Info
X
info

Am incercat ceaiurile rithual silhouette
Pagina 1 din 4

Toate forumurile » Frumusete » Ingrijirea corpului » Am incercat ceaiurile Rithual Silhouette » Pagina 1 din 4

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Ultimele postari in "Am incercat ceaiurile Rithual Silhouette"

Ultimul post pe 17 Aprilie 2014 la 15:10 • Ultima pagina a discutiei »

envy015676 Avatarul lui envy015676
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 17 Aprilie 2014 la 15:10

De la: paula_20, la data 2014-04-16 17:33:51buna envy_160666..am citit mesajul tau ca e cel mai recent si vreau sa te intreb de rezultate??asi vrea sa dau si eu comanda dar asi vea sa stiu sigur daca functioneaza si cam incat timp...si daca ati putea sa mi spuneti incat timp v a ajuns coletul??..multumesc astept raspuns..:)

Le promova madam Borcea. Dupa cum se vede din poze, era cat o scroafa când a inceput sa le utilizeze, iar acum e ca Miss Piggy.
Ea are la indemana si chirurgia plastica daca vrea sa le convinga pe asudatele obeze sa cumpere tampenii...
paula_20 Avatarul lui paula_20
Citeaza Raspunde

Postat de paula_20 pe 16 Aprilie 2014 la 17:33

buna envy_160666..am citit mesajul tau ca e cel mai recent si vreau sa te intreb de rezultate??asi vrea sa dau si eu comanda dar asi vea sa stiu sigur daca functioneaza si cam incat timp...si daca ati putea sa mi spuneti incat timp v a ajuns coletul??..multumesc astept raspuns..:)
paula_20 Avatarul lui paula_20
Citeaza Raspunde

Postat de paula_20 pe 16 Aprilie 2014 la 17:33

buna envy_160666..am citit mesajul tau ca e cel mai recent si vreau sa te intreb de rezultate??asi vrea sa dau si eu comanda dar asi vea sa stiu sigur daca functioneaza si cam incat timp...si daca ati putea sa mi spuneti incat timp v a ajuns coletul??..multumesc astept raspuns..:)

Toate postarile din "Am incercat ceaiurile Rithual Silhouette"

Pagini: 1 2 3 4 >>
Sari la pagina:
envy_1757 Avatarul lui envy_1757
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1757 pe 26 Martie 2013 la 19:59

Buna tuturor,
in urma cu cateva saptamani am vazut reclama celor de la rithual paris,cum ca ceaiurile lor rithual silhouette te slabesc 7 kg in doar 2 saptamani.
Bineinteles ca am fost atrasa si mi-am facut comanda,eu avand 64kg la 1,60.
Am cumparat ceaiurile,am mancat mai light si am slabit 8 kg in acele doua saptamani.Initial m-am speriat,am slabit in prima saptamana 4,5 kg si in a doua 4kg.M-am speriat pentru ca m-am gandit ca o sa ma ingras imediat la loc si mi-am impus sa nu mai mananc seara dupa ora 6 poate voi reusi sa ma mentin.Zis si facut,am luat ultima masa la 17.30,18 maxim si am reusit sa ma mentin,acum mananc orice,a trecut o luna si ceva de cand am slabit si ma simt extraordinar. Nu mi-a fost rau absolut deloc in toata aceasta perioada,chiar ma simt mai bine si mai plina de viata .Am incercat si rithual derm de la ei ,la fel si acela este un produs cu efecte,la mine s-au vazut rezultate pe ten,mi-a curatat tenul.Rar se intampla sa gasesti niste produse care sa de aasemenea rezultate.
envy_1758 Avatarul lui envy_1758
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1758 pe 26 Martie 2013 la 20:21

envy_1757 multumim pentru pont,o sa incerc si eu aceste ceaiuri imi place denumirea lor rithual silhouette:) arata si bine sper sa slabesc si eu cu ele macar 5 kg in doaua saptamani ,ar fi o reusita.Imi fac comanda si revin dupa ce le termin.te pup
envy_1778 Avatarul lui envy_1778
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1778 pe 1 Aprilie 2013 la 16:35

