Info
X
info

Apartamente 2 camere sibiu
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » General » Apartamente 2 camere sibiu » Pagina 1 din 1

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

envy_161201 Avatarul lui envy_161201
Citeaza Raspunde

Postat de envy_161201 pe 17 Septembrie 2014 la 15:54

Buna fetelor,

Acum cateva saptamani am aflat ca sunt insarcinata si sunt foarte fericita. Impreuna cu sotul meu, ne-am gandit sa ne mutam intr-un apartament cu 2 camere in Sibiu. Am stat pana acum intr-o garsoniera pe care vrem sa o vindem pentru ca este prea mica pentru o familie si ne-am gandit sa ne cumparam un apartament mai mare. Am luat toate site-urile imobiliare la rand si am gasit oferte cat de cat bune aici www.titirez.ro/vanzari-apartamente-2-camere/sibiu , dar sunt numai prin intermediari. As vrea totusi sa intreb si aici, poate cunoasteti pe cineva care vinde un apartament cu cel putin 2 camere in Sibiu.

Va sunt recunoscatoare pentru orice informatie.
negrea_ileana Avatarul lui negrea_ileana
Citeaza Raspunde

Postat de negrea_ileana pe 28 Septembrie 2014 la 10:36

Proprietar 2 camere Cedonia, et. 3/4, sdec, stare bine intretinut, 0730199998.
realsoftinvest Avatarul lui realsoftinvest
Citeaza Raspunde

Postat de realsoftinvest pe 8 Februarie 2015 la 16:37

Buna za tuturor. de asemenea daca cauti apartamente de 2 camere gasesti usor ceea ce cauti pe cateva site-uri din Sibiu , vezi aici www.eurosibimobiliare.ro/imobiliare-Sibiu/vanzari-apartamente-2-... sau daca cauti un apartament nou intr-un proiect imobiliar, bloc nou asesti aici www.apartamentenoisibiu.ro/imobiliare/vanzari-apartamente-2-came....
De asemenea poti asi si direct pe pagina de intermet a ansamblurilor imobiliare din Sibiu