situl www.peruci.com.ro am cumparat una acum 2 ani si vreau sa spun ca dupa 3 vopsiri este inca buna . si preturile sint super!!!! cauta situl si sun-o pe doamna ca este f draguta iti explica multe chestii cind mergi acolo
Bambytza Avatarul lui Bambytza
Citeaza Raspunde

Postat de Bambytza pe 22 Martie 2012 la 14:44

Cosmetice de firma- Givenchy,Chanel,Yves Saint Laurent,Collistar,Clinique,L`oreal,Revlo‚Äčn,Bourjois la jumatate de pretz fatza de cel din magazin (de la 20 lei ) !!! pentru detalii "bambytza bam " pe facebook sau bambytza1 pe mess
Cornelia09 Avatarul lui Cornelia09
Citeaza Raspunde

Postat de Cornelia09 pe 16 Februarie 2012 la 16:03

Buna, fetelor! Stie cineva unde se gasesc peruci din par natural,scurt in Iasi??

Toate postarile din "Urgent! Unde se gasesc peruci din par natural de vanzare?"

Pagini: 1 2 >>
Sari la pagina:
ride_it Avatarul lui ride_it
Citeaza Raspunde

Postat de ride_it pe 13 Decembrie 2009 la 11:05

Buna, fetelor! Stie cineva unde se gasesc peruci din par natural in Bucuresti ( sau Iasi, Bacau, Piatra Neamt, Roman)? Am cautat pe net si am gasit 2 site-uri, insa nu sunt convinsa de veridicitatea lor, in sensul ca as prefera un magazin unde sa pot vedea si atinge perucile... Mama mea sufera de cancer si a inceput sa-i cada parul din cauza chimioterapiei, lucru care o deprima foarte tare...
Astept raspunsurile voastre.
Multumesc!
ana_melinte Avatarul lui ana_melinte
Citeaza Raspunde

Postat de ana_melinte pe 18 Decembrie 2009 la 15:05

buna! intra p site.ul asta www.totcedoresti.ro/anunt-4963_peruci_par_natural_de_vanzare.html

de aici am luat si eu peruca pt mama mea.perucile sunt din par natural si arata foarte bine in realitate! sper sa te ajute! multa sanatate mamei tale!
ELA67 Avatarul lui ELA67
Citeaza Raspunde

Postat de ELA67 pe 20 Decembrie 2009 la 07:21

Buna ,peruci din par natural se mai gasesc si la parterul Institutului Oncologic Bucuresti de pe Sos . Fundeni
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 20 Decembrie 2009 la 09:42

Buna,

Eu stiu peruci aduse din Budapesta din par natural.Aveasta firma vinde si proteze pentru sani,sutiene.Suna la 0744596644- Gudana Otilia pentru mai multe detali.

Nu ezita, si suna,nu iti va parea rau.
Kru Avatarul lui Kru
Citeaza Raspunde

Postat de Kru pe 20 Decembrie 2009 la 10:13

Buna, draguta mea....avem in comun, din pacate, acelasi chin si aceeasi suferinta...Iti las adresa mea de mail, daca vrei ne putem scrie...si mama mea sufera de aceeasi boala nenorocita, la noi au trecut de-acuma ani buni de la operatie. Cat despre perucile, stu pe cineva care lucreaza la |Opera, in Bucuresti, eu sunt din Bucuresti. iti las adresa de mail, scrie-mi si tinem legatura. llaurraG@yahoo.com
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 20 Decembrie 2009 la 10:33

nuam un raspuns,am vazut k ai primit, vroiam sa-ti urez din toata inima sa aveti putere sa treceti peste aceste zile grele din viata voastra, sanatate!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 20 Decembrie 2009 la 10:55

Am vazut acest site cu peruci extra. Poate te ajuta
Succes si multa sanatate!
www.hermax.ro/
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 20 Decembrie 2009 la 11:56

buna..imi pare rau de mama ta.. eu am vazut ieri niste peruci din par natural in magazinul Bucur Obor.. sus la etaj..poate sunt mai ieftine decat cele de pe site..:-?? te pup si multa sanatate mamei tale din partea mea..
nairamac Avatarul lui nairamac
Citeaza Raspunde

Postat de nairamac pe 20 Decembrie 2009 la 12:02

Puteti incerca si la coaforuri pentru a putea gasi o peruca din par natural. Cand mama mea a avut aceeasi problema, din fericire a primit peruca, si a daruit-o mai departe la randul ei. Puteti sa o incurajati pe mama dumneavoastra, in primul rand prin faptul ca parul va creste mai frumos si mai bogat decat inainte. Intr-adevar e un soc sa-ti culegi parul de fiecare data cand dai cu mana prin el, dar va pot spune ca mama mea a avut nevoie de maxim 2 luni de peruca. Va doresc putere de a trece peste aceste incercari.
b_ramona25 Avatarul lui b_ramona25
Citeaza Raspunde

