Info
X
info

Perie curatare fata
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Frumusete » Machiaj » perie curatare fata » Pagina 1 din 1

Voteaza:
Rating curent perie curatare fata: (4 din 1 vot)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

MARIAHHH Avatarul lui MARIAHHH
Citeaza Raspunde

Postat de MARIAHHH pe 29 Aprilie 2012 la 15:44

hey girls.Foloseste cineva perii de curatare a fetei?Nu ma referla cele manuale ci la dispozitivele cu baterii sau acumulatoare.M-ar interesa pareri/opinii pentru ca ma tot gandesc sa imi iau, si nu stiu care e mai buna.Am vazut de la Roc , Normaderm, Olay si Clarisonic care se spune ca este zeul acestor tipuri de perii, doar ca cea din urma se gaseste doar in US.
Daca stiti ceva sau ati incercat , astept cu nerabdare parerile.Si daca stiti si de unde se pot procura ar fi super :D
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 6 Mai 2012 la 14:08

Cosmetice originale de la M-A-C.Preturi avantajoase.Mai multe detalii la id-ul de mess matase_frantuzeasca si pe fb.
Citeaza Raspunde

Postat de MARIAHHH pe 7 Mai 2012 la 00:43

Avand in vedere ca nu mi-a raspuns nimeni , am decis sa testez singura o perie din cele enumerate.asa ca am achizitionat Olay Pro-X. daca vreti sa stiti cum este si daca are un efec, please ask here.va stau la dispozitie
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 7 Mai 2012 la 16:47

Cosmetice originale de la M-A-C.Preturi avantajoase.Mai multe detalii la id-ul de mess matase_frantuzeasca si pe fb.
envy001132 Avatarul lui envy001132
Citeaza Raspunde

Postat de envy001132 pe 10 Mai 2012 la 16:14

salut !
pe mine ma intereseaza parerea ta,spune-mi si ce efect are.
roua Avatarul lui roua
Citeaza Raspunde

Postat de roua pe 12 Mai 2012 la 10:17

Buna,spune-mi daca chiar crezi ca are efect
Citeaza Raspunde

Postat de MARIAHHH pe 13 Mai 2012 la 03:24

Hei ma bucur sa vad ca sunteti interesate :)
O am de aprox 2 saptamani, o folosesc zilnic fix un minut cat scrie pe cutie pt ca nu vreau sa abuzez, am vazut ce se intampla daca abuzezi, faci mai mult rau decat bine.Vreau sa spun ca dupa 5 zile de folosize zilnica dupa demachiat , seara, aproape am o alta fata. Ma intreaba colegii la birou daca am fost la salon sa imi fac ceva , sau am schimbat dieta. tenul chiar radiaza , porii mi s-au inchis , EXACT cum promite, atata timp cat o faci cum trebuie .
Va recomand din toata inima.
Merita , e un produs oarecum ieftin fata de clarisonic care e undeva la 750 ROn
si se merita , se vad rezultate aproape imediat.

I LOVE IT
violeta_vilcu Avatarul lui violeta_vilcu
Citeaza Raspunde

Postat de violeta_vilcu pe 13 Mai 2012 la 19:37

Buna! Ma intereseaza cum este aceasta perie. Poti sa imi raspunzi? Te rog! Multumesc!
mimi17 Avatarul lui mimi17
Citeaza Raspunde

Postat de mimi17 pe 19 Mai 2012 la 10:27

Ciao ! Spune-mi te rog de unde ai achizitionat-o ! Merciiii !
eu222 Avatarul lui eu222
Citeaza Raspunde

Postat de eu222 pe 19 Mai 2012 la 19:07

draga mariahhh,eu nu am folosit niciodata acest tip de perie,si nu puteam raspunde la intrebarea ta.a fost de efect?poate imi cumpar si eu?ai cumparat-o din farmacie?
Citeaza Raspunde

Postat de MARIAHHH pe 20 Mai 2012 la 00:38

Nu se gaseste la noi pe nicaieri.Eu am avut noroc sa gasesc pe cineva care a adus de afara. si m-a costat 170 ron , se primeste la ea si o mostra tot Olay de gel de exfoliere de 20ml. Chiar functioneaza, mi s-a luminat tenul desi nu o folosesc zilnic.am momente cand imi simt tenul mai uscat si consider ca e nevoie de o pauza de o zi.de 2 sapt de cand o am nu am mai avut niciun cos cat de mic. aveam problema cu asta , mai aparea cate unu pe ici pe colo in special pe barba, acum NIMIC.
Ma multumeste ceea ce face, lasa un ten luminos am porii inchisi acum,, nu se mai vad ca niste gauri.
V-o recomand, si daca vreti poate pot eu sa va comand dar nu spun nimic pana nu stiu sigur.
:)
Love yourself
relimota_yahoo_com Avatarul lui relimota_yahoo_com
Citeaza Raspunde

Postat de relimota_yahoo_com pe 20 Mai 2012 la 18:48

nu am folosit niciodata perii de curatat fata , am ten cuberozic , adica vinisoare situate foarte la suprafat si nu reusesc sa scap de petele rosii in zona respectyiva , as dori si eu un sfat in acest sens. dar pe tine te rog sa-mi spui ce rezultate ai avut cu peria. iti multumesc si astept raspuns pe relimota@yahoo.com. pa
Citeaza Raspunde

Postat de violeta_vilcu pe 21 Mai 2012 la 21:31

Buna! Vreau sa stiu daca are vreun efect peria de fata. Imi raspunzi te rog> Si cat te-a costat?
Citeaza Raspunde

Postat de violeta_vilcu pe 21 Mai 2012 la 21:33

Acum am vazut raspunsul tau. Vreau si eu sa o comand. Ma ajuti te rog?
Cosmina_Timis_1 Avatarul lui Cosmina_Timis_1
Citeaza Raspunde

Postat de Cosmina_Timis_1 pe 8 Martie 2014 la 13:43

Eu sunt foarte multumita de produs, dar tot asa nu trebuie abuzat :-) Am cumparat-o de pe siteul okazii.ro si acolo era 120 de lei, am primit-o prin curier. Eu am avut si Clarisonic cat eram in SUA, intr-adevar e mai buna si mai bine fabricata, dar si pretul este unul pe masura (peste 150 USD).
envy_160738 Avatarul lui envy_160738
Citeaza Raspunde

Postat de envy_160738 pe 30 Martie 2014 la 17:10

mariahhh as vrea sa stiu daca mai folosesti produsul - peria de curatare faciala olay - si daca in continuare o recomanzi. deasemenea as vrea sa stiu daca imi poti recomanda cum s-o achizitionez. merci :)
envy_160526 Avatarul lui envy_160526
Citeaza Raspunde

Postat de envy_160526 pe 1 Aprilie 2014 la 18:42

Eu folosesc peria faciala de la Sisley. E foarte buna si e redusa momentan. Am comandat zilele astea una si pentru sora mea, de pe Strawberrynet. Livrarea e gratuita.
envy_160326 Avatarul lui envy_160326
Citeaza Raspunde

Postat de envy_160326 pe 3 Aprilie 2014 la 16:40

De la: envy_160526, la data 2014-04-01 18:42:20Eu folosesc peria faciala de la Sisley. E foarte buna si e redusa momentan. Am comandat zilele astea una si pentru sora mea, de pe Strawberrynet. Livrarea e gratuita.

După cât timp ai început să vezi primele rezultate?