Info
X
info

Pantofi cu toc... barbatii iubesc pantofii cu toc!
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Moda » Incaltaminte » Pantofi cu toc... Barbatii iubesc pantofii cu toc! » Pagina 1 din 1

Voteaza:
Rating curent Pantofi cu toc... Barbatii iubesc pantofii cu toc!: (5 din 1 vot)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

EvelinaDora Avatarul lui EvelinaDora
Citeaza Raspunde

Postat de EvelinaDora pe 27 Aprilie 2012 la 13:46

De ce isi lasa asa de tare amprenta asupra noastra, ceea ce le place lor???? Imi spunea o prietena ca iubitul ei nu o lasa sa isi cumpere balerini, ca el vrea sa o vada doar pe tocuri. Nu o lasa sa isi cumpere decat pantofi cu toc. pff. Absurd. Voi ce ziceti depsre asta?

si cred ca nu e un caz izolat din pacate.
mitzura Avatarul lui mitzura
Citeaza Raspunde

Postat de mitzura pe 4 Mai 2012 la 19:26

In mod normal, pe tocuri arati mult mai fine. O femeie in momentul cand poarta tocuri atunci cand se priveste in oglinda ii vine sa se pupe in oglinda.Un pantof cu toc iti face piciorul mai atragatoare, mai ales daca are si o fusta sexi, nu neaparat mini... Poate fi o fusta pana la genunchi sau lunga, cu un slit provocator... Dar in principiu nu ar trebui sa fie un must have... Sunt uneori momente cand nu poti sa fi pe tocuri... Am patit-o o data la munte, de am urcat pe munte pe tocuri de 10.... si nu va spun cum a fost. Urcarea ca urcarea, insa coborasul nu vreti sa stiti cum a fost... In principiu sunt numai pe tocuri, insa sunt momente cand renunt la ele. Nu sunt de acord nici sa ascult de nimeni in privinta stilului vestimentar, il respect si il studiez, insa cateodata renunt la tocuri in pofida doleantelor altora. Pastrati-ve personalitatea si nu va lasati calcate in picioare de nimeni. Sa auzim de bine.
lulueu Avatarul lui lulueu
Citeaza Raspunde

Postat de lulueu pe 5 Mai 2012 la 09:37

Eu as cumpara o pereche numarul lui si i-as oferi un cadou neasteptat cu rugamintea sa-i poarte pe post de papuci de casa. daca accepta asta, atunci si eu imi voi cumpara numai pantofi cu tot.
nu sunt impotriva pantofilor cu toc, ba din contra, insa daca mi s-ar impune sa-i port cred ca as face exact contrariul. Un barbat nu te iubeste pt ceea ce porti, nu? una e sa-i placa cum iti sta cu pantofi cu toc si alta e sa-ti impuna sa-i porti tot timpul. Sunt situatii in care pantofii cu toc sunt aproape obligatorii precum sunt situatii cand, sub nicio forma nu trebuie alesi.purtati tot timpul ajung sa-ti deformeze piciorul, mersul si duc la grave probleme ale coloanei.
pe scurt, este un imbecil tipu' !
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 6 Mai 2012 la 13:38

Cosmetice originale de la M-A-C.Preturi avantajoase.Mai multe detalii la id-ul de mess matase_frantuzeasca si pe fb.
efzozo Avatarul lui efzozo
Citeaza Raspunde

Postat de efzozo pe 7 Mai 2012 la 15:12

De la: raluk50, la data 2012-05-05 09:37:04Eu as cumpara o pereche numarul lui si i-as oferi un cadou neasteptat cu rugamintea sa-i poarte pe post de papuci de casa. daca accepta asta, atunci si eu imi voi cumpara numai pantofi cu tot.
nu sunt impotriva pantofilor cu toc, ba din contra, insa daca mi s-ar impune sa-i port cred ca as face exact contrariul. Un barbat nu te iubeste pt ceea ce porti, nu? una e sa-i placa cum iti sta cu pantofi cu toc si alta e sa-ti impuna sa-i porti tot timpul. Sunt situatii in care pantofii cu toc sunt aproape obligatorii precum sunt situatii cand, sub nicio forma nu trebuie alesi.purtati tot timpul ajung sa-ti deformeze piciorul, mersul si duc la grave probleme ale coloanei.
pe scurt, este un imbecil tipu' !

Bine spus raluk50, sustin ideea cu papucii de casa :)))))

Intr'adevar, pantoful cu toc e mai feminin, iti da o eleganta aparte, iti face picioarele mai lungi.. dar ii porti cand trebuie si cand te simti tu ok, nu cand ti se impune!
pinkmast3ritza0 Avatarul lui pinkmast3ritza0
Citeaza Raspunde

Postat de pinkmast3ritza0 pe 7 Mai 2012 la 22:55

:))))))))))))))))))foarte tare..geniala ideea cu pantofii de casa:)))
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 14 Mai 2012 la 15:32

foarte frumoase toate raspunsurile...de luat aminte...normal k un tip nu te iubeste pt k porti sau nu porti pantofi cu toc...la mine e mai complicat k sotul are ca inaltime 1 cm mai mult k mine...si e foarte greu sa-mi gasesc ceva cu toc mai mic si sa-mi placa in totalitate modelul..si , in ceea ce priveste sanatatea, trebuie alternat tocul si cu incaltaminte fara toc pt k la un momendat poate disparea "arcul" din talpa, se pot tasa oasele piciorului..am intalnit cazuri de genul!!!si fiecare trebuie sa poarte ceea ce ii place si in ce se simte mai confortabil!!!si cui nu-i place , sa nu se uite!!!
passos Avatarul lui passos
Citeaza Raspunde

Postat de passos pe 4 Aprilie 2013 la 23:33

Viziteaza Magazinul Pantofilor cu Atitudine!

www.pasos.ro
www.facebook.com/pasos.ro

Calitate cu fiecare pas!
envy_1837 Avatarul lui envy_1837
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1837 pe 18 Aprilie 2013 la 15:15

Gabriel Bespoke organizeaza Academia de Croitorie. Cursuri de croitorie pentru amatori. Stirbei Voda 69, sector 1, Bucuresti / 0724 661 484 / www.academiadecroitorie.blogspot.com
kamays Avatarul lui kamays
Citeaza Raspunde

Postat de kamays pe 19 Aprilie 2013 la 23:45

ai dreptate