Postat de b_ramona25 pe 20 Decembrie 2009 la 12:11

Buna..am citit comentariul tau si am avut si eu aceeasi problema acum vreo 3 ani...cautam o peruca pentru surioara mea...care din pacate Dumnezeu a luat'o dintre noi. Am o peruca a ei...din par natural tot asa luata de pe un site de pe net, daca vrei tinem legatura, iti trimit ceva poze cu ea si daca ii place mamei tale ti-o trimit, nu te costa nimic....stiu cat de greu e sa vezi pe cineva suferind si o sa i-o ofer de sufletul surioarei mele. Daca te intereseaza contacteaza-ma la mailul b_ramona25@yahoo.com. Eu sunt din Iasi. Astept raspuns, multa sanatate mamei tale.
t_dorina Avatarul lui t_dorina
Citeaza Raspunde

Postat de t_dorina pe 20 Decembrie 2009 la 12:21

www.hermax.ro/
elisa_15cl Avatarul lui elisa_15cl
Citeaza Raspunde

Postat de elisa_15cl pe 20 Decembrie 2009 la 12:47

www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/30451/Hermax-te-invita...
madalina_ion_01 Avatarul lui madalina_ion_01
Citeaza Raspunde

Postat de madalina_ion_01 pe 20 Decembrie 2009 la 18:11

intra pe www.hermax.ro o sa ti placa la nebunie perucile sunt de calitate
khrissa Avatarul lui khrissa
Citeaza Raspunde

Postat de khrissa pe 20 Decembrie 2009 la 21:50

Buna!
Eu am fost operata de neoplasm mamar in august 2008. Am facut chimioterapie si la doua saptamani dupa prima sedinta am fost nevoita sa ma tund periuta. Nu mi-am permis o peruca din par natural pentru ca este foarte scumpa si am cumparat doua din par artificial. Pot sa-ti spun ca exista astfel de peruci care imita foarte bine parul natural. Nu cred ca merita sa dai atatia bani pe una care nu-i va folosi decat, in jur de 6 luni. Eu m-am tuns de 3 ori pana acum> atunci cand incepe sa creasca parul, ritmul de crestere este mai mare decat in mod obisnuit. Ii urez sanatate mamei tale si ii dau un sfat: sa fie cat se poate de optimista pentru ca 80% din prelungirea vietii este determinata de starea psihica. Daca mama ta doreste ii voi trimite o poza cu mine din vremea aceea. Nu m-am simtit deloc ciudat ba, chiar, mi s-a parut ca nu-mi sta f rau.
Inca o data, sanatate din plin!
misterioasa1 Avatarul lui misterioasa1
Citeaza Raspunde

Postat de misterioasa1 pe 20 Decembrie 2009 la 23:14

imi pare rau pt mama ta,sincer. incearca pe www.okazii.ro.nu stiu daca sunt magazine,dar sigur sunt mai ieftine si te poti intalnii sa le vezi, nu tb sa le si cumperi.eu am luat cateva chestii de pe acest site si sunt multumita. sanatate
envy011382 Avatarul lui envy011382
Citeaza Raspunde

Postat de envy011382 pe 21 Decembrie 2009 la 10:09

www.jivaboutique.ro/
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Decembrie 2009 la 10:48

In magazinul Victoria sunt peruci cu par natural si artificial.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Decembrie 2009 la 11:12

Buna,

Cred ca te pot ajuta, ai un site unde sunt diverse modele, daca te intereseaza, te rog sa imi spui : www.basler-haarkosmetik.de
As putea sa iti cumpar eu local din Germanai si sa o trimit.

cu mult drag, Klucky
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 22 Decembrie 2009 la 11:32

Galati , str Domneasca...Salon Stela Cris, nr tel:0236417742.
Suna si vb cu Doamna Stela ea este titulara coaforului, ea personal le lucreaza si iti ofera garanzie de 100 % pe produs.
Eu mi-am facut extensii de par natural si am fost multumita, vecina mea are peruca de la ea si este si ea la fel de multumita.
Mult succes.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 22 Decembrie 2009 la 11:33

P.S. in salonul ei gasesti o gama variata de peruci, le poti atinge , le poti proba...poti cere informatii despre intretinerea lor etc
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 28 Decembrie 2009 la 19:22

ceau! si mama mea sufera de cancer da nu iam luat din par natural ca nush de unde!!! daca cumva ai aflat ceva anunta-ma si pe mine te rog!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 11 Februarie 2010 la 15:42

versu.ro/descude-551.html
ride_it Avatarul lui ride_it
Citeaza Raspunde

Postat de ride_it pe 12 Februarie 2010 la 16:14

Va multumesc din suflet pentru raspunsurile si sfaturile voastre! Inca nu am avut timp sa caut peruca si nici nu i-a cazut prea mult par, asa ca i-am luat o peruca din par artificial just in case. Vom vedea pe parcurs... Multumesc inca o data!
ionyiony19 Avatarul lui ionyiony19
Citeaza Raspunde

