Info
X
info

Ulei de nunca de cocos pentru cresterea parului?
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » General » Ulei de nunca de cocos pentru cresterea parului? » Pagina 1 din 1

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

envy_45 Avatarul lui envy_45
Citeaza Raspunde

Postat de envy_45 pe 26 Iunie 2015 la 16:46

Am auzit ca uleiul de nuca de cocos este bun pentru par. Daca a folosit cineva, imi puteti spune ce efecte a avut?
netzy_26 Avatarul lui netzy_26
Citeaza Raspunde

Postat de netzy_26 pe 27 Iunie 2015 la 13:28

Eu il folosesc ca masca la 2 saptamani, il aplic pe par si scalp inainte de spalare, il las cat pot de mult, in functie de timp (1,2,3,4 h). Parul meu e mult mai stralucitor, mult mai hidratat, varfurile nu mai sunt uscate, vreau sa spun ca nici nu s.au mai despicat, o diferenta la viteza de crestere nu am observat pt ca mie oricum imi creste repede, intr.un an jumate am ajuns cu el de la umeri pana in talie. In schimb l.am folosit ptr sprancene cand am vrut sa le schimb forma intr.una mai deasa, in 3 saptamani deja mi.am dat forma, mi.au crescut repede firele. Eu il recomand la toata lumea, e mult mai bun decat cel de masline de ex despre care s.a spus ca e prea dens pt par. Bafta!
envy_162947 Avatarul lui envy_162947
Citeaza Raspunde

Postat de envy_162947 pe 21 Martie 2017 la 13:05

Uleiul de cocos doar netezeste si face parul fin, fie el de oriunde ... uleiul care iti ajuta parul sa creasca si sa se indeseasca este uleiul de RICIN! incorporeaza-l in masti de par sau foloseste-l la sprancene si o sa vezi rezultate uimitoare in timp