Info
X
info

Cel mai misto barbat al horoscopului
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » General » Cel mai misto barbat al horoscopului » Pagina 1 din 1

Voteaza:
Rating curent Cel mai misto barbat al horoscopului: (3.9 din 7 voturi)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

envy_449 Avatarul lui envy_449
Citeaza Raspunde

Postat de envy_449 pe 5 Octombrie 2012 la 13:14

Din experienta voastra, care zodie e cea mai buna pentru barbati. In ce zodie sunt cei mai misto barbati. Puteti sa faceti si un top 3.

Mie barbatii pesti si racii mi s-au dovedit a fi cei mai faini, sunt sensibili, grijulii si nu insala.

Vorbeam despre asta cu colegele de birou si m-am gandit sa pun intrebarea si pe un forum. Asa ca, bagati tare cu impresiile, sa ne distram.

envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 6 Octombrie 2012 la 00:03

De la: envy_449, la data 2012-10-05 13:14:51Din experienta voastra, care zodie e cea mai buna pentru barbati. In ce zodie sunt cei mai misto barbati. Puteti sa faceti si un top 3.

Mie barbatii pesti si racii mi s-au dovedit a fi cei mai faini, sunt sensibili, grijulii si nu insala.

Vorbeam despre asta cu colegele de birou si m-am gandit sa pun intrebarea si pe un forum. Asa ca, bagati tare cu impresiile, sa ne distram.

Cei mai misto sunt cei din zodiile de foc...
gabriela_s0 Avatarul lui gabriela_s0
Citeaza Raspunde

Postat de gabriela_s0 pe 7 Octombrie 2012 la 08:16

Depinde ce intelegi prin barbati misto....Ai dreptate, "racii" sunt familisti convinsi ,dar, sa nu-i jignesti niciodata "pestii" sunt iubitori si sensibili dar sunt "alunecosi", "scorpionul" este cel mai seducator barbat din horoscop, doar o femeie puternica si isteata il poate controla.
Aceasta este parerea mea .....sa asteptam sa vedem si alte pareri
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 7 Octombrie 2012 la 12:13

Cosmetice originale de la MAC.Preturi avantajoase.Mai multe detalii la id-ul de mess matase_frantuzeasca si pe fb.
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 20 Octombrie 2012 la 13:16

buna..de obicei nu raspund pe forum...dar m-ai provocat :)) eu sunt o zodie de foc pot spune ca barbatii din scorpion sunt f seducatori, berbecii sunt barbati in adevaratul sens al cuvantului, hotarati si devreme maturi , taurul si racul barbati tandri sagetatorii f amuzanti si plini de viata ...acum depinde ce cauti la un barbat :)) va pup!
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 21 Octombrie 2012 la 08:51

Hmmm,văd că sunt păreri contradictorii despre acest subiect,fiecare persoană este UNICĂ în felul iei,nu există o REGULĂ în a cataloga un bărbat..BERBECII sunt"mişto"atâta timp kt îi laşi în pace să'şi trăiască viaţa cum vor ei,sunt o zodie de bărbaţi OK dar numai în pat:)pt că EI ca oameni sunt ORGOLIOŞI,AFEMEIAŢI dar mai ales MINCINOŞI,ăsta e cel mai mare defect al lor..RACII şi PEŞTII sunt cei mai OK k şi caracter..DAR DIN PĂCATE PT NOI FEMEILE,NICI UN BĂRBAT DIN NICI O ZODIE NU ESTE FIDEL..Asta este realitatea şi NOI o ACCEPTĂM:(
georgdya Avatarul lui georgdya
Citeaza Raspunde

Postat de georgdya pe 21 Octombrie 2012 la 09:46

Barbatii din zodia varsatorului sunt cei mai misto , sunt sexi, sunt frumosi si foarte atenti cu persoana de langa ei.
silvesterlore Avatarul lui silvesterlore
Citeaza Raspunde

Postat de silvesterlore pe 21 Octombrie 2012 la 09:52

de acord....sunt bestiali
Carmen_Fierascu_1 Avatarul lui Carmen_Fierascu_1
Citeaza Raspunde

Postat de Carmen_Fierascu_1 pe 21 Octombrie 2012 la 09:54

cred despre Capricorni ca sunt OK:familisti,inteligenti,poate uneori incapatanati,dar nu sunt barbati perfecti,cum nici noi nu suntem,de aceea zodiile sunt diferite si ne gasim pe cineva compatibil
silvesterlore Avatarul lui silvesterlore
Citeaza Raspunde