Postat de ionyiony19 pe 28 Februarie 2010 la 09:38

ipremii.com/index.php?r=L9yp da un vot si inregistreazate si tu...pop
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 8 Martie 2010 la 16:31

COSMETICE DE LUXcream antiride jour clarins 50 ml pret 25 ron
serum renew corp clarins 100 ml pret 25 ron
serum lift botanical clarins 30 ml pret 25 ron
shave easy oil masline clarins 30 ml 15 ron
fatique fighters aftershave clarins 50 ml pret 15 ron
masca raifermisant multi regenerate 50 ml clarins pret 25 ron
CAPTURE TOTALE MULTI PERFECTION CREAM DIOR 30 ML PRET 100RON !!!
tin sa precizez ca produsele sunt originale , in garantie , sigilate fara nici o mica urma de indoiala ,
se pot oferi testere de testare gratuit 0767121594
perucishop Avatarul lui perucishop
Citeaza Raspunde

Postat de perucishop pe 17 Martie 2010 la 13:02

Peruci, mese de par, extensii si accesorii!

Toate acestea le gasesti in noul magazine online www.perucishop.ro .

Peruci Shop va ofera in exclusivitate Jiva Collection. O colectie destinata persoanelor cu probleme ale parului sau care pur si simplu vor sa arate mai bine! Cele mai avantajoase preturi din Romania in raport cu calitatea oferita! Fie ca iti doresti sa stralucesti pentru un eveniment, sau vrei sa ai o viata normala, aici gasesti tot sprijinul si toate informatiile de care ai nevoie!

Tel 0766589390
Jidovu Iulia
www.perucishop.ro
comenzi@perucishop.ro
Citeaza Raspunde

Postat de perucishop pe 17 Martie 2010 la 13:05

Problema dumneavoastra are un raspuns. Peruci Shop va ofera o gama larga de Peruci, mese de par, extensii si accesorii!

Peruci Shop va ofera in exclusivitate Jiva Collection. O colectie destinata persoanelor cu probleme ale parului sau care pur si simplu vor sa arate mai bine! Cele mai avantajoase preturi din Romania in raport cu calitatea oferita! Fie ca iti doresti sa stralucesti pentru un eveniment, sau vrei sa ai o viata normala, aici gasesti tot sprijinul si toate informatiile de care ai nevoie! Apelati cu incredere!

Tel 0766589390
Jidovu Iulia
www.perucishop.ro
comenzi@perucishop.ro
Citeaza Raspunde

Postat de perucishop pe 17 Martie 2010 la 13:06

De la: ride_it, la data 2009-12-13 11:05:35Buna, fetelor! Stie cineva unde se gasesc peruci din par natural in Bucuresti ( sau Iasi, Bacau, Piatra Neamt, Roman)? Am cautat pe net si am gasit 2 site-uri, insa nu sunt convinsa de veridicitatea lor, in sensul ca as prefera un magazin unde sa pot vedea si atinge perucile... Mama mea sufera de cancer si a inceput sa-i cada parul din cauza chimioterapiei, lucru care o deprima foarte tare...
Astept raspunsurile voastre.
Multumesc!

Problema dumneavoastra are un raspuns. Peruci Shop va ofera o gama larga de Peruci, mese de par, extensii si accesorii!

Peruci Shop va ofera in exclusivitate Jiva Collection. O colectie destinata persoanelor cu probleme ale parului sau care pur si simplu vor sa arate mai bine! Cele mai avantajoase preturi din Romania in raport cu calitatea oferita! Fie ca iti doresti sa stralucesti pentru un eveniment, sau vrei sa ai o viata normala, aici gasesti tot sprijinul si toate informatiile de care ai nevoie! Apelati cu incredere!

Tel 0766589390
Jidovu Iulia
www.perucishop.ro
comenzi@perucishop.ro
Citeaza Raspunde

Postat de perucishop pe 17 Martie 2010 la 13:07

De la: envy015085, la data 2009-12-28 19:22:54ceau! si mama mea sufera de cancer da nu iam luat din par natural ca nush de unde!!! daca cumva ai aflat ceva anunta-ma si pe mine te rog!

Tel 0766589390
Jidovu Iulia
www.perucishop.ro
comenzi@perucishop.ro
envy022809 Avatarul lui envy022809
Citeaza Raspunde

Postat de envy022809 pe 20 Martie 2010 la 20:03

Buna!! EU STIU MAGAZIN IN CLUJ-NAPOCA ,AU PESTE 30 DE MODELE DE PERUCI IMPORT GERMANIA(GISELA MAYER) este pe str. Victor Babes nr .3 iar din 01 aprilie se muta magazinul pe str. REPUBLICII NR 3 (APROAPE DE SPITALUL ONCOLOGIC) sunt de f. buna calitate poti sa ma suni 0744102896 pt .mai multe informatii. 19.03.2010
Pagini: 1 2 >>
Sari la pagina: