Info
X
info

Castiga parfumul tau favorit!
Pagina 1 din 191

Toate forumurile » Frumusete » Castiga parfumul tau favorit! » Pagina 1 din 191

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Acest topic este inchis!

Ultimele postari in "Castiga parfumul tau favorit!"

Ultimul post pe 9 Februarie 2010 la 19:16 • Ultima pagina a discutiei »

SenseiElla Avatarul lui SenseiElla

Postat de SenseiElla pe 9 Februarie 2010 la 19:16

@ P_Ancutza : Pai logic ca ne gandim la acelasi lucru! Din moment ce si alegerile prezidentiale sunt fraudate,ce ti'ar mai fi si un concurs... :-j Kkt! Cand te gandesti ca va fi bine,toate lumea te dezamageste. Oricum,nu ma intereseaza. In plus,pentru a castiga cred ca trebuie sa descriem atat de minunat un parfum... Ceva in genul cum a facut una din cele 2 castigatoare. Tampenii! Si mai zici ca trebuie sa te mandresti ca esti roman! Sorry! Eu urasc Romania!
radu_dalila Avatarul lui radu_dalila

Postat de radu_dalila pe 9 Februarie 2010 la 16:32

FETELOOOR!!!
VA ROG MULT IMI RASPUNDETI SI MIE PARFUMURILE DE PE SITEUL AORO.RO SUNT ORIGINALE SIGUR?CA VREAU SA IMI CUMPAR SI VREAU SA AM CERTITUDINEA DE LA CINEVA CARE A LUAT
lyly30 Avatarul lui lyly30

Postat de lyly30 pe 9 Februarie 2010 la 15:31

parca acest consurs se termina pe 3 febr .....

Toate postarile din "Castiga parfumul tau favorit!"

Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Sari la pagina:
AndraMicu Avatarul lui AndraMicu

Postat de AndraMicu pe 11 Ianuarie 2010 la 14:03

Poti castiga unul dintre cele doua vouchere in valoare de 300 de lei fiecare, oferite de magazinul online Aoro.ro. Tot ce trebuie sa faci este sa intri pe www.aoro.ro si sa ne spui in cadrul acestui topic de forum, ce produse ai dori tu sa castigi. Atentie! Vor fi luate in considerare numai raspunsurile postate pe acest topic.

Concursul se desfasoara in perioada 11 ianuarie 2010 - 2 februarie 2010. Castigatoarele vor fi alese prin tragere la sorti pe 3 februarie 2010
mirabelastoica Avatarul lui mirabelastoica

Postat de mirabelastoica pe 11 Ianuarie 2010 la 14:16

www.aoro.ro/givenchy/givenchy-hot-couture-50-ml-eau-de-toilette/
www.aoro.ro/christian-dior/christian-dior-jadore-100-ml-eau-de-p...
www.aoro.ro/thierry-mugler/thierry-mugler-alien-60-ml-refillable... - astea sunt parfumurile care-mi plac foarte mult si bineinteles ca mi-as dori sa castig unul din ele
mirabelastoica Avatarul lui mirabelastoica

Postat de mirabelastoica pe 11 Ianuarie 2010 la 14:17

www.aoro.ro/givenchy/givenchy-hot-couture-50-ml-eau-de-toilette/
www.aoro.ro/christian-dior/christian-dior-jadore-100-ml-eau-de-p...
www.aoro.ro/thierry-mugler/thierry-mugler-alien-60-ml-refillable... - astea sunt parfumurile care-mi plac foarte mult si bineinteles ca mi-as dori sa castig unul din ele
envy006362 Avatarul lui envy006362

Postat de envy006362 pe 11 Ianuarie 2010 la 15:13

s dori parfumul "Midnight poison"de la Dior
RamoDancea Avatarul lui RamoDancea

Postat de RamoDancea pe 11 Ianuarie 2010 la 16:06

imi place sa castig cosmetice

Postat de RamoDancea pe 11 Ianuarie 2010 la 16:07

www.aoro.ro/givenchy/givenchy-hot-couture-50-ml-eau-de-toilette
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy

Postat de Fosta membra Envy pe 11 Ianuarie 2010 la 17:37

Parfumul pe care eu as dori sa-l castig este "Alien de la Thierry Mugler". Il ador!!!
ancam1 Avatarul lui ancam1

Postat de ancam1 pe 12 Ianuarie 2010 la 09:04

Cred ca pentru o fata, o femeie mereu un parfum va fi cel mai frumos cadou , cea mai frumoasa surpriza , asa cum este pentru mine Carolina Herrera 212 sau pe loc secund Lite blue de la D&G.

