Magazinul Tina R poza 1
Popularitate (3/5 din 32 voturi):
Placut Placut Placut Placut Placut

Tina R

Adrese si contact pentru Tina R

Magazin online: www,tinar.ro



ASE Bucuresti, Bd. Dacia nr.39 - 021.319.06.01, 0747072705 - ase@tinar.ro



Piata Romana Bucuresti - Bd. Magheru nr 32-36 - 021.311.87.28, 0747060777 - romana@tinar.ro



Bratianu Bucuresti - Bd. I.C. Bratianu nr 16-18 - 021.314.40.13, 0747060790 - bratianu@tinar.ro



Unirea Shopping Center Bucuresti - P-ta Unirii nr 1, et 1 - 021.310.10.60, 0747060780 - unirea@tinar.ro



Afi Cotroceni Bucuresti - Bd. Vasile Milea nr 4, et 1 - 021.448.18.75, 0758038837 - cotroceni@tinar.ro



Bucuresti Mall - Cal. Vitan nr 55-59, parter - 021.327.59.09, 0747060779 - tinar_mall@tinar.ro



Plaza Romania Bucuresti - Bd. Timisoara nr 26, parter - 021.319.50.16, 0747060787 - tnr_mall@tinar.ro



City Mall Bucuresti - Sos. Oltenitei nr 2, et 1 - 021.311.98.92, 0745117388 - citymall@tinar.ro



Grand Arena Bucuresti - Bd. Metalurgiei nr 12-18, parter - 021.380.77.23, 0744477786 - grandarena@tinar.ro



Vitantis Bucuresti - Sos. Vitan-Birzesti nr 7A - 021.310.40.41, 0747060783 - vitantis@tinar.ro



Auchan Titan Bucuresti - Bd. 1 Decembrie 1918 nr 33A - 021.345.22.15, 0744477783 - auchan@tinar.ro



Galleria Buzau - Str. Unirii nr 101 A - 0238.439.180, 0747060786 - galleriabz@tinar.ro



Galleria Piatra Neamt - Str. Plaiesului nr 2 - 0233.231.697, 0747060792 - galleriapneamt@tinar.ro



Galleria Suceava - Str. Sofia Vicoveanca nr 1 - 0230.510.302, 0747060784 - galleriasv@tinar.ro



Galleria Arad - Calea Aurel Vlaicu nr.225-235, Unitatea 109-110 - 0257.708.022, 0747234617 - arad@tinar.ro



Piata Sfatului Brasov - Str. Republicii nr. 2 - 0747234618 - brasov@tinar.ro



Tomis Mall Constanta - Str. Stefan cel Mare nr 36-40, et 2 - 0241.551.164, 0747060781 - tomis@tinar.ro



Tom Carrefour Constanta - Bd. Tomis nr 401 / DN2A - 0241.618.244, 0747060778 - tom.constanta@tinar.ro



Maritimo Constanta - Bd. Aurel Vlaicu 220 - 0241.838.068, 0747060785 - maritimo@tinar.ro

Despre magazinul Tina R

Reteaua nationala proprie de 12 magazine are la baza un concept unitar si este o expresie a preocuparii TINA R de a ilustra cu consecventa esenta brandului, de a fi in pas cu vremea, si de a se exprima cu stil.



Magazinele optimiste, vibrante, dinamice, sunt situate in cele mai cunoscute centre comerciale din Bucuresti si din tara

Etichete pentru Tina R: Bucurestitina rtina r rochiighete tina r

Brand-uri disponibile in magazinul Tina R

 
Inchide Setari
 
 
 
Off