Info
X
info

Castiga o rochie de seara stephan pelger
Pagina 17 din 82

Toate forumurile » Moda » Designeri » Castiga o rochie de seara Stephan Pelger » Pagina 17 din 82

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Acest topic este inchis!

Pagini: << 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>
Sari la pagina:
anays_21 Avatarul lui anays_21

Postat de anays_21 pe 2 Martie 2010 la 12:50

rochia de seara ideala trebuie sa fie neagra, lunga si sa-mi imi scoata in evidenta ceea ce am eu mai frumos. Niste aplicatii discrete care sa o faca mai atragatoare ar fi ideale...
marib_mary Avatarul lui marib_mary

Postat de marib_mary pe 2 Martie 2010 la 12:51

Rochia perfecta pt mine ar trebui sa imi puna in valoare corpul si sa ma simt frumoasa imbracata cu ea.
ana_maria4u2 Avatarul lui ana_maria4u2

Postat de ana_maria4u2 pe 2 Martie 2010 la 12:52

lunga din voal matase in toate tonurile de negru (negru-cenusiu-gri etc) fara umeri sau bretele la piept un gen corset intarit pt a-mi scoate bustul in evidenta iar pe un umar un lant cu pietre gen breteluta...cam asa ar arata rochia mea de seara
mihaela_33 Avatarul lui mihaela_33

Postat de mihaela_33 pe 2 Martie 2010 la 12:52

Avand in vedere ca as vrea sa arat si sa ma simt bine la un eveniment mai special, pentru asta am nevoie de o rochie unica, special creata pentru mine Rochia sa imi evidentieze atuurile si nu in ultimul rand sa-mi poata ascunde defectele.
adalarisa Avatarul lui adalarisa

Postat de adalarisa pe 2 Martie 2010 la 12:53

rochia perfecta pai pentru ca sunt scunda trebuie sa fie deasupra de genunchi, ca si culoare negru, sa fie stramta in partea de sus si vaporoasa jos, accesorizata cu niste pantofi eleganti (negrii sau ca pata de culoare un mov ar fi de preferat), accesorii mov inchis si pentru ca e seara si racoare un sacou bineinteles mov :D
gabyyy Avatarul lui gabyyy

Postat de gabyyy pe 2 Martie 2010 la 12:53

Rochia de seara perfecta pentru mine trebuie sa arate in felul urmator: roz , cu corset in V in partea de sus pentru a-mi scoate in felul acesta in evidenta sanii ,umerii si gatul ,lunga pana in pamant si cu o crapatura sexy in partea stanga incepand deasupra genunchiului cu 1 palma jumate mai sus,de-a lungul crapaturii sa fie strasuri stralucitoare cat si la sani ,strasuri dupa forma corsetului
argionela Avatarul lui argionela

Postat de argionela pe 2 Martie 2010 la 12:55

Pentru mine rochia de seara perfecta este cea care defineste conceptul "little black dress" exact rochia purtata in Audrey Hepburn in Breakfast at Tiffany
sandra_caya Avatarul lui sandra_caya

Postat de sandra_caya pe 2 Martie 2010 la 12:55

Pentru mine rochia de seara perfecta este stramta sus, de la solduri in jos mai larga, lunga, neagra, cu spatele gol. Trebuia sa aiba ceva special care sa faca rochita sa iasa in evidenta
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Martie 2010 la 12:58

rochia de seara trebuie sa fie neagra sau mov dreapta ,lunga ,drapata intr-o parte.
ioana_l Avatarul lui ioana_l

Postat de ioana_l pe 2 Martie 2010 la 12:58

rochia ideala pentru mine este: lunga, de culoare neagra, rosie sau mov, pe corp si cu broderie, spatele gol, crapatura pe un picior.

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Martie 2010 la 13:01

O rochie din material fin.
ratiu_maria Avatarul lui ratiu_maria

Postat de ratiu_maria pe 2 Martie 2010 la 13:02

Rochia perfecta din punctul meu de vedere este neagra din matase naturala cu spatele complet gol!!
laurik83 Avatarul lui laurik83

Postat de laurik83 pe 2 Martie 2010 la 13:03

Rochia de seara perfecta din punctul meu de vedere este lunga, dintr-un material vaporos si nu in ultimul rand ca si culoare sa fie un turcoaz sau fucsia, sa fie o culoare ce poate fi purtata de o blonda.
iriucamica Avatarul lui iriucamica

Postat de iriucamica pe 2 Martie 2010 la 13:04

In viziunea mea,o rochie perfecta ar fii una cu un decolteu adanc ,cu broderie in partea superioara,iar jos un clos mare;dc e posibil si o despicata in fata!!Iar culoarea....un roz mai inchis ar fii minunat!
ryana Avatarul lui ryana

Postat de ryana pe 2 Martie 2010 la 13:04

eu optez pentru o rochitza de seara mai elegant- sport.. scurta deoarce sunt mica de inaltime dar cu picioarele lungi si vine perfect....culoarea nu prea conteaza da sa nu fie prea stridenta si neaparat pe maxim 2 nuante...

