Info
X
info

Aoro = teapa de teapa
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Moda » Altele » AORO = TEAPA DE TEAPA » Pagina 1 din 1

Voteaza:
Rating curent AORO = TEAPA DE TEAPA: (4 din 4 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

envy_293 Avatarul lui envy_293
Citeaza Raspunde

Postat de envy_293 pe 2 Aprilie 2012 la 13:38

AM CUMPARAT CATEVA PARFUMURI SI NU SUNT DE LOC MULTUMIT . ACCELASI PARFUMURI CUMPARATE DE LA MAGAZIN MIROSEAU ALFEL SI PERSISTAU
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 8 Aprilie 2012 la 09:29

Eu am fost multumita de toate parfumurile cumparate de pe Aoro, sa nu mai zic cat persista.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 8 Aprilie 2012 la 10:05

si eu am fost super multumita de parfumurile achizitionate de la AORO.
envy034201 Avatarul lui envy034201
Citeaza Raspunde

Postat de envy034201 pe 8 Aprilie 2012 la 10:54

si eu am fost multumita de aoro
envy014995 Avatarul lui envy014995
Citeaza Raspunde

Postat de envy014995 pe 8 Aprilie 2012 la 15:26

nu da nimeni nimic bun la pret mic pe lumea asta,normal ca daca Aoro ar vinde originalitati la pret de 1milion ,ar falimenta parfumeriile din centru si mall-uri...astea sunt indoite cu tot felul de spirturi si nu miros la fel ca alea ce se vand varsate la doza...
ileana43 Avatarul lui ileana43
Citeaza Raspunde

Postat de ileana43 pe 8 Aprilie 2012 la 19:59

eu am cumparat un parfum de la feragamo care este primul lor parfum aparut pe piata si clar nu este contrafacut si chiar persista. In plus preturile din moluri sunt subiective pt ca chiria este exagerat de mare si clar se reflecta in preturi
Am fost in Germania si pot sa va spun ca preturile la parfumuri sunt clar mai mici decat in Italia Spania si FRANTA. DE CE?...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Aprilie 2012 la 07:10

Nu recomand nimanui sa cumpere de la AORO,toate produsele sunt aduse din Cehia. Teapa am luat si eu acum doi ani.Am comandat Armani Mania,parfumul nu persista si comparandu-l cu cel original este diferenta vizibila culoarea parfumului difera,si sticla este imitata aproape perfect.Daca aveti factura faceti o reclamatie on-line la OPC.Am cumparat de curand acest parfum din Douglas Viena 75ml in Romania nu gasesti la acesta cantitate si pretul este foarte bun comparativ cu cel de aici de 50 ml.Necunoscatori sau cei care nu au experienta in domeniu poate sa afirme despre produsele de la Aoro ,orice.In primul rand preturile,ar trebui sa va dea de gandit.Cumparati din magazinele de specialitate si faceti diferenta cu produsul cumparat de la AORO.Totdeauna eu consider ca pretul se reflecta in calitate.Aveti grija la comenzile on-line,produsele se pot returna legal daca nu corespund calitativ in termen de zece zile,chiar daca il folositi si bineinteles sa aveti factura.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Aprilie 2012 la 07:37

Protectia consumatorului:
office@anpc.ro
Telefon 0372131951
info consumator 0800080999
La adresa de mail,de mai sus,puteti depune o reclamatie cu numele dumneavoastra de pe factura,adresa , cu nr.factura,data,si sa
specificati nemultumirile dumneavoastra fata de produsulului achizitionat de la AORO.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Aprilie 2012 la 12:47

Cosmetice originale de la MAC.Preturi avantajoase.Mai multe detalii la id-ul de mess matase_frantuzeasca si pe fb.
envy030379 Avatarul lui envy030379
Citeaza Raspunde

Postat de envy030379 pe 23 Aprilie 2012 la 03:21

Eu cumpar de la aoro.ro de cand ma stiu si cosmetice si parfumuri si niciodata nu am avut ceva sa le reprosez. Plus ca preturile lor sunt chiar imbatabile fata de cele din ridicole din magazine ca Douglas sau Sephora...
adeliana Avatarul lui adeliana
Citeaza Raspunde