Am intrat pe siteul lor si am vazut dermul pentru piele,pe acela o sa mi-l comand sigur.Eu acum tin dieta,fac mai mult foamea de o saptamana ce-i drept,am slabit de la 56 la 52 kg .
envy_1769 Avatarul lui envy_1769
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1769 pe 2 Aprilie 2013 la 14:12

Buna,sa stii ca ceaiurile rithual silhouette sunt bune,dau rezultate ,mie mi-au dat senzatia de satietate,nu am putut sa mai mananc mult,nu am mai avut pofta de dulce si am slabit 8kg in doua saptamani.I deea este ca nu m-am simtit rau ,dimpotriva m-am simtit mai usoara si am ajuns la concluzia ca mai rau imi facea mancatul meu mult dinainte.
just_fun Avatarul lui just_fun
Citeaza Raspunde

Postat de just_fun pe 6 Aprilie 2013 la 08:48

buna pe c site pot face comanda?
envy023918 Avatarul lui envy023918
Citeaza Raspunde

Postat de envy023918 pe 6 Aprilie 2013 la 09:23

unde se gasesc?
envy020729 Avatarul lui envy020729
Citeaza Raspunde

Postat de envy020729 pe 6 Aprilie 2013 la 09:39

Ca un sfat prietenesc tuturor celor care vor sa slabeasca,,,,Orice produs pt slabit, este facut doar pt a se vine,,cat priveste slabitul aceasta este doar o aparenta inselatoare,,,produsele pt slabit deregleaza funtiile organelorceea ce duce la afectarea starii de sanatate a organismului,,,pt slabit sunt mijloace simple naturale de pus in practica,, insa trebuie analizat fiecare individ in parte , pt a i se recomanda sfaturile de care are nevoie,, Cu sinceritate Petrisor,,,
envy003637 Avatarul lui envy003637
Citeaza Raspunde

Postat de envy003637 pe 6 Aprilie 2013 la 17:05

draga mea, am aceeasi inaltime ca si tine si aceeasi greutate (inainte de a slabi). ma intereseaza cum le-ai procurat? Unde pot face comanda? imi poti spune? Multumesc.
envy037546 Avatarul lui envy037546
Citeaza Raspunde

Postat de envy037546 pe 6 Aprilie 2013 la 18:34

www.rithual.ro/produs/silhouette.php
Citeaza Raspunde

Postat de envy037546 pe 6 Aprilie 2013 la 18:35

Citeaza Raspunde

Postat de envy037546 pe 6 Aprilie 2013 la 18:36

De la: envy023918, la data 2013-04-06 09:23:42unde se gasesc?

lulueu Avatarul lui lulueu
Citeaza Raspunde

Postat de lulueu pe 8 Aprilie 2013 la 13:42

acest utilizator face reclama produsului, am mai gasit si pe forumul garbo un comentariu pus de ea in care spunea ca a slabit 6 kg pt ca nu a tinut si regim ca e pofticioasa, aveti grija, fetelor, ce cumparati, nu va lasati asa usor pacalite de un utilizator care nu mai are niciun alt mesaj pe forum.
spor la slabit cu metode cat mai sanatoase!
salutari!

envy_1802 Avatarul lui envy_1802
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1802 pe 9 Aprilie 2013 la 13:25

Nu stiu ce face dar eu beau ceaiurile de 5 zile si am slabit 3kg.Am avut 74 acum am 71 si tare imi doresc sa ajung la 60 de kilograme.
Am observat ca zilele acestea de cand beau ceaiul transpir mai mult si mi-a mai disparut din pofta de mancare.
envy_1810 Avatarul lui envy_1810
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1810 pe 9 Aprilie 2013 la 14:32