Postat de silvesterlore pe 21 Octombrie 2012 la 10:12

Parerea mea este ca cel mai fain barbat e acela care te pune in valoare pe tine ca femeie....care stie sa scoata din tine ce e mai frumos si mai bun, asta in toate sensurile, care stie ca atnci cand ai nevoie e langa tine si nu asa cum am putea gandi majoritatea dintre noi.....valoarea noastra si a lor vine din faptul ca iti poti cunoaste/depasi in fiecare clipa o bucatica de limita pe care n-ai reusit sa o vezi sau sa o pui in valoare pana atunci..Fidelitatea e o chestie care tine de fiecare din noi ...., o chestie interioara si nu neaparat cea afisata...Trebuie doar sa simtim ca traim in fiecare clipa, fiecare in parte si impreuna in acelasi timp, ca daruim ceea ce avem si avem ce darui...Fiecare barbat poate fi fantastic daca esti pe aceeasi lungime de unda cu el la momentul potrivit...
Eu , desi sunt o scorpioanca, si se spune ca scorpionii sunt maniaci ai controlului......traiesc si traiesc la cea mai mare intensitate....alaturi de o zodie care arde , de un sagetator....Nu mi-am putut imagina vreodata ca pot fi atat de vie si de .....n-am cuvinte...Dar cred ca depinde si de om , de educatie si de deschiderea pe care o ai fata de celalat
Deci concluzia mea e sa ai langa tine omul potrivit la momentul potrivit .....omul care sa te faca sa evoluezi si sa stralucesti datorita faptului ca esti impinita...omul care nu neapra ca te tine in brate cand iti este greu, ci omul care iti zambeste si iti spune ..."stiu ca poti, stiu ca ai in tine tot ce iti trebuie sa reusesti ....sunt aici".
racianumagdalina Avatarul lui racianumagdalina
Citeaza Raspunde

Postat de racianumagdalina pe 21 Octombrie 2012 la 10:37

De la: silvesterlore, la data 2012-10-21 10:12:37Parerea mea este ca cel mai fain barbat e acela care te pune in valoare pe tine ca femeie....care stie sa scoata din tine ce e mai frumos si mai bun, asta in toate sensurile, care stie ca atnci cand ai nevoie e langa tine si nu asa cum am putea gandi majoritatea dintre noi.....valoarea noastra si a lor vine din faptul ca iti poti cunoaste/depasi in fiecare clipa o bucatica de limita pe care n-ai reusit sa o vezi sau sa o pui in valoare pana atunci..Fidelitatea e o chestie care tine de fiecare din noi ...., o chestie interioara si nu neaparat cea afisata...Trebuie doar sa simtim ca traim in fiecare clipa, fiecare in parte si impreuna in acelasi timp, ca daruim ceea ce avem si avem ce darui...Fiecare barbat poate fi fantastic daca esti pe aceeasi lungime de unda cu el la momentul potrivit...
Eu , desi sunt o scorpioanca, si se spune ca scorpionii sunt maniaci ai controlului......traiesc si traiesc la cea mai mare intensitate....alaturi de o zodie care arde , de un sagetator....Nu mi-am putut imagina vreodata ca pot fi atat de vie si de .....n-am cuvinte...Dar cred ca depinde si de om , de educatie si de deschiderea pe care o ai fata de celalat
Deci concluzia mea e sa ai langa tine omul potrivit la momentul potrivit .....omul care sa te faca sa evoluezi si sa stralucesti datorita faptului ca esti impinita...omul care nu neapra ca te tine in brate cand iti este greu, ci omul care iti zambeste si iti spune ..."stiu ca poti, stiu ca ai in tine tot ce iti trebuie sa reusesti ....sunt aici".
.................Sunt de aceeasi parere.
sym_ina Avatarul lui sym_ina
Citeaza Raspunde

Postat de sym_ina pe 21 Octombrie 2012 la 13:12

cei mai misto sunt cu siguranta leii dupa ei pot spune ca ar fi sagetatorii si berbecii
envy010837 Avatarul lui envy010837
Citeaza Raspunde

Postat de envy010837 pe 21 Octombrie 2012 la 14:54

Eu cred ca langa barbatul balanta poti trai viata la maxim, este seducator, atent, manierat,iubeste copii, stie sa se faca placut, stie sa joace si teatru atunci cand este cazul,stie intotdeauna sa te faca fericita,alaturi de el poti trai cea mai frumoasa poveste de dragoste, este alaturi de tine atat la bine cat si la greu, este un familist convins iar in pat este amantul perfect.
Despre berbeci pot spune ca sunt cei mai afemeiati barbati,pestii sunt alunecosi, scorpionii sunt uneori prea moi si pot fi dominati, sagetatorii sunt amantii perfecti, varsatorii sunt moi si pot fi cred condusi de absolut orice femeie, capricornii sunt incapatanati ca si taurii.
Dar depinde foarte mult si de personalitatea fiecaruia, de educatie.
MeJust Avatarul lui MeJust
Citeaza Raspunde

Postat de MeJust pe 21 Octombrie 2012 la 18:53

Draga mea, am fost cu un "peste" si era super maniac in ale inselatului

Leii sunt cei mai CooL! Pe urma Balantele si sagetatorii. Acum... bineinteles.. depinde si de zodia partenerei
Mizy Avatarul lui Mizy
Citeaza Raspunde

Postat de Mizy pe 21 Octombrie 2012 la 22:14

felicitari!!!!!!!!!!! si mult succes in continuare
esti o femeie fericita!..........
sunt de aceeasi parere cu tine.
envy_1125 Avatarul lui envy_1125
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1125 pe 22 Octombrie 2012 la 12:21

Nu cunosc reprezentati din fiecare zodie, cel putin nu cunosc zodiile fiecarui cunoscut, insa pot spune ca balantele sunt foarte misto! Nu inseala, sunt romantici, comunicativi, atenti la nevoile unei fete! Va recomand!
envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 22 Octombrie 2012 la 16:35

De la: envy_1125, la data 2012-10-22 12:21:39Nu cunosc reprezentati din fiecare zodie, cel putin nu cunosc zodiile fiecarui cunoscut, insa pot spune ca balantele sunt foarte misto! Nu inseala, sunt romantici, comunicativi, atenti la nevoile unei fete! Va recomand!

