Info
X
info

Marirea buzelor
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Frumusete » Marirea buzelor » Pagina 1 din 1

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

envy027039 Avatarul lui envy027039
Citeaza Raspunde

Postat de envy027039 pe 16 Septembrie 2010 la 13:48

buna fetelor eu sunt o mare consumatoare de tot ce exista pe piata.cosmetice, aparate etc. vreau sa va spun ca am folosit un produs pentru a-mi mari buzele deoarece eram complexata fiindca le aveam mici, nu vroiam sa fac vreo interventie chirurgicala dar vroiam sa le am mari, si am apelat la produsul Luciu de Buze Idol Lips. De la acest produs am obtinut buzele care mi le-am dorit intotdeauna! daca vreti poze cu mine ,detalii fluturas_romina@yahpp.com
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 18 Septembrie 2010 la 09:33

optez pentru naturaletea buzelor. Senzualitate alor nu sta in imaginea oferita de buze ci in dragostea pe care el/ ea o poarta partenerului/ partenerei.
glam_vintage Avatarul lui glam_vintage
Citeaza Raspunde

Postat de glam_vintage pe 18 Septembrie 2010 la 22:40

De la: envy027039, la data 2010-09-16 13:48:35buna fetelor eu sunt o mare consumatoare de tot ce exista pe piata.cosmetice, aparate etc. vreau sa va spun ca am folosit un produs pentru a-mi mari buzele deoarece eram complexata fiindca le aveam mici, nu vroiam sa fac vreo interventie chirurgicala dar vroiam sa le am mari, si am apelat la produsul Luciu de Buze Idol Lips. De la acest produs am obtinut buzele care mi le-am dorit intotdeauna! daca vreti poze cu mine ,detalii fluturas_romina@yahpp.com

Unde se gaseste si cu cat, acest gloss?
sticky_S Avatarul lui sticky_S
Citeaza Raspunde

Postat de sticky_S pe 19 Septembrie 2010 la 15:26

si eu sunt interesata uuuhhh vreau si eu buze mai mari..si eu sunt complexata de buzele mele mici parca inexistente
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Septembrie 2010 la 11:17

De la: sticky_S, la data 2010-09-19 15:26:30si eu sunt interesata uuuhhh vreau si eu buze mai mari..si eu sunt complexata de buzele mele mici parca inexistente

cu siguranta ai alte calitati care te fac remarcata , nu ai de ce sa ai complexe pentru atita lucru !
criseric Avatarul lui criseric
Citeaza Raspunde

Postat de criseric pe 25 Septembrie 2010 la 11:18

bogdan_cristina2005: realizaz machiaj cu produse Dior,Guarlaine,etc pt ocazii speciale,gene false pensat..OFERTA PT NUNTI 0723065330CRISTINA
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 2 Octombrie 2010 la 11:24

Buna.
Eu am incercat mai multe produse cosmetice pt volumul buzelor si absolut nimic nu a avut rezultate satisfacatoare; poate, dar foarte putin, un luciu de la Lancome, insa iti da o senzatie de disconfort deoarece iti amorteste buzele.
In schimb, am avut injectata o substanta- nu mai stiu cum se numea, deoarece s-a intamplat acum vreo 6 ani-, la o clinica de chirurgie estetica, si care m-a tinut aprox doi ani. Ei imi garantau un an. Vreau sa spun ca erau dementiale buzele mele...imi injectasem destul de putin, cat sa nu observe cineva care nu ma stia dinainte...Eu voi repeta experienta asta cu siguranta.
glam_vintage Avatarul lui glam_vintage
Citeaza Raspunde

Postat de glam_vintage pe 2 Octombrie 2010 la 14:25

De la: sperverpall, la data 2010-10-02 11:24:57Buna.
Eu am incercat mai multe produse cosmetice pt volumul buzelor si absolut nimic nu a avut rezultate satisfacatoare; poate, dar foarte putin, un luciu de la Lancome, insa iti da o senzatie de disconfort deoarece iti amorteste buzele.
In schimb, am avut injectata o substanta- nu mai stiu cum se numea, deoarece s-a intamplat acum vreo 6 ani-, la o clinica de chirurgie estetica, si care m-a tinut aprox doi ani. Ei imi garantau un an. Vreau sa spun ca erau dementiale buzele mele...imi injectasem destul de putin, cat sa nu observe cineva care nu ma stia dinainte...Eu voi repeta experienta asta cu siguranta.

