Info
X
info

Rochie lunga fucshia
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Moda » Altele » Rochie lunga fucshia » Pagina 1 din 1

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 15 Iulie 2011 la 17:09

Mi-am cumparat o fusta lunga fuchsia si nu stiu cu ce sa o asortez. Va rog frumos , poate cineva sa ma ajute cu sfaturi?:D
letitiacorina Avatarul lui letitiacorina
Citeaza Raspunde

Postat de letitiacorina pe 16 Iulie 2011 la 08:30

Incearca cu un maieu nude.
envy022494 Avatarul lui envy022494
Citeaza Raspunde

Postat de envy022494 pe 23 Iulie 2011 la 07:04

Buna, merge cu tricou sau maieut mulate pana in talie si la fel cu o bluzita stil ie mai contemporana sau ceva derivat din stil se poate pana la linia soldului....marcheaza talia cu o curea lata sau nu..... daca fusta e mai colorata e de preferat ca bluza sa fie uni.O zi buna!

bluescorphio Avatarul lui bluescorphio
Citeaza Raspunde

Postat de bluescorphio pe 23 Iulie 2011 la 07:26

In primul rand te rog sa ai grija cum asortezi textura materialelor : in nici un caz bluza nu trebuie sa aiba alta consistenta si textura de material ca cea a fustei ..mai exact ,cele doua obiecte vestimentare sa fie din acelasi tip de material (bumbac,sifon,sintetic..etc ) Apoi si nu neaparat pe plan secund..culoarea ! Incearca ceva contrastant si vesel ;de pilda un albastru electric (minunata combinatie ) sau de ce nu ?rosu sau portocaliu..combinatie f in voga in ultimii ani..! Succes..si sa porti fusta cu placere!.
alexutza3 Avatarul lui alexutza3
Citeaza Raspunde

Postat de alexutza3 pe 23 Iulie 2011 la 12:29

Eu as asorta-o cu un maiou alb, o centura neagra in talie ca sa scoti in evidenta mai mult culoarea fustei si cu o pereche de balerini sau sandale nude.
P.S. Imi poti spune te rog de unde ti-ai luat fusta ca si eu caut de multicel timp culoarea aceasta la o fusta lunga?
inatony2002 Avatarul lui inatony2002
Citeaza Raspunde

Postat de inatony2002 pe 23 Iulie 2011 la 16:08

incearca cu o bluza neagra...
envy022356 Avatarul lui envy022356
Citeaza Raspunde

Postat de envy022356 pe 23 Iulie 2011 la 16:08

se asorteaza f bine si cu gri
envy023344 Avatarul lui envy023344
Citeaza Raspunde

Postat de envy023344 pe 25 Iulie 2011 la 02:28

maiou portocaliu sau verde crud, verde fosforescent, chiar si alvastru electric! Vara asta poti purta orice! Si cum s-a mai zis, nu conteaza atat de mult culoarea, cat textura materialelor pe care le combini! Eu as opta pentru portocaliu in partea de sus si accesorii opulente : bratari maxi, cercei aurii, geanta animal print...:x
mirelaturcu Avatarul lui mirelaturcu
Citeaza Raspunde

Postat de mirelaturcu pe 25 Iulie 2011 la 14:50

spuneti-mi si mie ce inseamna fusta fuchsia???????? poze nu vad de nici un fel
dennysa Avatarul lui dennysa
Citeaza Raspunde

Postat de dennysa pe 20 August 2011 la 11:52

Buna fetelor, daca sunteti interesate am de vanzare haine,genti, incaltaminte noi de firma adidas, puma, d&g , guess , gucci, beni ssimo la preturi avantajoase ( neg.) precizez toate sunt noi si de marca , informatii id: dennysa_sweet sau mail dennysa_sweet@yahoo.com sau puteti sa imi rasp si pe acest forum poosy