Postat de adeliana pe 24 Aprilie 2012 la 18:33

Eu nu sunt nici o clienta nemultumita, nici una multumita...AM FOST o potentiala clienta pana am intrebat pe site-ul lor de ce la fiecare parfum gasesc laude aduse promptitudinii si preturilor "imbatabile" si niciun comentariu despre parfumul in sine...sau maxim 1 comentariu la subiect si 10 laude (car nu "miros" a bine...) nici macar nu mi-a fost publicat comentariul...am intrebat pe Facebook una alta despre originalitatea/provenienta parfumurilor...si mi-a fost blocat accesul la comentarii

Am inteles...exista mereu, indiferent de ce vinzi cate 1, 2 3, nemultumiti...insa chiar atatia? voi urmariti macar o data profilul lor de pe Facebook? toti acei care afirma ca au primit falsuri sunt nebuni??...sunteti siguri, clienti fideli Aoro?

Am inteles ca vind si falsuri si originale...faptul ca o persoana imi spune ce originale sunt parfumurile de la Aoro nu ma convinge...poate e vorba de un fals reusit sau persoana in cauza are evident, cunostinte mai mult decat superficiale despre cum trebuie sa se prezinte si sa miroasa un original...

La intrebarea de pe Facebook (pusa de mine) daca sunt seriosi si au produse originale (stiu..am pus o intrebare puerila ) raspunsul a fost: "incearca si ai sa vezi"...fain, nu? profesional

va doresc cumparaturi placute pe Aoro...la urma urmei, trebuie si "gura lor sa manance ceva" de pe urma credulilor...eu nu risc sa dau sute de lei pe un potential fals...daca-i fals, apai sa-l platesc ca pe un fals, iar daca e original....ma duc la Douglas...
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 22 Mai 2013 la 11:39

https://www.facebook.com/pages/EM-Trend-Shop/509261632440693
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 12 Septembrie 2014 la 17:26

Am fost entuziasmata de acest sait, si chiar ma gindeam sa fac o mica afacere. Le-am scris ca as vrea sa colaborez cu ei si sunt gata sa cupmar partide mai mari, si care vor fi preturile angro. LA ce i-mi vine pe meil, pagina lor cu ofertele saptaminale,asa cum este ea pe aoro.ro, si asta a fost tot raspunsul. Deci, n-am vazut cointeresare mare. Nu m-am multumit cu aceasta si am facut doua comenzi, un parfum pt mine si unul pt cadou, ca sa ma incredintez totusi de calitate. Totusi citind comentariile pozitive, eram aproape increzuta ca sunt originale. Am comandat un million paco rabanne men edt, si Lempicka Si Lolita edp. Ce pot sa va spun despre Lolita... vazind tipla, ramasem deja dezamagita. O pelicula destul de groasa, la originale e fina si trainica. Era lipita foarte atent cu un adeziv transparent, pe cind la originale este lipita prin presiune termica. Exteriorul cutiei era practic identic cu cel original, codul ok, recipientul de o calitate f. buna, dar daca sa examinezi cu atentie, sticluta nu era ideala. Lolita Si are deasupra un inelus, s-a rupt din prima zi. Si in final, calitatea parfumului - apa, cu miros practic identic celui original, care dispare total intr-o ora cel mult. nici pe par nici pe stofe nu ramine nici urme. Persoana cu cadoul meu "perfect" - Million, inca nu am intilnit-o, dar as vrea sa aud si parerile ei, cit de neplacute n-or fi. Da, am primit si o mostra cadou, Nina Rici, parca persista mai mult un pic, pare a fi de o calitate mai bunicica, poate ca e mai dulce.... Nu stiu de ce unii afirma cu siguranta ca sunt 100 % originale...?
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 9 August 2015 la 14:00

Am comandat de la Aoro un Amen pentru barbati .
Parfumurile de la Tierry Mugler u un cod unic de lot in interiorul cutiei
Dupa ce am deschis cutia codul din interiorul cutiei era sters cu lama si era lipita cu lipici ce sa mai zic de originalitate si miros ....
Am pus poza in avatar cum se prezinta si cu bonul de la Aoro ORIGINAL
Am facut o gramada de poze cu bonul si cutia pacat ca nu se pot posta pe forum
Dupa ce le am trimis pozele la cei de la Aoro mi au returnat banii si au cerut scuze....
Dar la cei care au cumparat de la ei fake -urile grosolane si au cerut scuze?
Va spun eu ca nu , banii le au luat si le au dat chinezarii trecute printr un offsshore si o firma din Cehia dupa care bagate in tarisoara noastra si vandute ca si produse originale ieftine!!!!!!!
De evitat !!!!!!