Dragelor,eu ma bucur ca exista si alte variante decat pastile de slabit.
Sunt doctor nutritionist si recomand doar un stil de viata sanatos si pentru a ajuta pacientii sa depaseasca poftele exagerate si chiar recomand ceaiul.
Am fost la lansarea acestor ceaiuri Rithual in Romania si am hotarat sa le iau in cabinet pentru a le arata pacientilor si sa le consume pe toata perioada de slabire.
Am ales sa fac asta pentru ca majoritatea pacientilor imi cer un ajutor suplimentar si de fiecare data le recomandam ceaiul verde,acum le recomand rithual pentru ca aceste ceaiuri contin un mix de plante exotice puternic antioxidante ce ajuta metabolismul sa arda mai multe calorii.
Doamnelor,imi doresc sa intelegeti ca este nevoie sa mancati alimente cat mai putin procesate,eliminati dulciurile pentru ca nu aduc niciun beneficiu organismului si nu uitati sa va hidratati.
Nu este o rusine sa apelati la un medic nutritionist,mai ales atunci cand nu stiti care sunt alimentele ce va aduc un plus de sanatate si va mentin o silueta supla.
Va rog sa va faceti ordine in viata si sa aveti grija de voi,o femeie trebuie sa fie sanatoasa,zvelta si frumoasa!
envy_1815 Avatarul lui envy_1815
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1815 pe 11 Aprilie 2013 la 10:19

Spre deosebire de voi eu consum zilnic beaiul rithual buste pentru marire:)
Nu am nevoie sa slabesc,am nevoie sa-mi maresc bustul si de o luna jumate beau zilnic ceaiul,este ok pana acum avand in vedere ca bustul mi s-a marit aproape 3 cm.
Sper sa reusesc sa ajung la o marime ok si sa se mentina pentru totdeauna rezultatele,aste e cel mai important.Cine a mai luat rithual buste?
pupici
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 14 Aprilie 2013 la 13:59

De la: envy_1815, la data 2013-04-11 10:19:53Spre deosebire de voi eu consum zilnic beaiul rithual buste pentru marire:)
Nu am nevoie sa slabesc,am nevoie sa-mi maresc bustul si de o luna jumate beau zilnic ceaiul,este ok pana acum avand in vedere ca bustul mi s-a marit aproape 3 cm.
Sper sa reusesc sa ajung la o marime ok si sa se mentina pentru totdeauna rezultatele,aste e cel mai important.Cine a mai luat rithual buste?
pupici

Nimeni...ti-l lasam tie tot...
envy_1826 Avatarul lui envy_1826
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1826 pe 15 Aprilie 2013 la 12:38

buna!!! am cumparat toate cele trei produse de la rithual paris si sunt multumita.Au trecut doua saptamani de cand beau ceaiurile rithual silhouette si iau pastilele rithual derm,de la 62 kg am ajuns la 56kg si inca mai am din ceaiuri ajung mai mult de doua saptamani.
Rithual derm este bun,se vede o schimbare la ten,nu mai am petele de la acnee si este mai luminat.Ceaiul buste il beau dupa ce termin rithual silhouette,il beau pentru tonifierea sanilor,merita dupa slabire:)
In rest de la rithual silhouette nu am avut efecte adverse,mi-a disparut pofta de mancare,nu am mai fost balonata si am slabit 6kg in doua saptamani fara sa fac vreun efort. Dimineata imi iau micul dejun normal,la pranz mananc un sandwich la birou facut de acasa+un fruct,seara mananc un singur fel de mancare si beau ceaiul in fiecare zi de 2 ori.
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 15 Aprilie 2013 la 16:52

De la: envy_1826, la data 2013-04-15 12:38:35buna!!! am cumparat toate cele trei produse de la rithual paris si sunt multumita.Au trecut doua saptamani de cand beau ceaiurile rithual silhouette si iau pastilele rithual derm,de la 62 kg am ajuns la 56kg si inca mai am din ceaiuri ajung mai mult de doua saptamani.
Rithual derm este bun,se vede o schimbare la ten,nu mai am petele de la acnee si este mai luminat.Ceaiul buste il beau dupa ce termin rithual silhouette,il beau pentru tonifierea sanilor,merita dupa slabire:)
In rest de la rithual silhouette nu am avut efecte adverse,mi-a disparut pofta de mancare,nu am mai fost balonata si am slabit 6kg in doua saptamani fara sa fac vreun efort. Dimineata imi iau micul dejun normal,la pranz mananc un sandwich la birou facut de acasa+un fruct,seara mananc un singur fel de mancare si beau ceaiul in fiecare zi de 2 ori.

Vrajeala...
envy_1830 Avatarul lui envy_1830
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1830 pe 16 Aprilie 2013 la 18:08

Nu este vrajeala l-am testat :)
Am tinut si eu cura cu Rithual,am baut zilnic ceaiurile dupa cum se recomanda pe cutie si am slabit 8kg. Toata lumea a observat schimbarea iar eu sunt cea mai fericita. Kilogramele au disparut intrucat pe langa ceaiuri am inceput sa mananc mai putin, mai sanatos si pana in 8 seara. Pe langa slabire, un alt efect pozitiv este legat de ten,asta pentru ca am luat si rithual derm, s-a curatat de imperfectiuni, a devenit mai luminos si mai uniform. In concluzie, cele 2 saptamani de "tortura" se merita din plin a fi indurate. Spor! Este simplu :)
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 16 Aprilie 2013 la 20:36

De la: envy_1830, la data 2013-04-16 18:08:15Nu este vrajeala l-am testat :)
Am tinut si eu cura cu Rithual,am baut zilnic ceaiurile dupa cum se recomanda pe cutie si am slabit 8kg. Toata lumea a observat schimbarea iar eu sunt cea mai fericita. Kilogramele au disparut intrucat pe langa ceaiuri am inceput sa mananc mai putin, mai sanatos si pana in 8 seara. Pe langa slabire, un alt efect pozitiv este legat de ten,asta pentru ca am luat si rithual derm, s-a curatat de imperfectiuni, a devenit mai luminos si mai uniform. In concluzie, cele 2 saptamani de "tortura" se merita din plin a fi indurate. Spor! Este simplu :)

Aha...deci ai tinut cura...nu ceaiurile te-au slabit...cu ele incerci sa vrajesti lumea...
envy_1833 Avatarul lui envy_1833
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1833 pe 17 Aprilie 2013 la 13:13

Hello!
Pe mine m-a ajutat rithual derm in problemele cu caderea parului.Imi cade parul groaznic,il am foarte rar si dupa ce am inceput sa iau rithual derm a inceput sa-mi cada din ce in ce mai putin si intr-adevar are un efect super asupra pielii si celulitei,inca mai am celulita nu am scapat dar nu se mai vede cum se vedea inainte.O sa iau in continuare derm si buste.Buste iau de o luna si aproape o saptamana si au inceput sa se vada rezultate si in partea de sus,oricum e prea devreme
envy_1835 Avatarul lui envy_1835
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1835 pe 17 Aprilie 2013 la 20:03

Despre rithual buste nu stiu,eu iau pentru slabit rithual silhouette de o saptamana si am slabit.
Eu am incercat si varianta de a merge la nutritionist si mi-a dat o dieta pe care sa o tin 3 luni ca sa slabesc 10 kg.Mi s-a parut prea mult timp si eu oricum sunt genu de om care daca ma gandesc ca tin dieta imi vine sa mananc mai mult.
Bine ca dau rezultate aceste ceaiuri,asa slabesc si eu intr-un final.

envy_1836 Avatarul lui envy_1836
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1836 pe 18 Aprilie 2013 la 11:26