Postat de Fosta membra Envy pe 12 Ianuarie 2010 la 09:16

Parfumurile mele preferate sunt:
1. Davidoff - Echo Woman
2. Roberto Cavalli - Serpentine
3. Dolce & Gabbana Light Blue
4. Moschino - hippy Fizz
Mi-as dori sa pot castiga unul dintre aceste parfumuri, mai ales ca sunt o fana a site-ului aoro.ro. Mi-am achizitionat cateav produse de pe acest site. Parfumurile sunt de cea mai buna calitate si la preturi foarte bune.
ccrissy Avatarul lui ccrissy

Postat de ccrissy pe 12 Ianuarie 2010 la 16:53

Intotdeauna la un parfum am ales sa fie apa de parfum intrucat este mai puternic decat apa de toaleta si-n plus persista mai mult. Astfel, parfumul meu preferat este Escada-Signature www.aoro.ro/escada/escada-esc...eau-de-parfum/ pentru ca este un parfum proaspat, senzual, floral, care se distinge prin extravaganta, iar aroma luxoasa si proaspata, ca a unei sonate rafinate, captiveaza ambianta decadenta a trecutului, transformand-o intr-o virtuoasa eleganta a timpurilor prezente. WOW, mi-s dori sa castig acest parfum
envy019427 Avatarul lui envy019427

Postat de envy019427 pe 13 Ianuarie 2010 la 00:48

De pe Aoro.ro mi-ar placea sa castig Versace Crystal Noir www.aoro.ro/versace/versace-c...u-de-toilette/ deoarece contine note orientale si florale, gardenie si ambra. Deci, este un parfum senzual si tentant, indraznet dar placut.
sorinik100 Avatarul lui sorinik100

Postat de sorinik100 pe 13 Ianuarie 2010 la 09:59

www.aoro.ro/chanel/chanel-allure-100-ml-eau-de-parfum/
Consider ca acest parfum ma defineste si ma face sa fiu mai increzatoare in mine. O femeie trebuie sa miroasa intotdeauna bine asa ca niciodata nu ies din casa fara sa pun cateva picaturi pe incheietura, pe gat si dupa urechi, si putin pe tample, dupa baitza si o sedinta de hidratare intensa cu unt sau lapte de corp.
envy006362 Avatarul lui envy006362

Postat de envy006362 pe 13 Ianuarie 2010 la 15:29

Buna!
Mi-as dori f. mult parfumul "Midnight poisson" de la Dior. Parfumul are acel "ceva" care te face sa te simti unica, speciala si pe care l-am cautat ani de zile.
paandora Avatarul lui paandora

Postat de paandora pe 13 Ianuarie 2010 la 17:48

Cred ca pentru mine, cel mai frumos cadou pe care mi l-as putea alege de pe site-ul www.aoro.ro este apa de parfum Giorgio Armani Idole d’Armani. As fi cea mai fericita fiinta de pe pamant daca as putea face rost de acest parfum...Ca pana la urma urmei femeia pe langa faptul ca trebuie sa arata bine, ea trebuie sa emane un parfum frumos intotdeauna...Succes si multumesc pentru sansa pe care mi-o oferiti de a participa la un concurs interesant...

Postat de Fosta membra Envy pe 13 Ianuarie 2010 la 18:02

Imi place sa simt la gatul iubitului meu aroma naucitoare a parfumului Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme iar mie imi place sa ma invalui in mireasma parfumului Dolce & Gabbana The One.

Postat de Fosta membra Envy pe 13 Ianuarie 2010 la 18:54

Imi doresc sa castig oricare dintre parfumurile postate pe site.Recunosc ca nu cunosc prea multe dintre ele: Armani-Code este ultimul pe care l-am folosit. Sunt sigura ca toate sunt minunate. Totusi, mi-a ramas in minte de la televizor:,, Idol d' Armani". Acesta ar fi primul pe lista. Urmeaza,, Salvador Dali - It is Love", pentru ca sunt si eu pictorita, apoi Gucci Flora by Gucci...Si tot asa....si unul pentru tata, pentru mama, pentru iubi,pentru toata familia mea....Ador parfumurile.
vegavi Avatarul lui vegavi

Postat de vegavi pe 13 Ianuarie 2010 la 20:29

Dintre parfumurile de pe site-ul www.aoro.ro as alege in mod sigur
Dolce & Gabbana Light Blue si Moschino I Love Love,
acestea fiind parfumurile care-mi plac si care ma definesc
adivera Avatarul lui adivera

Postat de adivera pe 13 Ianuarie 2010 la 21:53

pentru mine: Givenchy Hot Couture
www.aoro.ro/givenchy/givenchy-hot-couture-100-ml-eau-de-parfum/

pentru sotul meu:Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Intense
www.aoro.ro/issey-miyake/issey-miyake-leau-dissey-pour-homme-int...

