Info
X
info

Incaltaminte pe comanda
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Moda » Incaltaminte » incaltaminte pe comanda » Pagina 1 din 1

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

iulia80 Avatarul lui iulia80
Citeaza Raspunde

Postat de iulia80 pe 8 Noiembrie 2013 la 13:33

Buna tuturor
Am descoperit acest site si mi-a placut foarte mult.Prin urmare m-am si inscris de graba.As avea si eu nevoie de ajutorul vostru fetelor.Am o problema cu piciorul drept din nastere, fiind mai scurt cu 10 cm in momentul de fata decit stingul asa ca sint nevoita sa port talpa ortopedica pentru a compensa diferenta. Daca stiti cumva vreo firma care imi poate face pe comanda incaltaminte care sa arate obisnuit, eu nu am reusit decit sa am citeva perechi in garderoba mea,cumparate de pe afara, respectiv sint nevoita in cazul in care gasesc sa iau doua perechi asemanatoare doar ca una cu toc si una fara si sa le combin.Va multumesc anticipat
Fosta membra Envy Avatarul lui Fosta membra Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Envy pe 9 Noiembrie 2013 la 11:39

Salut !
Cauta site-ul www.ortopedica.ro
Sunt specializati in asa ceva. Eu am gasit intai un magazin de-al lor, apoi i-am cautat si pe internet. Au multe modele dragute, create special pentru picioare cu probleme. Mult noroc.
iulia80 Avatarul lui iulia80
Citeaza Raspunde

Postat de iulia80 pe 11 Noiembrie 2013 la 17:09

Buna
multumesc frumos pentru sfat. Cunosc deja toti producatorii de incaltaminte ortopedica din oras. Cautam ceva mai apropiat ca modelele din magazinele obisnuite unde eu din pacate nu prea am ce sa caut. Ca idee am gasit anul trecut in Viena un model dragut de la Buffalo in doua variante o pereche platforma si una fara. Aceeasi culoare si model. Le-am luat pe amindoua si le-am combinat. Dar din pacate am doar doua perechi in garderoba de acest gen restul fiind ghete sau pantofi ortopedici facuti la comanda de care m-am plictisit dar sint nevoita sa-i port din cauza defectului.