Ei, nu inseala...toti masculii inseala...e in ADN-ul lor...
ioanatr Avatarul lui ioanatr
Citeaza Raspunde

Postat de ioanatr pe 22 Octombrie 2012 la 19:42

"Bunciunile" sunt in Balanta...sportivi si f ingrijiti...iar berbeci vin pe locul 2...se cred "perfecti" si aproape ca si sunt :)
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 24 Octombrie 2012 la 08:19

De la: ioanatr, la data 2012-10-22 19:42:51"Bunciunile" sunt in Balanta...sportivi si f ingrijiti...iar berbeci vin pe locul 2...se cred "perfecti" si aproape ca si sunt :)

BERBECII sunt cea mai"urata"specie de barbati dintre toate zodiile....ai dreptate cand spui ca se cred perfecti dar de fapt sunt doar niste dependenti ,MINCINOSII ZODIACULUI
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 30 Octombrie 2012 la 08:56

Barbatul ideal, ubersexual - din oricare zodie ar fi - este barbatul inzestrat de natura sa fie, si workaholic, intrucat, daca este HARNIC si ii place, ii place, ii place sa trudeasca - la job si acasa - , insemanca ca ii place sa faca amor si da totul din el ca sa te faca fericita. De ex., Scorpionul stie ca existi, si tu, in viata lui si neaparat in dormitor. Este hiperaltruist si generos si nu se simte el implinit sexual, el, ca simbol al sexualitatii in toate zodiacele, daca partenera lui nu este implinita. Este un ideal pentru el ca treaba in dormitor sa mearga bine si, ca sa mearga bine, el stie ca - in primul rand femeia lui trebuie sa fie OK -!
Dar, exista un DAR!
Acesta este cel semnalat de o companiona de aici, si anume, acestui barbat adevarat(nu "avorton") ii trebuie langa el "o femeie de femeie", inteligenta, realista, cu logica si pontoasa!Este singurul barbat care nu are complexe, nu e frustrat, nu e orgolios si nici inciudat ca femeia lui este mai inteligenta ca el si aduce bani mai multi in casa. O trateaza ca pe o regina si defileaza cu ea uin lume!Traisec de 42 de ani langa un asemenea barbat si inca nu se da batut ca partener in dormitor si, zice el ca ..."Inainte tot asa pana cand s-o mai putea"..., iar, cand nu s-o mai putea, zice tot el, mereu, ca :"Nu mi-o lua Dumnezeu si sufletul, si inima, si vorbele, si bratele!Eu tot asa te voi iubi!"
Cu debordanta sinceritate!
miha0427 Avatarul lui miha0427
Citeaza Raspunde

Postat de miha0427 pe 3 Noiembrie 2012 la 10:32

sincer cred ca conteaza mult si femeia de langa barbat.
prietenul meu e CAPRICORN e foarte incapatanat, dar ca si barbat e foarte protectiv si de ajutor. ideea e sa il las sa aibe el impresia ca el e cel care ia deciziile, ca el e cel care a venit cu ideea. daca incerci sa te impui in fata unui capricorn nu e o relatie foarte buna.
la fel e si cu TAURII. stiu ca ambele zodii sunt zodii de pamant, foarte realisti, cu capul pe umerii si foarte realisti, dar in acelasi timp sunt si foarte pasionali, familisti si protectivi si cred ca pana la urma asta cauta orice femeie.
un mare defect, pe langa incapatanare e ca nu prea sunt foarte romantici, dar asta se poate invata.
aru_andra Avatarul lui aru_andra
Citeaza Raspunde

Postat de aru_andra pe 11 Noiembrie 2012 la 23:21

Balantele scartaie la pat rau de tot. Or fi si exceptii dar eu am avut 3 si nu se compara cu leii sau scorpionii ever. Si varsatorii sunt ok
envy020527 Avatarul lui envy020527
Citeaza Raspunde

Postat de envy020527 pe 12 Noiembrie 2012 la 14:57

Scorpionii mereu au avut farmecul lor si dintre toti ei stiu sa se puna in evidenta, ma pe scurt sa atraga atentia. Mi se par cei mai inteligenti, haiosi si sensibili barbati din tot horoscopul... Cu toate ca nu cred in asa ceva... dar se pare ca are legatura cu perioada anului in care te nasti si mai mult decat atat mediul.