Ne dai si noua de veste? Unde mergi? Cum se numeste substanta? Cat te costa?
Bafta si astept cu INTERES MAXIM!
andrhea_raluca Avatarul lui andrhea_raluca
Citeaza Raspunde

Postat de andrhea_raluca pe 5 Octombrie 2010 la 13:21

si cat timp dureaza efectul de buze mai voluptoase? numai cat am luciul pe buze sau intr-adevar e de durata...ca un tratament....
envy027038 Avatarul lui envy027038
Citeaza Raspunde

Postat de envy027038 pe 5 Octombrie 2010 la 15:56

dureaza 6 ore de cand ai aplicat.
tesina Avatarul lui tesina
Citeaza Raspunde

Postat de tesina pe 6 Octombrie 2010 la 12:28

m-a pus naiba sa ma iau dupa tine si sa-mi cumpar si eu idol lip; mi-am luat o frumoasa teapa de 140 ron(120 + 20 comisionul), efectul fiind 0 absolut. este un minunat balsam de buze de maxim 2 ron. multumesc !
tesina Avatarul lui tesina
Citeaza Raspunde

Postat de tesina pe 6 Octombrie 2010 la 13:05

nu-ti lua idol lip; este teapa ! mi-am luat eu, am dat 140 ron(120 + 20 comisionul) si nu are nici un efect. este un luciu de buze hidratant si atit. nu mareste nimic ! si are doar 5 ml, daca i-o avea si pe aia, ptr ca nu a fost sigilat.
Citeaza Raspunde

Postat de envy027038 pe 6 Octombrie 2010 la 15:08

cand ti-ai luat?
Citeaza Raspunde

Postat de envy027038 pe 6 Octombrie 2010 la 15:08

Nu inteleg de ce nu si-a facut efectul la tine
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 6 Octombrie 2010 la 15:09

dulceata sarutului si frumusete abuzelor sta in cel care le saruta , le priveste si le admira. De c enu va place naturaletea?
Citeaza Raspunde

Postat de envy027038 pe 6 Octombrie 2010 la 15:15

eu l-am primit sigilat si de cate ori te-ai dat cu el , cand l-ai comandat? de cat timp il folosesti?
ela_saghi Avatarul lui ela_saghi
Citeaza Raspunde

Postat de ela_saghi pe 11 Octombrie 2010 la 03:59

foarte frumoase cuvintele tale si in acelasi timp cat se poate de adevarate.imi aduc aminte chiar de un citat de Antoine de Saint-Exupery. mi-as dori sa intalnesc mai des astfel de commenturi la subiecte gende natura fizica.E trist ca societatea ne-a ajuns in stadiul de bolnavi de complexe.Am ajuns sa fim atat de manipulati de mass media incat am uitat sa mai zambim cand ne privim chipul sau trupul in oglinda.Nici macar nu mai suntem capabil sa ne vedem frumusetea.Vedea doar un chip si un corp pe care le comparam imediat cu cel al unor vedete sau femei frumoase aparute pe niste coveruri ale unor reviste trecute prin fotoshop.Nimeni nu e perfect insa noi cautam perfectiune prefabricata pe care o vedem la Tv ,afise,ziare etc.Am uitat sa ne iubim si sa ne apreciem frumusetea.Am ajuns intr-un stadiu critic al indoctrinarii in masa.Zi de zi ne lasam creierul spalat de reclame,de emisiune care promoveaza operatiile chirurgicale de marire de sani,implant in buze sau in fese etc.Oare cand vom inceta sa-i mai ascultam?Oare cand vom inceta sa ne detestam si sa alergam dupa o utopie provocata de o societate care nu face altceva decat sa ne denigreze si sa ne invete cum sa fim neimpliniti si nemultumiti de noi?Oare cand voi toti veti spune stop si veti incepe sa va priviti in oglinda si sa va zambiti voua insiva?Suntem perfecti asa cum suntem!Frumusetea artificiala nu va ajunge niciodata la nivelul frumusetii naturale.Ne nastem frumosi insa devenim complexati cand incepem sa facem acele comparatii absurde cu altele/altii.Hai sa ne uitam mai mult la noi si sa incercam sa scoatem in evidenta un caracter frumos,o personalitatea armonioasa,o tinuta cu bun gust.Chirurgia estetica a devenit un moft in ziua de azi.Hai sa-i lasam pe cei care au cu adevarat nevoie de o schimbare,pe cei care s-au nascut cu o malformatie sau cei care au suferit un accident.NU noi...
Citeaza Raspunde

Postat de envy027038 pe 11 Octombrie 2010 la 16:09

da e adevarat de aia nici eu nu doream sa apelez la chirurgie si am ales alternativa marii buzelor printr-un lips gloss. Stiu ca e frumos sa fii naturala dar cateodata se merita