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Martie 2010 la 13:05

De la: ConcursEnvy, la data 2010-03-01 15:45:59Ai sansa sa castigi o rochie de seara semnata Stephan Pelger. Tot ce trebuie sa faci este sa raspunzi pe forum la intrebarea de mai jos:

Cum arata rochia de seara perfecta pentru tine?

Concursul se desfasoara in perioada 1 martie 2010 - 15 aprilie 2010. Castigatoarea va fi aleasa prin tragere la sorti.

envy008090 Avatarul lui envy008090

Postat de envy008090 pe 2 Martie 2010 la 13:05

Rochia de seara preferata? Neagra, aqua sau nude, de lungimea genunchiului, simpla, fara prea multe aplicatii. Modelul fie in stilul Audrey Hepburn fie in stilul rochitelor rock'n'roll de pe vremuri .
envy021330 Avatarul lui envy021330

Postat de envy021330 pe 2 Martie 2010 la 13:06

Formele corpului oricarei femei sunt minunate si adorabile.O rochie nici prea sexi, dar nici prea serioasa,usor provocatoare si jucausa,dar una care mentine si un pic de mister.
lavprincess Avatarul lui lavprincess

Postat de lavprincess pe 2 Martie 2010 la 13:08

Rochia de seara potrivita stilului meu ar fi neaparat lunga, cu corset sau doar cu aplicatii , paiete,neagra sau mov.
cat mai simpla si elegant accesorizata.
adriana17k Avatarul lui adriana17k

Postat de adriana17k pe 2 Martie 2010 la 13:10

rochia mea perfecta trebuie sa fie din voal, de culoare turcoaz, sa fie cu spatele gol si cel mai important sa ma simt bine in ea

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Martie 2010 la 13:11

rochie de seara.... mereu am problema asta...ce sa port la o nunta? dar la botez? o rochita scurta stil babydoll fara bretele, nu am preferinta la culoare ceva care sa-mi stea bine, sa ma simt in largul meu dar in acelasi timp eleganta, dintr-un material fin... o rochie care sa imi reprezinte personalitatea si sa atrag priviri.....

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Martie 2010 la 13:13

Rochia de seara pentru mine..ar trebui sa fie simpla si lunga de preferabil neagra sau rosie

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Martie 2010 la 13:13

Rochia de seara pentru mine..ar trebui sa fie simpla si lunga de preferabil neagra sau rosie
ra_uk Avatarul lui ra_uk

Postat de ra_uk pe 2 Martie 2010 la 13:16

o rochie neagra, pentru o femeie rafinata, cu o pata de culoare
lylet Avatarul lui lylet

Postat de lylet pe 2 Martie 2010 la 13:17

Rochia ideala pt mine este o rochie care sa-mi scoata in evidenta feminitatea, sa-mi evidentieze atuurile si sa-mi mascheze defectele...asta e rochia ideala
Eunis Avatarul lui Eunis

Postat de Eunis pe 2 Martie 2010 la 13:17

Rochie lunga din dantela sau matase naturala turcoaz, cu taietura danca pe piciorul stang, cu umerii goi.
envy018240 Avatarul lui envy018240

Postat de envy018240 pe 2 Martie 2010 la 13:17

Buna!!rochita mea preferata arata cam asa:-mulata pe corp,pana la genunchi,culoare visiniu inchis sau mov,cu bretelute mai late sa pot purta la ea sutien si sa am decolteu cumva facute cupe ca am ce pune in ea......
iordyutza Avatarul lui iordyutza

Postat de iordyutza pe 2 Martie 2010 la 13:19

Mi-ar placea o rochie fara bretele,lunga,din voal care sa aiba o culoare calda.

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Martie 2010 la 13:22

Rochia de seara perfecta pentru mine ar fi scurta pana deasupra genunchilor, asta pentru ca sunt mignone, stramta pana sub sani, apoi usor vaporoasa, cu decolteu si bretelute un pic late. ah! si ca si culoare..in momentul asta imi place movul
envy001912 Avatarul lui envy001912

Postat de envy001912 pe 2 Martie 2010 la 13:22

In viziunea mea, rochia de seara perfecta e de culoare mov,stramta pe corp in partea de sus ca un corset,cu multe volanase,iar jos este mai larga,fiind pana aproape de genunchi,iar la umeri sa fiefie fara manecute.O adevarata splendoareee
Pagini: << 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >>
Sari la pagina: