Info
X
info

Implant mamar
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Moda » Altele » implant mamar » Pagina 1 din 1

Voteaza:
Rating curent implant mamar: (4 din 1 vot)

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

envy_1874 Avatarul lui envy_1874
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1874 pe 16 Mai 2013 la 21:10

buna!sunt noua pe forum dupa ce am intrat de multe ori am decis sa va scriu,sa va cer cateva pareri despre domnul dct.teodor stamate din iasi,daca stie cineva cat e de bravo sau daca cineva de pe aici a trecut prin mainile lui.va pup...ionela
veronica Avatarul lui veronica
Citeaza Raspunde

Postat de veronica pe 18 Mai 2013 la 09:30

buna! o prietene a facut aceasta interventie la dr stamate si a trebuit sa-si scoata implanturile dupa un an si ceva deoarece durerile erau insuportabile, datorate faptului ca dl dr i le-a pus intre glanda mamara si muschi...ceea ce e o mare greseala! a avut noroc ca a mai ramas cu ceva... ptr ca in mod normal trebuia sa-i dea tot jos! deci mare atentie cine te opereaza! nu la el!
Bastet Avatarul lui Bastet
Citeaza Raspunde

Postat de Bastet pe 18 Mai 2013 la 11:15

De la: veronica, la data 2013-05-18 09:30:20buna! o prietene a facut aceasta interventie la dr stamate si a trebuit sa-si scoata implanturile dupa un an si ceva deoarece durerile erau insuportabile, datorate faptului ca dl dr i le-a pus intre glanda mamara si muschi...ceea ce e o mare greseala! a avut noroc ca a mai ramas cu ceva... ptr ca in mod normal trebuia sa-i dea tot jos! deci mare atentie cine te opereaza! nu la el!

cum adica intre glanda si muschi? subfascial?
stefy_8676 Avatarul lui stefy_8676
Citeaza Raspunde

Postat de stefy_8676 pe 18 Mai 2013 la 14:54

Buna ! Eu am fost operata de catre Dr Radu Voicu , clinica Bendis .Super multumita de interventie , de dr .Mi-a fost recomandat de catre o prietena si u regret o clipa ca l-am ales .Clinica este in Bucuresti dar merita.
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1874 pe 18 Mai 2013 la 18:05

buna stefy!cand te.ai operat?si cat te.a costat operatia?in Bucuresti am vazut ca sunt doctori bravi,dar mie nu imi permite timpul...ms de raspuns
iftimie Avatarul lui iftimie
Citeaza Raspunde

Postat de iftimie pe 18 Mai 2013 la 20:49

esti nebuna!cum draq sa stai cu niste pungi in tatze?nu asta e frumusetea,poate doar daca vrei sa te faci vedeta xxx.eu personal cataloghez fetele aste ca fiind niste tarfe care vor sa se futa mai bine daca le vad masculii bubele umflate.ce nu e al tau nu e al tau,si toata lumea stie asta,nu o sa fii mai frumoasa daca iti bagi pungi in tatze
beatris44 Avatarul lui beatris44
Citeaza Raspunde

Postat de beatris44 pe 19 Mai 2013 la 14:43

Nu te-as sfatui, faci cea mai mare prostie! Pentru cine vrei sa faci asta?
Nimeni nu merita asa un sacrificiu, iar daca spui ca o faci pentru tine-sa te simti bine in pielea ta, poti face alte lucruri ca sa-ti cresti stima de sine, nu trebuie sa umbli la fizic. Orice operatie se lasa cu urmari, mai ales cand o faci fara sa ai nevoie. Banuiesc ca esti tanara si vei dori copii-este cea mai mare minune sa-ti tii copilul in brate si sa-l alaptezi,,,nu-ti rata aceasta sansa! Fi desteapta si nu te lua dupa toate fufele de la TV care n-au nimic in cap. Dotarea trebuie sa fie la nivelul intelectului si nu in sani, buze, fese sau mai stiu eu unde. Gandeste bine inainte de a actiona, sa nu-ti para rau mai tarziu!
Ana_78 Avatarul lui Ana_78
Citeaza Raspunde

Postat de Ana_78 pe 20 Mai 2013 la 00:36

De la: envy_1874, la data 2013-05-16 21:10:05buna!sunt noua pe forum dupa ce am intrat de multe ori am decis sa va scriu,sa va cer cateva pareri despre domnul dct.teodor stamate din iasi,daca stie cineva cat e de bravo sau daca cineva de pe aici a trecut prin mainile lui.va pup...ionela

Urmareste si tu cate femei ( chiar si dintre vedete ) au avut probleme mari datorita silicoanelor sau a doctorului. Sa nu omitem ca silicoanele se pot sparge sau corpul le poate respinge! Unele chiar au avut nevoie de masectomie dupa un timp ( sper ca stii ce inseamna masectomie daca nu cauta pe 'net )

Daca tot tii neaparat sa iti maresti sanii macar fa-o cu pastile naturale ( se si rotunjesc ) dureaza ceva mai mult dar ti se maresc cu 1-2 numere si nu iti risti nici sanatatea si nici viata!

Aceasta este parerea mea insa alegerea iti apartine!
elenaoltenita Avatarul lui elenaoltenita
Citeaza Raspunde

Postat de elenaoltenita pe 20 Mai 2013 la 15:25

De la: envy_1874, la data 2013-05-16 21:10:05buna!sunt noua pe forum dupa ce am intrat de multe ori am decis sa va scriu,sa va cer cateva pareri despre domnul dct.teodor stamate din iasi,daca stie cineva cat e de bravo sau daca cineva de pe aici a trecut prin mainile lui.va pup...ionela

Daca vrei sa o faci, asculta-ti inima! Tu esti cea care traieste complexata, nu altcineva! Si eu m-am decis sa fac asta, voi merge in Bucuresti la d-na doctor Cristina Brezeanu. Vreau sa fac "pasul" luna viitoare, eventual iti voi spune dupa cum a fost.

Iar in privinta celor care emit opinii cu privire la decizia ta, cred ca fiecare ar trebui sa isi vada de viata lui si sa nu mai raspunda la intrebari care nu le-au fost puse. Daca tu ai luat aceasta decizie si esti sigura de ea, mergi inainte, daca nu vrei nu o face, dar nu pleca urechea la cei care nu au alt lucru mai bun de facut decat sa comenteze deciziile altora, probabil sunt tot niste frustrate care nu isi permit sa faca acest pas si fiind invidioase pe cele care o fac se gandesc sa comenteze.

Acest tip de persoane trebuie sa iti inspire mila pentru ca nu au nimic mai important in viata lor decat sa comenteze decizia altora.......
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1874 pe 20 Mai 2013 la 21:46

Pt mine as face.o.....cat despre copii am 2 baieti...de asta am ramas fara nimic si implantul nu impiedica alaptarea.Multumesc de sfat
Citeaza Raspunde

Postat de envy_1874 pe 20 Mai 2013 la 21:51

Multumesc de sfat elena,iti doresc sa treci cu bine peste operatie si astept sa imi scrii