Info
X
info

Ce sa faci pentru o piele de vis
Pagina 1 din 1

Toate forumurile » Frumusete » Ingrijirea tenului » Ce sa faci pentru o piele de vis » Pagina 1 din 1

Voteaza:

Tipareste | Trimite prin Y!M Share

Fetele_Envy Avatarul lui Fetele_Envy
Citeaza Raspunde

Postat de Fetele_Envy pe 7 August 2015 la 16:51

Fa asta si pielea ta iti va multumi >>> www.envy.ro/stiri/Fa-asta-pielea-ta-iti-va-multumi-2133

Acum, la 24 de ani, pielea mea arata mult mai bine decat acum 3 ani. Uneori, cand merg pe strada, oamenii ma intreaba daca mi-am facut majoratul, desi eu am 24. De asemenea, nu ma deranjeaza imbatranirea cu gratie. Nu am nevoie de un miracol pentru a ramane mereu tanara. Dar imi doresc sa fiu capabila sa am grija de mine.

Opreste-te un moment si asculta-ti corpul. Pune pe pauza toata agitatia, inchide ochii si respira.

Asculta-ti corpul, asculta-ti pielea. Ai nevoie de doar 10 minute din zi pentru a arata bine si a te simti bine.

Pielea ta iti va multumi.
envy_162108 Avatarul lui envy_162108
Citeaza Raspunde

Postat de envy_162108 pe 21 August 2015 la 17:24

Buna, voiam sa va dau un tips despre uleiul de cocos pe care eu am ajuns sa-l folosesc la aproape orice.

E foarte important sa fie nerafinat, de preferinta bio, eu pe cel pe care-l folosesc l-am gasit la Repubica Bio, este 29 lei si uitati cum il folosesc eu: in fiecare zi o lingurita dimineata ca ma ajuta sa nu-mi mai fie pofta de dulce, la prajit, la gatit, in loc de unt, in salate, in smoothiuri, in ceai sa cafea, da gust bun, pe par ca si balsam, ca demachiant, pentru inmuierea calcaielor, pe piele in loc de crema. chiar sunt o gramada de intrebuintari.

envy_162200 Avatarul lui envy_162200
Citeaza Raspunde

Postat de envy_162200 pe 5 Octombrie 2015 la 14:56

Eu folosesc ulei din nuca de cocos de la adams si sunt foarte multumita. L-am folosit atat in mastile ptr par cat si pentru ten. Sincer va spun face minuni. Plus ca toata vara l-am folosit la plaja. Te ajuta sa ai un bronz natural minunat. Vi-l recomand cu toata increderea. App il gasiti pe site-ul www.miracolulplantelor.ro . la pretul de 18 lei. Am vazut ca au si alte uleiuri si produse pentru ingrijire insa eu pe acesta l-am folosit.
envy_160326 Avatarul lui envy_160326
Citeaza Raspunde

Postat de envy_160326 pe 25 Februarie 2016 la 17:28

Creme cu extract de melc si acid hialuronic. Alimentatie sanatoasa nu in ultimul rand!!!!
Frumusete_La_Superlativ_1 Avatarul lui Frumusete_La_Superlativ_1
Citeaza Raspunde

Postat de Frumusete_La_Superlativ_1 pe 5 Aprilie 2016 la 18:06

Hey, ce creme cu extract de melc, unde le gasesc?
envy_162925 Avatarul lui envy_162925
Citeaza Raspunde

Postat de envy_162925 pe 6 Aprilie 2017 la 16:07

Da, da! Si eu vreau sa stiu!