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Ianuarie 2010 la 08:36

In ordinea preferintelor:
1. www.aoro.ro/burberry/burberry-london-for-women2006-100-ml-eau-de...
2.
://www.aoro.ro/calvin-klein/calvin-klein-euphoria-100-ml-eau-de-parfum/
3.
www.aoro.ro/versace/versace-versace-new-woman-100-ml-eau-de-parfum/
auras2010 Avatarul lui auras2010

Postat de auras2010 pe 14 Ianuarie 2010 la 12:56

Astept primavara,atunci toata natura parca reinvie.Sunt nascuta vara si pot spune ca-mi place foarte mult acest anotimp!Urasc iarna, frigul,nu-mi place sa fiu intr-o continua hibernare.Imi doresc foarte mult sa sa castig un vouchere in valoare de 300 de lei, mi-as achizitiona de pe www.aoro.ro. de la Kenzo

Kenzo Summer
Este un parfum cu miros de vara, care-mi va umple sufletul cu multa caldura.
jon Avatarul lui jon

Postat de jon pe 14 Ianuarie 2010 la 13:15

Fetelor sunt disperat!
Prietena mea, a fost intr-o mica excursie de sarbatori.De cand s-a intros imi vorbeste intr-una de un parfum "Alien".Prietena iei si l-a cumparat in acea excursie, de atunci e cu gandul numai la el!
Nu-mi permit sa il cumpar,

Parfumul se numeste Alien de la Thierry Mugler Imi doresc sa castig acest concurs, o sa-i fac o surpriza!

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Ianuarie 2010 la 18:19

www.aoro.ro/dolce-gabbana/dolce-gabbana-light-blue-100-ml-eau-de... - miroase superb! mi-ar placea sa il castig. asa k imi urez: succes!!!

Postat de RamoDancea pe 14 Ianuarie 2010 la 23:11

parfumul "Midnight poisson" de la Dior
mysulika Avatarul lui mysulika

Postat de mysulika pe 15 Ianuarie 2010 la 06:14

www.aoro.ro/dolce-gabbana/dolce-gabbana-dg-lamoureaux-6-100-ml-e... este parfumul care imi place foarte mult. Daca ar trebui sa ii cumpar sotului as alege acest parfum www.aoro.ro/lacoste/lacoste-essential-125-ml-eau-de-toilette/ deoarece stiu sigur c a ii place.
rekaalina Avatarul lui rekaalina

Postat de rekaalina pe 16 Ianuarie 2010 la 13:17

Mi-ar placea sa castig pentru sotul meu parfumul Paco Rabanne Ultraviolet Man(www.aoro.ro/paco-rabanne/paco-rabanne-ultraviolet-man-100-ml-eau...) pentru ca este favoritul lui iar pentru mine parfumul Cartier Delices(www.aoro.ro/cartier/cartier-delices-50-ml-eau-de-parfum/) pentru ca este favoritul meu Sa vedem daca am noroc.

Postat de Fosta membra Envy pe 16 Ianuarie 2010 la 23:05

www.aoro.ro/dolce-gabbana/dolce-gabbana-light-blue-100-ml-eau-de... mi-ar place sa castig acest parfum pt k miroase super frumos.
mysulika Avatarul lui mysulika

Postat de mysulika pe 17 Ianuarie 2010 la 06:32

www.aoro.ro/christian-dior/christian-dior-dior-homme-125-ml-eau-... pentru sotul meu acest parfum este superb, iar pentru mine acesta www.aoro.ro/christian-dior/christian-dior-addict-2-100-ml-eau-de... care este finut si cred ca mi s-ar potrivi
ana_clatinici Avatarul lui ana_clatinici

Postat de ana_clatinici pe 18 Ianuarie 2010 la 09:19

www.aoro.ro/lanvin/lanvin-eclat-darpege-100-ml-eau-de-parfum/ www.aoro.ro/lanvin/lanvin-eclat-darpege-100-ml-eau-de-parfum/
valentin1978 Avatarul lui valentin1978

Postat de valentin1978 pe 18 Ianuarie 2010 la 15:33

Imi doresc foarte mult Paco Rabanne Ultraviolet Man(www.aoro.ro/paco-rabanne/paco-rabanne-ultraviolet-man-100-ml-eau...).Pot spune ca este viata mea.
alina3se Avatarul lui alina3se

Postat de alina3se pe 18 Ianuarie 2010 la 17:43

Eau De Parfum pentru femei 75 ml Dolce & Gabbana Rose The One . imi doresc un parfum care sa ma reprezinte in totaliate.un parfum cu note feminine.vreau ceva diferita fata de parfumurile de pe piata.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>
Sari la pagina: