Info
X
info

Ce m-a uimit...socat...lasat fara cuvinte..
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Moda » Altele » Ce m-a uimit...socat...lasat fara cuvinte.. » Pagina 1 din 1

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

EvelinaDora Avatarul lui EvelinaDora
Citeaza Raspunde

Postat de EvelinaDora pe 16 Iulie 2015 la 15:36

ca inca mai exista in jurul meu barbati care cred ca singurul scop al femeilor in viata este sa le faca lor de mancare si sa le spele hainele......
niet. niet. niet. not ok!
sunt inconjurata de femei extraordinare care se descurca pe cont propriu si mai fac si o gramada de chestii interesante, dar cand vine vorba de barbti, pot sa spun ca sunt dezamagita.
as vrea sa fie si ei mai maturi si sa nu se mai complaca in situatia asta de a avea nevoie de o femeie care sa le faca tot felul de servicii. voi ati accepta sa mai fiti in relatii cu astfel de barbati? eu nu... clar si din fericire cred ca sunt intr-o situatie norocoasa. dar tot sunt socata de unii... mDuhhhh... lol
cristi_ozana Avatarul lui cristi_ozana
Citeaza Raspunde

Postat de cristi_ozana pe 26 Iulie 2015 la 12:39

Buna ziua Evelina,

In cazul ca vei gasi un asemenea barbat te rog sa ne anunti si pe noi. Nu spun ca acest tip nu exista dar va fi foarte greu sa gasesti asa ceva. Depinde numai de tine sa fii asa cum crezi tu ca unul se va insura cu tine pentru a incepe sa faca mancare si sa-ti spele lucrurile. Parerea mea este ca ai vazut prea multe filme si traiesti intr-o lume ireala.

Multa bafta,
envy_162552 Avatarul lui envy_162552
Citeaza Raspunde

Postat de envy_162552 pe 6 Mai 2016 la 15:08

Buna ziua introducerea e putin eronata acel "inka"nu isi are rostu ptc marea majoritate a barbatilor gandesc ca e de datoria femeii sa faca piata curatenie mancare haine spalte calcate aranjate etc etc sunt cazuri rare in care barbatul le face eu am avut discutii mari pe tema asta cu fostii parteneri ptc nu mai puteam face fata lucram la bar in doua ture si ieseam de la munk fa piatza fugi acasa pune fa mancare baga haine la spalat fa curat mancare e gata intre timp intinde hainele si fugi inapoi la munk dimineata trezeate te fa micu dejun "printului"k lui ii cad mainile si ia lucrurile de la cap si fugi la munk iar asa ca am ieait din altfel de relatii ptc ma imbolnaveam mai mult decat sunt deja cand am inceput o noua relatie barbagul a spus din start..eu nu vreau o srrvitoare vreau doar o femeie care sa ma inteleaga sa ma iubeasca si sa imi fie aproape..evident ca nu l am crezut dar oare cea si avut de pierdut daca ma mut cu el si traiesc zi de zi cu el sa vad ce ii poate capu mi au trebuit 6 luni langa el ca eu sa invat sa traiesc altfel..fac mancare nu mereu uneori facem amandoi alteori mancam afara deseori gateste el micu dejun il ia in oras pranzu asa.cum am enumerat mai sus iar la cina nu obisnuieste sa manance dar manca orice gaseste prin frigider deci nu ma stresez piaga o face el mereu m a scutit de o greutate de curatenie nu are timp ca doar lucreaza mult in timp ce pe mn ma tine acasa as fi chiar nesimtita sa am pretentia sa si faca curat si te ar surprinde cand vei afla ca sotul e musulman. Am avut noroc? Poate cine stie se poate schimba dupa nuj cati ani? Da dc nu nimic nu e batut in cuie am trait cu romanii mei destule asa ca nimic nu ma mai surprinde numai dmnz stie ce si cum va fi de moment eu traiesc linistita.