Merita toti banii aceste ceaiuri,mai am doua zile si fac doua saptamani de cand le iau.Am slabit 7 kg pana acum de la 63 am ajuns la 56,daca mai slabesc 1 kg zilele acestea e perfect.
De mancat nu pot sa zic ca am mancat chiar orice,am avut o limita,nu am exagerat cu mancarea dar nci nu am mancat numai legume sau fructe,am mancat portii mai mici si seara nu am mai mancat tarziu.
envy_1839 Avatarul lui envy_1839
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1839 pe 18 Aprilie 2013 la 17:26

Sal!
In ultima perioada am slabit 5 kg cu Rithual silhouette,beau aceste ceaiuri de 10 zile.
Ma gandesc sa cumpar si RITHUAL DERM pentru vergeturi.
L-a folosit cineva care are vergeturi?
Citeaza Raspunde

Postat de envy015676 pe 18 Aprilie 2013 la 18:02

De la: envy_1839, la data 2013-04-18 17:26:14Sal!
In ultima perioada am slabit 5 kg cu Rithual silhouette,beau aceste ceaiuri de 10 zile.
Ma gandesc sa cumpar si RITHUAL DERM pentru vergeturi.
L-a folosit cineva care are vergeturi?

Ce dragut...o multime de conturi pentru reclama la o tampenie...
envy_1841 Avatarul lui envy_1841
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1841 pe 19 Aprilie 2013 la 11:20

Tampenie esti tu:)
Care e problema daca ne impartasim rezultatele pe acest forum?
Boschetarule
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1841 pe 19 Aprilie 2013 la 11:25

raman la concluzia mea ca nu este bine sa comentezi pe astfel de forumuri,pentru ca se trezeste un cretin din asta care sa te faca mincinoasa,grasa,bla bla bla....
eu nu pot sa citesc pe forumuri ceva pentru ca vine tot timpul cate un infect sa jigneasca,sa rada ca prostu...iar astia care au forumurile normal ca nu fac nimic pentru ca asta este si interesul sa starneasca omul sa comenteze in continuare pe forumurile lor.
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1841 pe 19 Aprilie 2013 la 11:26

Citeaza Raspunde

Postat de envy_1841 pe 19 Aprilie 2013 la 11:27

De la: envy_1810, la data 2013-04-09 14:32:13Dragelor,eu ma bucur ca exista si alte variante decat pastile de slabit.
Sunt doctor nutritionist si recomand doar un stil de viata sanatos si pentru a ajuta pacientii sa depaseasca poftele exagerate si chiar recomand ceaiul.
Am fost la lansarea acestor ceaiuri Rithual in Romania si am hotarat sa le iau in cabinet pentru a le arata pacientilor si sa le consume pe toata perioada de slabire.
Am ales sa fac asta pentru ca majoritatea pacientilor imi cer un ajutor suplimentar si de fiecare data le recomandam ceaiul verde,acum le recomand rithual pentru ca aceste ceaiuri contin un mix de plante exotice puternic antioxidante ce ajuta metabolismul sa arda mai multe calorii.
Doamnelor,imi doresc sa intelegeti ca este nevoie sa mancati alimente cat mai putin procesate,eliminati dulciurile pentru ca nu aduc niciun beneficiu organismului si nu uitati sa va hidratati.
Nu este o rusine sa apelati la un medic nutritionist,mai ales atunci cand nu stiti care sunt alimentele ce va aduc un plus de sanatate si va mentin o silueta supla.
Va rog sa va faceti ordine in viata si sa aveti grija de voi,o femeie trebuie sa fie sanatoasa,zvelta si frumoasa!
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1841 pe 19 Aprilie 2013 la 11:30

Uite cat a slabit fata asta cu rithual silhouette www.topdiete.com/rithual-silhouette/
Pagini: 1 2 3 4 >>
Sari la pagina:

Inchide Setari

Off